Wypożyczalnia samochodów Radzionków - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Radzionków +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Radzionkowie

wynajem samochodów Radzionków

Wybierz miasto

wynajem samochodów Radzionków
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Radzionków tanio

Wypożyczalnia samochodów Radzionków - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Radzionków

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Czym musi się charakteryzować profesjonalna wypożyczalnia samochodów, z której korzystanie jest dużą radością i zapewnia najlepszy poziom satysfakcji? To na pewno bardzo rozbudowana flota aut możliwa do wypożyczenia, ale na tym fakcie profesjonalne usługi zdecydowanie nie powinny się skończyć. Pojazdy winny być bowiem stale doglądane pod kątem technicznym, warunki umowy powinny gwarantować dużą elastyczność, a przy tym naprawdę dobra będzie możliwość zwrócenia samochodu w różnych punktach. Tym, chociażby, cechuje się propozycja naszej firmy, z którą już w tej chwili warto zaznajomić się dokładniej. Jako nowoczesna i doświadczona wypożyczalnia samochodów w Radzionkowie możemy zaoferować wszystkim Naszym klientom najodpowiedniejsze warunki w branży, przy zagwarantowaniu atrakcyjnych ofert cenowych. Tą ideą na samym początku było utworzenie firmy konkurencyjnej, która po pierwsze dba o świetny stan mechaniczny samochodów, o czym niestety naprawdę często zapominają inne firmy. Tym samym wszyscy Klienci za każdym razem korzystają z aut bardzo bezpiecznych oraz wygodnych, które gwarantują dobry komfort podróży. Szeroka flota aut to oczywiście następna zaleta, gdyż w zależności od potrzeb da się wybierać pojazdy małe, średnie lub duże, w różnych wersjach wyposażenia oraz z różnorodnymi jednostkami napędowymi. Nasza wypożyczalnia aut w Radzionkowie to zdecydowanie doskonały wybór, o czym naprawdę ekspresowo mogą się Państwo przekonać. Skorzystanie z naszych usług absolutnie nie wiąże się ze zbędnymi sprawami formalnymi, czyli spisanie umowy staje się szybkie i od razu da się wyjechać wypożyczonym przez siebie autem. Zapraszamy do zapoznania się z tą dużą bazą aut i z atrakcyjnymi cenami, które wszystkich naprawdę zadziwią.

Wynajem samochodów Radzionków - Speedy Car

Dlaczego warto Wybór najlepszej wypożyczalni aut w dzisiejszych czasach na pewno nie jest łatwy. Konkurencja jest bardzo duża, a wybranie tej najdoskonalszej firmy wymaga oczywiście rzetelnej analizy propozycji. Realizowany przez naszą firmę wynajem samochodów w Radzionkowie to przede wszystkim duży poziom bezpieczeństwa, cecha najważniejsza, o której tak często zapominają inne firmy. Nie chcemy osiągać bardzo dużych dochodów za wszelką cenę. W ten dokładnie sposób regularnie doglądamy stan mechaniczny wszystkich aut i w razie potrzeby serwisujemy je w dobrych warsztatach, opierając się jedynie na częściach wysokiej jakości. To bardzo istotne nie jedynie z punktu widzenia bezpieczeństwa, ale również i wygody podróży, w szczególności przy dłuższych wyjazdach. Równocześnie także nasza wypożyczalnia samochodów w Radzionkowie tanio oferuje pojazdy z różnych segmentów, wielu modeli oraz w różnych opcjach wyposażenia, które bezpośrednio chcemy dobrać do preferencji. Auta są nie jedynie sprawne mechanicznie, ale zadbane w środku, co czyni jazdę sporo milszą, jednak nie przekłada się u nas na naprawdę wysokie koszty. Żeby ułatwić naszym Naszym klientom korzystanie z wynajmu postawiliśmy dodatkowo na najwyższe zmniejszenie spraw formalnych, które nierzadko zniechęcają ludzi do wynajmu. Wynajem aut w Radzionkowie to wypełnienie jedynie najważniejszych formalności i opłacenie niewielkiej kaucji. Dodatkową cechą staje się fakt, iż chcemy przystosować do potrzeb Klientów, zapewniając elastyczne warunki umowy. Zarówno na krótki czas wynajem, jak i wynajmowanie długoterminowe, nie będzie u nas żadnym kłopotem i w dowolnym przypadku cena pozostanie atrakcyjna.

wypożyczalnia samochodów Radzionków tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Radzionków tanio

Jak każda firma, rozpoczynając swoją firmę określiliśmy przed nami kilka założeń, do jakich nieustannie dążymy i które realizujemy zgodnie z preferencjami wszystkich Klientów. Bezpieczeństwo, mało formalności i elastyczność to zalety, którymi od początku kieruje się nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Radzionkowie i które bardzo procentują w formie dużego zaufania w branży. Nawet w tej chwili mogą Państwo przekonać się jak przyjemne, wygodne i niedrogie jest korzystanie z tej oferty. Jedynie u nas dostają Państwo całkowitą pewność zadowolenia.

Cennik

Wynajem samochodów Radzionków tanio

Cennik wynajmu samochodu w Radzionkowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Radzionków Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Radzionków Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Radzionków Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Radzionków Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Radzionków tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Radzionków Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Radzionków Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Radzionków Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Radzionków Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Radzionków Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Radzionków Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRadzionków Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRadzionków Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Radzionków Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Radzionków tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: RadzionkówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©