Wypożyczalnia samochodów Rydułtowy - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Rydułtowy +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Rydułtowach

wynajem samochodów Rydułtowy

Wybierz miasto

wynajem samochodów Rydułtowy
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Rydułtowy tanio

Wypożyczalnia samochodów Rydułtowy - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Rydułtowy

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W współczesnych czasach pojazd przestał być luksusem, a stał się swego typu narzędziem głównym, jakie bardzo przydaje nam się w codziennym życiu. Niestety zdarzają się sytuacje, że samochód zepsuje nam się w momencie, jak jest potrzebne najbardziej. Niekiedy natomiast utrzymanie prywatnego samochodu jest zwyczajnie nieopłacalne. Z pomocą może przyjść jednak współczesna wypożyczalnia samochodów w Rydułtowach, jaka oferuje nie wyłącznie dogodne warunki, lecz także najbardziej dobre na rynku ceny. Nasza wypożyczalnia to zespół profesjonalnych ludzi, jacy starają się przygotowywać ofertę w taki sposób, by naturalnie pozostawała ona przystosowana do obecnych standardów. Jedynie u nas mogą Państwo korzystać więc z dogodnych warunków wynajmu oraz dobierać umowę po prostu do prywatnych potrzeb, szczególnie pod kątem czasu wynajęcia. Pomimo konkurencyjnej ceny, wynajem aut w Rydułtowach dotyczy wyłącznie samochodów zadbanych, zarówno pod kątem mechanicznym, jak oraz wizualnym. Dla nas absolutnym priorytetem jest zaoferowanie Klientom dobrego poziomu bezpieczeństwa oraz komfortu. Zatankowane do pełna pojazdy są więc czyste oraz posprzątane w środku, a przy tym oczywiście sprawne technicznie, dzięki nieustannie realizowanym przeglądom. Dobra wypożyczalnia aut w Rydułtowach to gwarancja korzystania z najlepszych na rynku usług, za jakie po prostu nie będziemy przepłacać. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z aktualnym cennikiem, jak oraz rozległą flotą samochodów, jakie bardzo łatwo dopasować do indywidualnych preferencji.

Wynajem samochodów Rydułtowy - Speedy Car

Dlaczego warto Ilość wypożyczalni samochodów na rynku jest dziś bardzo duża i z takiego powodu często pojawia się dylemat powiązany z tym, którą tak faktycznie najlepiej wybrać. Żeby ułatwić Państwu wybór postaramy się przedstawić parę główny zalet, jakie czynią naszą firmę konkurencyjną na rynku, umożliwiając radować się z maksymalnie doskonałych Przede wszystkim wyłącznie nasza wypożyczalnia aut w Rydułtowach tanio zapewnia pojazdy w tak profesjonalnym stanie mechanicznym, o czym całkiem nierzadko zapomina niestety konkurencja. Nie tylko wykonujemy regularne przeglądy mechaniczne samochodów, ale także dokonujemy napraw na odpowiedniej jakości częściach, korzystając z usług autoryzowanych serwisów. Zapewnia to dobry poziom bezpieczeństwa, ale i komfort przemieszczania się. Nasza wypożyczalnia wspaniale zdaje sobie sprawę z tego, że potrzeby powiązane z wypożyczaniem aut mogą być niesłychanie zróżnicowane. Z takiego powodu staramy się tworzyć wygodną propozycję dla każdego z obecnych Klientów. Mocno opłacalny będzie wynajem zarówno na niewielki okres, jak i na długie tygodnie czy miesiące, zależnie od konieczności. Realizując profesjonalny wynajem aut w Rydułtowach zapewniamy także wykup pełnych pakietów ubezpieczeń, jakie oferują bezpieczeństwo wynajmu, ale i pokrywają wszystkie straty powiązane z różnymi stłuczkami drogowymi, jakie mogą zdarzyć się każdemu. Jednocześnie także staramy się zaoferować możliwość prostego wynajmu samochodów, między innymi dzięki ograniczeniu formalności do absolutnego minimum. Pozostajemy przekonani o tym, że tak opracowana usługa spełni Państwa oczekiwaniom.

wypożyczalnia samochodów Rydułtowy tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Rydułtowy tanio

Obecny sukces nie pozostawałby możliwy bez jasno nakreślonych założeń, jakie postawiliśmy przed sobą na samym początku istnienia i trzymamy się ich po dziś dzień. Nasza najtańsza wypożyczalnia aut w Rydułtowach stawia sobie za cel główny ogromne zadowolenie Klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować to dzięki przejrzystej oraz dogodnej umowie, szerokiej bazie samochodów, dbałości o świetny stan techniczny pojazdów, oraz jednocześnie zapewnianiu przystępnych cen jakie z dużą gwarancją sprostają możliwością portfela dowolnej osoby.

Cennik

Wynajem samochodów Rydułtowy tanio

Cennik wynajmu samochodu w Rydułtowach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Rydułtowy Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Rydułtowy Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Rydułtowy Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Rydułtowy Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rydułtowy tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Rydułtowy Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rydułtowy Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Rydułtowy Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Rydułtowy Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Rydułtowy Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Rydułtowy Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRydułtowy Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRydułtowy Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Rydułtowy Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Rydułtowy tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: RydułtowyPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©