wypożyczalnia samochodów Rawicz +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Rawicz

Najtaniej w Rawiczu

wynajem samochodów Rawicz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Rawicz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Rawicz tanio

Wypożyczalnia samochodów Rawicz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Rawicz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Potrzebując usług związanych z wypożyczaniem aut na pewno każdy liczy na atrakcyjne ceny, ale też i na dobrą jakość oferty, czyli na przykład na dobry stan techniczny wypożyczanych aut. W przypadku naszej firmy będzie to jak najbardziej osiągalne, bowiem od samego początku własnej działalności stawialiśmy na najlepszą wygodę oraz bezpieczeństwo wszystkich Klientów. W ten sposób wypożyczalnia samochodów w Rawiczu jest niesłychanie konkurencyjna, zapewniając dobre warunki jak i szeroki wybór samochodów. Samochody naprawdę nie są już obecnie luksusem. To często istotne narzędzie pracy, które umożliwia nam zarabienie pieniędzy, lecz w krótkim czasie przemierzać również większe odległości. Dzięki stałemu inwestowaniu w siebie, a także w naszą obsługę Klientów, jesteśmy w stanie zapewniać atrakcyjne usługi, oferując wynajem nie tylko przedsiębiorcom, ale i osobom prywatnym, niezależnie od wymagań. Nasza propozycja to w głównej mierze bogata gama wozów z wielu segmentów, a więc z pewnością każdy znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie. Jednocześnie też wynajem samochodów w Rawiczu w naszej firmie okazuje się być bardzo prosty poprzez znaczne ograniczenie formalności niezbędnych w czasie spisywania umowy. Ważnym dodania jest też fakt, iż choć wypożyczalnia samochodów w Rawiczu tanio zapewnia własne auta, to równocześnie gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo podróży. Jest to realne dzięki dbaniu o stan techniczny aut. Samochody nieustannie naprawiamy na oryginalnych częściach i w dobrych warsztatach, dzięki czemu ich stan nigdy nie pozostawia ani grama wątpliwości.

Wynajem samochodów Rawicz - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, iż opłaca się korzystać z naszych możliwości, bez wątpienia najlepiej świadczą liczne komentarze wielu naszych szczęśliwych Klientów, jakich to liczba wciąż wzrasta. Najważniejsze są jednak czyny, a nie słowa, i wobec tego chcemy oferować usługi, które są maksymalnie dopasowane do wymagań. Elastyczność całej oferty bez wątpienia czyni naszą propozycję bardzo atrakcyjną. Wypożyczalnia aut w Rawiczu, jaką zarządzamy, nie jest z tego powodu dedykowana tylko i wyłącznie przedsiębiorcom, którzy to często muszą wynajmować samochody przez długi okres czasu. Na konkurencyjną ofertę cenową mogą tymczasem u nas liczyć też osoby prywatne, nawet kiedy szukają pojazdu jedynie na jedną dobę. Zawsze jesteśmy w stanie zaoferować ofertę konkurencyjną, i to w każdym calu. Warto skorzystać z naszej oferty też z tego powodu, iż przede wszystkim liczy się dla naszej firmy Klient i jego zadowolenie. Zapewniamy fachową i miłą obsługę, doskonałe pakiety ubezpieczeniowe, możliwość doboru wyposażenia auta do wymagań, a przy tym oferujemy bezpieczeństwo, gdyż dbamy o samochody, które zawsze są w doskonałym stanie technicznym. Pomimo, że jest to bardzo tania wypożyczalnia samochodów w Rawiczu to pomimo tego samochody nie są zdezelowane. Zazwyczaj to nowe roczniki cenionych marek aut, stale serwisowane w porządnych warsztatach i z naprawdę dobrze wysprzątanym wnętrzem. Z pewnością zaskoczy każdego to, iż za tak małe pieniądze można otrzymać usługi na najlepszym poziomie, które zdecydowanie nie są gwarantowane w innych wypożyczalniach.

wypożyczalnia samochodów Rawicz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Rawicz tanio

Z całą pewnością nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Rawiczu może pochwalić się licznymi istotnymi cechami, które są głównie efektem mocnego trzymania się zadań wypożyczalni, którą stworzyliśmy w początkach jej istnienia. Nieustannie chcieliśmy być konkurencyjni nie jedynie dzięki cenom, ale i świetnej sprawności aut, które są wygodne też dzięki dbaniu o wnętrze i generalny wygląd. Co więcej od początku stawialiśmy na różnorodność, dzięki czemu obecna flota aut jest naprawdę mocno rozbudowana i umożliwia dobrać pojazd do indywidualnych preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Rawicz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Rawicz Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Rawicz Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Rawicz Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Rawicz Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Rawicz Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Rawicz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rawicz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Rawicz Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Rawicz Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Rawicz Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Rawicz Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Rawicz

Kontakt

Wynajem samochodów Rawicz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: RawiczPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©