wypożyczalnia samochodów Skawina +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Skawinie

wynajem samochodów Skawina

Wybierz miasto

wynajem samochodów Skawina
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Skawina tanio

Wypożyczalnia samochodów Skawina - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Skawina

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Pilnie potrzebujesz pojazdu i poszukujesz profesjonalnej oraz taniej wypożyczalni? A może Twój samochód się popsuł w najmniej odpowiednim momencie i trzeba możliwie najszybciej wyszukać pojazd na zastępstwo? W tego typu chwili opłaca się oczywiście skorzystać z oferty naszej wypożyczalni samochodów, jaka nie tylko jest tania, jednak oferuje elastyczne warunki współpracy, a do tego posiada szeroką flotę aut. Nasza wypożyczalnia samochodów w Skawinie z całą pewnością sprosta wszelkim wymaganiom, niezależnie od tego czy potrzebny będzie wynajem na krótki czas lub z pojazdu będzie się korzystało przez dużo dłuższy czas. Bardzo istotny jest u nas po pierwsze dostęp do bogatej gamy aut. Można wybrać spośród licznych marek samochodów, ich wielkości, pojemności jednostek napędowych, a także decydować o tym czy wolimy auto napędzany benzyną lub może dieslem. Oprócz tego bardzo troszczymy się o komfort a także poziom bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Każdy wóz jest bardzo regularnie poddawany badaniom technicznym i w razie konieczności przechodzi kompleksowy serwis, który zapewnia jego sprawność. Pojazdy tym samym są nie tylko niezawodne, jednak zawsze także bardzo bezpieczne. Jednocześnie troszczymy się także o odpowiedni stan wizualny pojazdów. W naszej wypożyczalni dostaje się zatankowane do pełna i skrupulatnie wyczyszczone auto, którego wnętrze jest w naprawdę dobrym stanie, umożliwiając na komfortowe jeżdżenie. Wynajem samochodów w Skawinie mimo tego wykonywany jest w atrakcyjnej cenie, przy równoczesnym zmniejszeniu spraw formalnych do absolutnego minimum. Dogodne warunki wypożyczania, przejrzyste umowy, przystępne warunki cenowe i samochody w doskonałym stanie technicznym to najpoważniejsze cechy, jakimi może poszczycić się nasza wypożyczalnia aut w Skawinie. Zapraszamy do kontaktu i do poznania wszystkich naszych możliwości.

Wynajem samochodów Skawina - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z wypożyczalni samochodów nie będzie musiało być ani bardzo kosztowne, ani również skomplikowane będąc związane z licznymi sprawami formalnymi, jakie uprzykrzają życie. Wynajem aut w Skawinie może być zostać zrealizowany w bardzo krótkim czasie a także bez niepotrzebnych formalności. Dbamy o wygodę własnych Klientów nie tylko przez zmniejszanie samych spraw formalnych, jednak i przez szykowanie przejrzystych i prostych umów, żeby sam proces wynajmu nie powodował jakichkolwiek niepotrzebnych wątpliwości. Jako firma profesjonalna a także profesjonalna troszczymy się również o to, żeby wszyscy Klienci mieli do dyspozycji dużą bazę samochodów. Wypożyczalnia samochodów w Skawinie tanio jest w stanie zagwarantować auta z różnych klas, w tym auta pojemniejsze do przewozu cięższych przedmiotów. Są to pojazdy komfortowo wyposażone, zadbane we wnętrzu, a do tego całkowicie sprawne technicznie, poprzez co w trakcie podróżowania nimi mogą Państwo czuć się bezpiecznie. Dla nas zawsze najistotniejsza jest jakość a także, w przeciwieństwie do własnej konkurencji, nie staramy się realizować wynajmu za wszelką cenę. Nasze pojazdy często przechodzą przeglądy mechaniczne a także w razie konieczności naprawiane będą w wyspecjalizowanych warsztatach. Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa troszczymy się również o to, żeby samochody miały dobre polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie tylko naszą wypożyczalnię przed uszkodzeniami pojazdów, lecz również naszych Klientów w razie niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Jesteśmy również naprawdę elastyczni w sprawie czasu wypożyczania, zapewniając do tego usługę łatwego oddania samochodu w miejscu najlepszym dla samego Klienta.

wypożyczalnia samochodów Skawina tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Skawina tanio

Żeby zaoferować maksymalnie dobry poziom możliwości, zaraz na początku działalności nakreśliliśmy sobie kilka ważnych założeń, jakie nieustannie staramy się wykonywać, pozostając dzięki temu naprawdę atrakcyjną firmą w branży. Podstawową misją naszej firmy jest ułatwienie procesu wypożyczania pojazdów a także zaoferowanie dużego wyboru samych samochodów. W ten sposób nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Skawinie to ograniczenie spraw formalnych do absolutnego minimum, a i jednocześnie możliwość wypożyczania aut różnych modeli, z wielu różnych segmentów.

Cennik

Wynajem samochodów Skawina tanio

Cennik wynajmu samochodu w Skawinie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Skawina Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Skawina Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Skawina Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Skawina Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Skawina tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Skawina Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Skawina Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Skawina Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Skawina Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Skawina Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Skawina Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSkawina Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSkawina Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Skawina Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Skawina tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SkawinaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©