wypożyczalnia samochodów Radom +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Radomiu

wynajem samochodów Radom

Wybierz miasto

wynajem samochodów Radom
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Radom tanio

Wypożyczalnia samochodów Radom - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Radom

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Dobre wypożyczalnie aut zawsze stawiają oczywiście na ogromną flotę pojazdów, elastyczne warunki korzystania z nich, a do tego na fachową obsługę Klienta. Na nieszczęście jednak, znalezienie tego typu wypożyczalni na rynku nierzadko może być niesamowicie dużym problemem. Wypożyczalnie niezwykle często nie troszczą się o stan techniczny pojazdów, a i niejednokrotnie faworyzują jedynie wynajem długoterminowy, czyli wynajmowanie aut na niewielki czas przestaje się kalkulować. Nasza wypożyczalnia samochodów w Radomiu może jednak pochwalić się profesjonalnym podejściem, czyli dogodnymi umowami, ogromnymi opcjami wynajmowania oraz pojazdami, które są w doskonałym stanie technicznym. Zdajemy sobie świetnie sprawę z tego, iż użytkowanie wypożyczanych aut może być niezbędne nie tylko firmom, ale i osobom prywatnym. Auta często mają awarię właśnie w sytuacji, jak najmocniej ich będziemy potrzebować, a i czasem potrzeba nam pojemniejszego wozu do przewiezienia czegoś ciężkiego. U nas więc, wynajem samochodów w Radomiu jest wygodny w przypadku każdego. Dbamy o fachową obsługę Naszych klientów, o przystosowanie usług do preferencji, a i chcemy zapewnić atrakcyjny poziom cen, niezależnie od tego na jaki czas wynajem jest wykonywany. Nasza wiedza oraz doświadczenie mają przełożenie także na inwestowanie w dobre oraz komfortowe samochody. Flota jest dziś niesłychanie rozbudowana, oraz opiewa na samochody z wielu klas, w tym z licznymi wersjami silnikowymi. Wypożyczalnia aut w Radomiu pozostaje więc jak najbardziej nakierowana na oczekiwania Naszych klientów, które za każdym razem stawiane są na pierwszym miejscu.

Wynajem samochodów Radom - Speedy Car

Dlaczego warto Aby mieć pewność wyboru faktycznie odpowiedniej firmy, jaka trudni się wypożyczaniem pojazdów, należy oczywiście porównać jej ofertę z konkurencją. Jakimi rzeczami w takim razie różni się wynajem aut w Radomiu w naszej firmie, od tych wszystkich opcji oferowanych przez naszą konkurencję? Podstawową, oraz pewnie dla wielu najważniejszą, różnicą staje się tu niezwykła troska o stan techniczny aut. Choć posiadamy bardzo dużą flotę samochodów, to jednak odpowiednio prowadzona polityka umożliwia naszej firmie całkowicie kontrolować ich stan techniczny. U nas nie będzie mogło być sytuacji, w której to Klient wyjedzie z naszej wypożyczalni autem nie do końca sprawnym, brudnym w środku czy też z pustym bakiem. Szanujemy wszystkich Klientów, a i równocześnie troszczymy się o ich pełne poczucie bezpieczeństwa i o komfort. Wypożyczalnie aut mogą niestety robić sporo trudności powiązanych z samym wynajmowaniem. Skutkuje to licznymi formalnościami, a i niestety także mało elastycznymi warunkami, jak i także skomplikowanym brzmieniem umów, które nierzadko rodzą różne wątpliwości. W tym przypadku wypożyczalnia samochodów w Radomiu tanio oraz bardzo rzetelnie podchodzi do swoich usług. Sprawy formalne zmniejszone są do absolutnego minimum, możliwości są elastyczne, a wszystkie umowy naszykowane tak, żeby były czytelne oraz zrozumiałe dla każdego. W taki sposób realizowane usługi naszej wypożyczalni to pewność, iż korzysta się z oferty specjalistów, płacąc atrakcyjne ceny za korzystanie wyłącznie z takich usług, które faktycznie są niezbędne. Z naszą firmą wynajęcie samochodu na pewno stanie się czystą przyjemnością, niezależnie od tego jak długi będzie czas najmu.

wypożyczalnia samochodów Radom tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Radom tanio

Zadaniem naszej wypożyczalni zawsze było, oraz oczywiście jest dalej, realizowanie usług związanym z najmem samochodu na najwyższym poziomie, oraz jednoczesne dopasowywanie się do wymagań Naszych klientów. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Radomiu to pewność korzystania z wozów zadbanych technicznie, przejrzystość umów, elastyczne warunki, a i wygodne możliwości w przypadku zwracania aut. Chcemy sprostać wymaganiom zarówno osób prywatnych, jak i firm, analizując rynek oraz dostosowując usługi do wymagań wszystkich.

Cennik

Wynajem samochodów Radom tanio

Cennik wynajmu samochodu w Radomiu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Radom Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Radom Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Radom Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Radom Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Radom tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Radom Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Radom Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Radom Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Radom Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Radom Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Radom Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikRadom Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikRadom Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Radom Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Radom tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: RadomPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©