Wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Rudzie Śląskiej

wynajem samochodów Ruda Śląska

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ruda Śląska
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ruda Śląska tanio

Wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Radujemy się, że postanowili Państwo zaznajomić się z naszymi usługami wybierając równocześnie najodpowiedniejszą na rynku wypożyczalnię, która nie tylko oferuje dobre warunki wynajmu, lecz i konkurencyjne ceny. Nasza wypożyczalnia samochodów w Rudzie Śląskiej to przede wszystkim pokaźne doświadczenie, jakie przekłada się na bogatą bazę nowoczesnych pojazdów w świetnym stanie technicznym, a do tego także na ograniczenie spraw formalnych powiązanych z wynajmowaniem do absolutnego minimum. Chcemy zawsze dostarczać swoim Naszym klientom usługi wygodne, a więc z opcją całkowitego dopasowania do danych preferencji. Wynajem samochodów w Rudzie Śląskiej to usługa wyboru spośród wielu różnych klas samochodów, modeli, wielkości a także pojemności jednostek napędowych. Można z powodzeniem wyszukać samochód doskonały do podróżowania, ale i do przewozu dużych rzeczy. Od samego starcie naszej firmy pragneliśmy także zapewnić swoim Naszym klientom prostotę wynajmowania aut. Skutkiem tego będzie minimum formalności, które należy wykonać będąc zdecydowanym na te usługi. Solidna wypożyczalnia aut w Rudzie Śląskiej to opcja wynajmowania samochodów na potrzeby prywatne, jednak także i dla firm, jakie chcą pojazdów do wyjazdów biznesowych. Bardzo troszczymy się o to, żeby pojazdy znajdujące się w naszej flocie były całkowicie sprawne technicznie, a więc nie tylko zapewniające komfortową i przyjemną jazdę. Doskonała sprawność techniczna to bowiem także naprawdę bezpieczna jazda. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami i do przekonania się, że naszej wypożyczalni faktycznie da się ufać.

Wynajem samochodów Ruda Śląska - Speedy Car

Dlaczego warto Wiele odwiedzających nas osób na pewno poważnie zastanawia się nad tym co tak faktycznie sprawia, że to dokładnie te usługi będą godne polecenia i opłaca się z nich skorzystać. Jako solidna a także profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Rudzie Śląskiej tanio oferujemy nasze auta, zapewniając równocześnie ich idealny stan mechaniczny, a do tego wizualny, który zapewnia jazdę komfortową. Na tym jednakże nie kończą się nasze cechy, jakie czynią firmę najbardziej konkurencyjną w branży. Jako jedni z niewielu ograniczyliśmy u nas ilość spraw formalnych przy wypożyczaniu do całkowitego minimum. Dlatego skorzystanie z naszych możliwości to ogromna wygoda, bowiem dosłownie w parę chwil da się samochód wynająć i pojechać nim gdzie tylko się chce. Pojazdy zawsze dostarczamy z pełnym bakiem paliwa, umyte a także wysprzątane, przez co nie będzie mowy o niskim komforcie jazdy. Ten wynajem aut w Rudzie Śląskiej to dodatkowo ogromna elastyczność, jaką z pewnością naprawdę szybko Państwo zauważą. Dzięki tego typu podejściu w naszej wypożyczalni atrakcyjne cenowo będzie zarówno wynajmowanie aut na niewielkie, jak i na naprawdę długie terminy, w zależności od indywidualnych preferencji. W każdym przypadku wynajmowania pobieramy niewielkie kaucje, a do tego zapewniamy swoim Naszym klientom wygodę związaną z zwracaniem samochodu po zakończeniu wynajmowania. Posiadając rozwiniętą sieć naszej wypożyczalni jesteśmy w stanie zabrać samochód w każdym zakątku Polski, co z całą pewnością gwarantuje wspaniałą wygodę. Nie muszą nam Państwo wierzyć na słowo, więc zapraszamy do kontaktu z nami i do głębszego zaznajomienia się z usługami. Jesteśmy pewni, że nasza propozycja sprosta nawet najpoważniejszym oczekiwaniom.

wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ruda Śląska tanio

Naszą podstawową misją od samego początku stało się to, żeby nasza najtańsza wypożyczania samochodów w Rudzie Śląskiej była równocześnie najbardziej fachowa. Atrakcyjna cena będzie iść w parze z ogromnym wyborem samochodów, z doskonałym ich stanem technicznym, a do tego i z elastyczną umową, jaką da się dobrać do preferencji. Ową misję realizujemy do dzisiaj, nieustannie ulepszając wszystkie opcje i dopasowując do aktualnych standardów a także wymagań. Tylko my możemy zapewnić satysfakcję i zadowolenie w przypadku osób korzystających z naszych usług.

Cennik

Wynajem samochodów Ruda Śląska tanio

Cennik wynajmu samochodu w Rudzie Śląskiej (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ruda Śląska Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ruda Śląska Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ruda Śląska Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ruda Śląska Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ruda Śląska Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ruda Śląska Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ruda Śląska Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ruda Śląska Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ruda Śląska Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRuda Śląska Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRuda Śląska Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ruda Śląska Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Ruda Śląska tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Ruda ŚląskaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©