Wypożyczalnia samochodów Rzeszów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Rzeszów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Rzeszowie

wynajem samochodów Rzeszów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Rzeszów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Rzeszów tanio

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wbrew pozorom, pożyczenie auta zdecydowanie nie jest na tyle szybkim zadaniem, jak będzie mogło nam się to wydawać. Głównym problemem pozostaje bowiem fakt, iż dużo wypożyczalni na nieszczęście nie przejmuje się specjalnie stanem mechanicznym swoich aut, a to na nieszczęście bardzo karygodny błąd. Zaniedbane samochody to nie tylko mniejszy komfort, lecz w głównej mierze brak poczucia bezpieczeństwa w czasie prowadzenia takiego samochodu. Wykorzystując naszą wypożyczalnię każda osoba może mieć jednak pewność, iż wynajem aut w Rzeszowie realizowany jest w oparciu o nowoczesne auta, zadbane technicznie i wizualnie, a do tego za każdym razem zatankowane do pełna. Nasze innowacyjne usługi to jednak nie tylko łączenie w sobie przystępnej ceny wynajmu z doskonałym stanem mechanicznym pojazdów. To u nas także bardzo elastyczne warunki umowy, niewiele formalności, a do tego brak jakichkolwiek kosztów niespodziewanych. Naprawdę uczciwie podchodzimy do każdego naszego Klienta, a do tego traktujemy go indywidualnie, czyli za każdym razem dopasujemy wynajem do danych preferencji. Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie jest więc w stanie sprostać oczekiwaniom każdej osoby, niezależnie od tego, czy auto niezbędne jest do podróży biznesowych, na wypad wakacyjny albo do szybkiego przemieszczenia się z lotniska do różnorodnych miejsc na terenie miasta. Auta zadbane technicznie to pewność, iż wynajem aut w Rzeszowie w naszej wypożyczalni stanie się dużą przyjemnością, tak samo jak i jeżdżenie tymi wozami. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą flotę aut, czyli z całą pewnością każda osoba szybko odszuka odpowiednio przystosowane do preferencji auto i skorzysta z niego za niewielkie pieniądze.

Wynajem samochodów Rzeszów - Speedy Car

Dlaczego warto Korzystanie z naszej wypożyczalni samochodowej absolutnie będzie mogło być pełną przyjemnością, która nie będzie nas kosztowała ogromnych pieniędzy. By się o tym przekonać, należy po pierwsze zapoznać się dokładnie z naszymi możliwościami, jak i w sytuacji konieczności skorzystać z oferty naszych fachowych pracowników, którzy udzielą wyjaśnień na wszelkie pytania. Czym jednak wyróżnia się nasza firma na rynku i z jakiego powodu to właśnie z naszych możliwości warto skorzystać? Naturalnie profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie tanio gwarantuje możliwość pożyczenia aut, ale na tym nie koniec. Jesteśmy w stanie zagwarantować wszelkim osobom duży poziom bezpieczeństwa, w głównej mierze dzięki dbaniu o doskonały stan techniczny naszych pojazdów. Auta stale sprawdzamy pod kątem stanu mechanicznego i na bieżąco usuwamy wszelkie usterki. Jeżdżenie tymi samochodami, niezależnie od wyboru, za każdym razem jest więc wygodne i bezpieczne. Samochody przygotowane do podróży to oczywiście również większa pewność, iż po drodze nie spotkają nas jakiekolwiek nieoczekiwane zdarzenia. Chcąc pozostać wypożyczalnią bardzo konkurencyjną, zdążyliśmy też utworzyć niezwykle dogodne warunki współpracy. Wynajem aut w Rzeszowie w naszej wypożyczalni to możliwość dopasowania usług do danych preferencji, zarówno przy krótkim, ale też długim wypożyczaniu. Dla nas nie będzie miało znaczenia to czy wynajem realizowany jest dla osoby prywatnej, albo też dla firmy. Niezależnie od tego, w jaki sposób potrzebuje się użytkować pojazd, w dowolnym przypadku cena będzie przystępna, a samochody zdecydowanie dobrze przygotowane do podróży.

wypożyczalnia samochodów Rzeszów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Rzeszów tanio

Jako firma profesjonalna, o silnej pozycji w branży, jesteśmy w stanie pochwalić się dużymi sukcesami w realizacji misji, której to podjęliśmy się na początku działalności. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie to w głównej mierze bardzo ogromne poczucie bezpieczeństwa, jakie związane jest z naszą dbałością o stan techniczny aut, ale i z uproszczeniem umów a także skróceniem całego procesu wynajmowania. Regularnie pracujemy nad unowocześnianiem tych możliwości tak, aby jak najlepiej przystosować je do obecnych standardów, wychodząc naprzeciw wymaganiom wszystkich osób.

Cennik

Wynajem samochodów Rzeszów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Rzeszowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Rzeszów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Rzeszów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Rzeszów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Rzeszów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rzeszów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Rzeszów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rzeszów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Rzeszów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Rzeszów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Rzeszów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Rzeszów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRzeszów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRzeszów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Rzeszów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Rzeszów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: RzeszówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©