wypożyczalnia samochodów Sierpc +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Sierpca

wynajem samochodów Sierpc

Wybierz miasto

wynajem samochodów Sierpc
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Sierpc tanio

Wypożyczalnia samochodów Sierpc - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Sierpc

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie samochodów zawsze stawiają oczywiście na szeroką flotę pojazdów, elastyczne warunki korzystania z nich, a przy tym na dobrą obsługę Klientów. Niestety jednak, znalezienie takiej firmy na rynku nierzadko okazuje się być niezwykle poważnym problemem. Wypożyczalnie niezwykle często nie troszczą się o stan techniczny pojazdów, a i najczęściej faworyzują tylko wynajem długoterminowy, czyli wypożyczanie samochodów na krótki czas przestaje się kalkulować. Nasza wypożyczalnia samochodów w Sierpcu będzie mogła tymczasem poszczycić się nowoczesnym nastawieniem, a więc dogodnymi umowami, szerokimi możliwościami wypożyczania i samochodami, które są w doskonałym stanie technicznym. Zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, że użytkowanie wypożyczanych samochodów będzie mogło być potrzebne nie tylko przedsiębiorcom, ale i osobom prywatnym. Samochody często mają awarię dokładnie w sytuacji, gdy najmocniej ich potrzebujemy, a i czasem potrzeba nam większego wozu do przewiezienia czegoś gabarytowego. W naszej firmie więc, wynajem samochodów w Sierpcu jest wygodny dla każdego. Troszczymy się o dobrą obsługę Klienta, o dopasowanie wynajmu do potrzeb, a i chcemy zagwarantować atrakcyjny poziom cen, niezależnie od faktu na jaki okres wynajem ma być realizowany. Duża wiedza i doświadczenie mają przełożenie dodatkowo na inwestowanie w dobre i komfortowe auta. Flota jest dzisiaj bardzo rozbudowana, i opiewa na auta z wielu klas, w tym z licznymi wersjami silnikowymi. Wypożyczalnia aut w Sierpcu jest z tego powodu bardzo nakierowana na wymagania Klienta, które za każdym razem stawiane są na pierwszym miejscu.

Wynajem samochodów Sierpc - Speedy Car

Dlaczego warto By mieć pewność wyboru naprawdę dobrej firmy, która zajmuje się wynajmowaniem pojazdów, trzeba oczywiście porównać jej usługi z konkurencją. Jakimi rzeczami w takim razie wyróżnia się wynajem aut w Sierpcu w naszej firmie, od tych samych opcji zapewnianych przez dużą konkurencję? Najważniejszą, i pewnie dla wielu najważniejszą, różnicą jest tutaj niezwykła dbałość o stan techniczny aut. Pomimo tego że mamy naprawdę dużą flotę samochodów, to jednak dobrze prowadzona polityka umożliwia nam całkowicie kontrolować ich stan techniczny. U nas nie będzie mogło być sytuacji, w której to Klient wyjedzie z naszej wypożyczalni autem nie do końca sprawnym technicznie, zabrudzonym w środku albo też z nieuzupełnionym bakiem. Szanujemy wszystkich Klientów, a i jednocześnie dbamy o ich pełne bezpieczeństwo i o wygodę. Wypożyczalnie pojazdów mogą na nieszczęście robić wiele problemów związanych z samym wynajmem. Skutkuje to licznymi formalnościami, a i na nieszczęście dodatkowo mało wygodnymi warunkami, jak i dodatkowo trudnym brzmieniem umów, które nierzadko rodzą wiele wątpliwości. W tym przypadku wypożyczalnia samochodów w Sierpcu tanio i naprawdę rzetelnie podchodzi do swoich usług. Sprawy formalne ograniczone są do absolutnego minimum, możliwości są elastyczne, natomiast wszystkie umowy przygotowane tak, żeby pozostawały czytelne i zrozumiałe dla każdego. W takiej formie realizowane usługi naszej wypożyczalni to pewność, że korzysta się z oferty fachowców, płacąc niskie ceny za korzystanie jedynie z takich opcji, które naprawdę są potrzebne. Z naszą firmą pożyczenie samochodu na pewno stanie się dużą przyjemnością, niezależnie od faktu jak długi ma być okres wynajmu.

wypożyczalnia samochodów Sierpc tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Sierpc tanio

Zadaniem profesjonalnej firmy po pierwsze było, i oczywiście jest dalej, wykonywanie usług powiązanym z wynajmem samochodu na najlepszym poziomie, i równoczesne dopasowywanie się do potrzeb Naszych klientów. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Sierpcu daje pewność użytkowania pojazdów sprawnych technicznie, prostotę umów, elastyczne warunki, a i elastyczne opcje dla zwracania aut. Chcemy sprostać wymaganiom tak osób prywatnych, jak i firm, analizując rynek i dopasowując usługi do potrzeb każdego.

Cennik

Wynajem samochodów Sierpc tanio

Cennik wynajmu samochodu w Sierpcu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sierpc Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sierpc Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sierpc Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sierpc Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sierpc tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sierpc Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sierpc Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sierpc Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sierpc Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sierpc Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sierpc Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSierpc Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSierpc Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sierpc Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Sierpc tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SierpcPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©