wypożyczalnia samochodów Rybnik +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Rybniku

wynajem samochodów Rybnik

Wybierz miasto

wynajem samochodów Rybnik
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Rybnik tanio

Wypożyczalnia samochodów Rybnik - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Rybnik

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z pojazdu pozostaje dzisiaj dla nas czymś oczywistym i niejednokrotnie ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez auta. Niestety jednak czasem nie jesteśmy w stanie skorzystać z własnego samochodu, a bardzo pilnie go potrzebujemy. Spore trudność z autami mogą mieć także firmy, które pojazdów potrzebują jedynie od czasu do czasu i ich utrzymanie pozostaje kompletnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Rybniku jest w stanie jednak rozwiązać owy kłopot, oferując nie tylko fachowe usługi, ale i mocno przystępne ceny. Nasza wypożyczalnia to tymczasem nie jedynie przystępne ceny, lecz i wielka wygoda korzystania z wypożyczonych samochodów. Mamy bardzo doskonale rozwiniętą flotę pojazdów, w jakiej znajdują się auta z różnych klas oraz z wieloma opcjami silnikowymi. Co tymczasem najważniejsze, jesteśmy w stanie zagwarantować duży poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym Klientom. Samochody często przechodzą badania techniczne, a w razie potrzeby wysyłane są na dobry serwis i naprawiane na wysokiej jakości częściach. Wynajem pojazdów w Rybniku w profesjonalnej firmie to gwarancja korzystania z profesjonalnych aut, jakie bezpiecznie dowiozą do każdego celu oraz nie zawiodą na środku drogi. Specjalnie dla obecnych Klientów stawiamy także na wysoką elastyczność, jaka przekłada się na konkurencyjne warunki wynajmu, niezależnie od tego jak długo będzie on trwał. Wypożyczalnia aut w Rybniku opracuje konkurencyjne warunki wynajmu zarówno dla osób poszukujących auta na jeden dzień, jak i na dużo tygodni. Korzystanie z wynajętego pojazdu dzięki tej ofercie to czysta radość.

Wynajem samochodów Rybnik - Speedy Car

Dlaczego warto Jako świetni fachowcy na rynku, posiłkując się swoim pokaźnym doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać współczesnym wymaganiom Klientów, stając się tym samym niezwykle profesjonalną wypożyczalnią. Przede wszystkim jest to najtańsza wypożyczalnia samochodów w Rybniku, gdzie ceny zdecydowanie nie idą w parze z niską jakością usług. Zupełnie odwrotnie, dzięki ograniczeniu formalności oraz odpowiedniej polityce biznesowej jesteśmy w stanie wykonywać swoje usługi na najlepszym osiągalnym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjności cen. Obecna wypożyczalnia samochodów w Rybniku tanio gwarantuje samochody z różnorodnych klas, o jakie mocno dokładnie dbamy nie jedynie pod kątem porządku oraz czystości, lecz także stanu mechanicznego. Mocno zależy nam na Państwa komforcie podróży, lecz także i na ogromnym bezpieczeństwie. Auta z tego powodu bardzo regularnie poddajemy fachowym badaniom technicznym, a i zawsze w razie konieczności korzystamy ze fachowych warsztatów, jakie dbają o to, by jakość napraw stała najwyższym poziomie. Z naszą pomocą mogą Państwo wynajmować samochody na dowolny okres czasu, korzystając z wygodnych umów, gdzie niezależnie od długości wynajmu, cena będzie zawsze dobra. Postaraliśmy się również o to, by maksymalnie jak to osiągalne, ograniczyć sprawy związane z formalnościami podczas wynajmowania pojazdów. Mamy nadzieję, iż ta usługa sprosta Państwa oczekiwaniom, a dobre auta pozwolą na komfortową jazdę, niezależnie od jej długości.

wypożyczalnia samochodów Rybnik tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Rybnik tanio

Realizując fachowe usługi na wynajem aut w Rybniku naszą ważną misją pozostaje oczywiście wysokie bezpieczeństwo Klientów. Jako jedna z nielicznych firm z tej branży tak mocno przykładamy się do stanu mechanicznego floty naszych aut. Samochody nie tylko często przechodzą badania, ale przede wszystkim naprawiane są szybko, z użyciem porządnych na rynku części. Podróże naszymi pojazdami są przyjemne, a równocześnie bardzo wygodne, o czym nawet teraz przekonać może się każdy.

Cennik

Wynajem samochodów Rybnik tanio

Cennik wynajmu samochodu w Rybniku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Rybnik Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Rybnik Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Rybnik Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Rybnik Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rybnik tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Rybnik Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rybnik Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Rybnik Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Rybnik Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Rybnik Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Rybnik Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRybnik Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRybnik Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Rybnik Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Rybnik tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: RybnikPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©