wypożyczalnia samochodów Sandomierz +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Sandomierzu

wynajem samochodów Sandomierz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Sandomierz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Sandomierz tanio

Wypożyczalnia samochodów Sandomierz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Sandomierz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie czymś zdecydowanie naturalnym staje się używanie aut. Większość z nas posiada pojazdy, którymi szybko i bezproblemowo jest w stanie dojeżdżać każdego dnia do pracy. Często jednak na nieszczęście samochód lubi popsuć się właśnie wtedy, kiedy naprawdę je potrzebujemy. W takich sytuacjach ze wsparciem może przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Sandomierzu, jaka nie tylko posiada duży wybór aut, lecz też zapewnia konkurencyjne oferty cenowe, których ciężko szukać w innych wypożyczalniach. Naszą ofertę kierujemy oczywiście też do biznesmenów poszukujących aut do realizacji prac sezonowych bądź potrzebnych na przykład do nagłych wyjazdów biznesowych. Elastyczność naszych usług pozwala na szybkie dopasowanie wynajmu do potrzeb i płacenie tylko za to co faktycznie będzie niezbędne. Prowadzimy już długiego czasu wynajem samochodów w Sandomierzu i w owym okresie udało nam się w znacznym stopniu rozbudować flotę naszych samochodów. To auta nie tylko wygodne i nowoczesne, ale zawsze oferowane w wielu klasach. Niezależnie więc od tego czy istnieje konieczność skorzystania z auta niewielkiego, średniego lub pojemnego to tutaj bez wątpienia odpowiedni pojazd zawsze się odnajdzie Mało tego również poważnie dbamy o stan techniczny swoich pojazdów, poprawiając tym samym poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Pojazdami jeździ się komfortowo także dzięki zadbanemu wnętrzu, co także jest dla nas priorytetowe. Bez wątpienia nasza wypożyczalnia aut w Sandomierzu będzie mogła sprostać wymaganiom każdego, nie pustosząc równocześnie portfela. Opłaca się już w tej chwili dokładnie zaznajomić się z naszymi możliwościami i przekonać się, iż jesteśmy firmą, jakiej można zaufać.

Wynajem samochodów Sandomierz - Speedy Car

Dlaczego warto Pewnie dużo osób poważnie myśli nad tym dlaczego najtańsza wypożyczalnia samochodów w Sandomierzu może zapewniać tak profesjonalne usługi. Powiązane jest to w głównej mierze z naszym poważnym nakierunkowaniem na pełne zadowolenie Klientów. Dobrze przygotowana strategia wypożyczalni umożliwiła naszej firmie na zmniejszenie kosztów prowadzenia biznesu i ograniczenie formalności związanych z podpisywaniem umowy o korzystanie z usług. Opłaca się zaufać naszej firmie po pierwsze dlatego, iż stawiamy bezpieczeństwo wszystkich Klientów ponad cokolwiek innego. To nie tylko bezpieczeństwo formalne, jakie związane jest z umowami w taki sposób konstruowanymi, żeby były maksymalnie proste. To także bezpieczeństwo związane z korzystaniem z aut. Auta zawsze wydawane są wszystkim Klientom w doskonałym stanie technicznym, o jaki dbamy stale poprzez realizowanie przeglądów i serwisu na oryginalnych częściach. Opłaca się skorzystać z naszej oferty także dlatego, iż chcemy, żeby nasi Klienci mogli jeździć przyjemnie. Całkiem nowa baza samochodów to wnętrza w doskonałym stanie, jakie zawsze dokładnie czyścimy. Pojazdy oczywiście wydawane są z pełnym bakiem, a cały ich zwrot będzie łatwy dzięki możliwości dostarczenia auta do różnych punktów. Wypożyczalnia samochodów w Sandomierzu tanio i profesjonalnie realizuje wszystkie usługi, na których bez wątpienia nikt się nie zawiedzie. Jesteśmy wypożyczalnią bardzo elastyczną, jaka zawsze przystosuje się do potrzeb i postara sprostać wszystkim oczekiwaniom, tak w przypadku prywatnych klientów, jak i przedsiębiorców.

wypożyczalnia samochodów Sandomierz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Sandomierz tanio

Nasza najistotniejsza misja to wynajem aut w Sandomierzu, jakie są wygodne, zadbane technicznie, a i równocześnie niedrogie. Od początku własnego funkcjonowania stawialiśmy na inwestycje we flotę dobrych oraz niezawodnych aut, jakie zapewniają wysoki komfort podróżowania. Dzięki dobrze realizowanej polityce wypożyczalni jesteśmy w stanie znacząco obniżać wszystkie koszty, a więc równocześnie zapewniać Klientom wyjątkowo atrakcyjne oferty cenowe, niezależnie od tego na jak długi okres ma być cały wynajem oraz jaki pojazd będzie potrzebny.

Cennik

Wynajem samochodów Sandomierz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Sandomierzu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Sandomierz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Sandomierz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Sandomierz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Sandomierz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sandomierz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Sandomierz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Sandomierz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Sandomierz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Sandomierz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Sandomierz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Sandomierz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikSandomierz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikSandomierz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Sandomierz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Sandomierz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: SandomierzPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©