wypożyczalnia samochodów Skierniewice +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Skierniewicach

wynajem samochodów Skierniewice

Wybierz miasto

wynajem samochodów Skierniewice
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Skierniewice tanio

Wypożyczalnia samochodów Skierniewice - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Skierniewice

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach czymś absolutnie naturalnym jest korzystanie z aut. Większość z nas ma pojazdy, którymi ekspresowo oraz bezproblemowo może dojeżdżać codziennie do miejsca pracy. Nierzadko jednak na nieszczęście samochód lubi popsuć się właśnie wtedy, kiedy bardzo je będziemy potrzebować. W tego typu sytuacjach z pomocą może przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Skierniewicach, która nie tylko ma pokaźny wybór aut, lecz również gwarantuje atrakcyjne warunki cenowe, jakich trudno poszukiwać w innych wypożyczalniach. Tę propozycję kierujemy oczywiście również do biznesmenów poszukujących samochodów do realizacji pracy sezonowej bądź niezbędnych chociażby do pilnych wyjazdów służbowych. Elastyczność naszych usług pozwala na szybkie dobranie wynajmu do potrzeb oraz płacenie dokładnie za to co naprawdę jest niezbędne. Prowadzimy już od wielu lat wynajem samochodów w Skierniewicach oraz w tym okresie zdążyliśmy w znacznym stopniu poszerzyć flotę naszych pojazdów. To pojazdy nie tylko komfortowe oraz nowoczesne, lecz w głównej mierze oferowane w różnorodnych klasach. Niezależnie więc od faktu czy istnieje konieczność skorzystania z auta niewielkiego, średniego czy ogromnego to u nas na pewno odpowiedni samochód za każdym razem się znajdzie. Mało tego dodatkowo poważnie dbamy o stan techniczny wszystkich samochodów, zwiększając w efekcie poziom bezpieczeństwa w czasie jazdy. Autami kieruje się komfortowo również dzięki zadbanemu wnętrzu, co też jest dla naszej firmy priorytetowe. Na pewno nasza wypożyczalnia aut w Skierniewicach może sprostać oczekiwaniom każdego, nie pustosząc równocześnie kieszeni. Warto nawet teraz skrupulatnie zapoznać się z naszymi możliwościami oraz przekonać się, że jesteśmy wypożyczalnią, jakiej da się zaufać.

Wynajem samochodów Skierniewice - Speedy Car

Dlaczego warto Zapewne sporo ludzi solidnie zastanawia się nad tym dlaczego najtańsza wypożyczalnia samochodów w Skierniewicach jest w stanie oferować tak profesjonalne możliwości. Związane jest to przede wszystkim z naszym mocnym nastawieniem na ogromne zadowolenie Klientów. Odpowiednio opracowana strategia wypożyczalni umożliwiła naszej firmie na zmniejszenie kosztów własnych oraz zmniejszenie formalności powiązanych z spisywaniem umowy o korzystanie z usług. Warto nam zaufać w głównej mierze z tego powodu, że stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów ponad cokolwiek innego. Jest to nie tylko bezpieczeństwo formalne, jakie związane jest z umowami tak konstruowanymi, żeby były jak najbardziej proste. To też bezpieczeństwo związane z korzystaniem z aut. Pojazdy za każdym razem wydawane są naszym Klientom w odpowiednim stanie technicznym, o jaki dbamy stale poprzez realizowanie badań oraz napraw na oryginalnych podzespołach. Warto skorzystać z tej propozycji też z tego powodu, że staramy się, żeby nasi Klienci mogli podróżować przyjemnie. Stosunkowo nowa baza aut to wnętrza w świetnym stanie, jakie zawsze dokładnie sprzątamy. Samochody oczywiście wydawane są z pełnym bakiem, natomiast sam ich zwrot jest łatwy dzięki możliwości dostarczenia auta do wielu punktów. Wypożyczalnia samochodów w Skierniewicach tanio oraz dobrze realizuje wszystkie usługi, na jakich na pewno nikt się nie zawiedzie. Jesteśmy wypożyczalnią naprawdę elastyczną, która zawsze przystosuje się do potrzeb oraz postara sprostać wszelkim oczekiwaniom, zarówno w przypadku prywatnych klientów, jak i biznesmenów.

wypożyczalnia samochodów Skierniewice tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Skierniewice tanio

Nasza najistotniejsza misja to wynajem aut w Skierniewicach, jakie są wygodne, zadbane technicznie, a i równocześnie tanie. Od startu swojego istnienia stawialiśmy na inwestowanie we flotę nowoczesnych jak i niezawodnych aut, jakie zapewniają dobry komfort podróżowania. Dzięki odpowiednio prowadzonej polityce wypożyczalni potrafimy w znacznym stopniu obniżać wszystkie koszty, a więc równocześnie oferować Klientom wyjątkowo konkurencyjne ceny, niezależnie od faktu na jak długi okres będzie sam wynajem jak i który samochód jest potrzebny.

Cennik

Wynajem samochodów Skierniewice tanio

Cennik wynajmu samochodu w Skierniewicach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Skierniewice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Skierniewice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Skierniewice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Skierniewice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Skierniewice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Skierniewice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Skierniewice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Skierniewice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Skierniewice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Skierniewice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Skierniewice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSkierniewice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSkierniewice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Skierniewice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Skierniewice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SkierniewicePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©