Wypożyczalnia samochodów Przemyśl - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Przemyśl +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Przemyślu

wynajem samochodów Przemyśl

Wybierz miasto

wynajem samochodów Przemyśl
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Przemyśl tanio

Wypożyczalnia samochodów Przemyśl - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Przemyśl

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda powiązany z możliwością pożyczenia samochodu pozostaje niezaprzeczalna. Nie każdego stać na utrzymywanie własnego auta, a co więcej często pojawiają się zdarzenia, że prywatny samochód popsuje się właśnie wtedy, gdy będzie on nam potrzebny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Przemyślu rozwiązuje jednakże ów kłopot, zapewniając szeroką gamę aut do wypożyczenia w atrakcyjnych ofertach cenowych. Ograniczamy formalności powiązane z wypożyczaniem do absolutnego minimum, jak i równocześnie chcemy także naszykować usługę dogodną, która będzie idealnie przystosowana do konkretnych wymagań. Wynajem samochodów Przemyślu zapewnia tak naprawdę pełną swobodę w jeżdżeniu. Nie będzie trzeba zdawać się na komunikację miejską lub innego rodzaju transport zbiorowy, który jest być zawodny, a przede wszystkim często wydłuży nam czas podróżowania. Profesjonalne nastawienie do wynajmu oraz dbałość o stan techniczny floty wozów są naszymi ważnymi zasadami, jakich staramy się trzymać od samego początku prowadzenia firmy. Nasza wypożyczalnia aut w Przemyślu zapewnia naprawdę duży wybór aut o różnych wielkościach oraz w wielu klasach. Da się z tego powodu wynajmować auta zarówno do podróży służbowych, prywatnych, ale i większe do przewożenia cięższych przedmiotów. Elastyczny cennik z pewnością nie obciąży żadnej portfela, a to fachowe podejście sprawi, że chętnie powrócą Państwo do nas ponownie, oraz skorzystają z profesjonalnyc usług wynajmu wozów na terenie miasta.

Wynajem samochodów Przemyśl - Speedy Car

Dlaczego warto? Pewnie zastanawiacie się Państwo dlaczego to właśnie nam warto zaufać oraz co powoduje, że pozostajemy tak konkurencyjni na rynku? Nasz wynajem aut w Przemyślu to u nas w głównej mierze stawianie na poziom bezpieczeństwa Naszych klientów, co wiąże się oczywiście z utrzymaniem bazy aut w idealnym stanie mechanicznym. Wiele wypożyczalni samochodów nie tylko nie dba o stan techniczny pojazdów, ale często wynajmuje auta bardzo wyeksploatowane, które mają zdezelowane oraz brudne wnętrze, co na pewno pogarsza komfort jazdy. Tutaj pojazdy są bardzo dobrze naszykowane do wypożyczania, poprzez co przyjemność korzystania z nich stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nasza wypożyczalnia samochodów w Przemyślu tanio oraz naprawdę elastycznie gwarantuje zrealizowanie własnych usług. Oferty cenowe są konkurencyjne niezależnie od tego czy wynajmowanie będzie na naprawdę krótki termin czy może potrzebują Państwo pożyczyć samochód na dużo dłuższy czas. Z nami można naprawdę prosto dopasować zakres usług do wymagań oraz nie nadwyrężać równocześnie własnego portfela. Dodatkowo gwarantujemy własnym Klientom duży zakres usług dodatkowych, związanych przede wszystkim z wygodnym wyposażeniem wozów. Będą mogli Państwo otrzymać auta posiadające GPS, relingi dachowe czy na przykład foteliki dla dzieciaków oraz płacić wyłącznie za takie opcje dodatkowe, które faktycznie są potrzebne. Jesteśmy przekonani o tym, że wykonywane przez nas usługi sprostają Państwa oczekiwaniom. Ogromna wiedza, doświadczenie oraz ogromna baza aut czynią nas faktycznie profesjonalnymi w branży. To właśnie z racji mocnej pozycji będziemy w stanie gwarantować tak konkurencyjne warunki cenowe.

wypożyczalnia samochodów Przemyśl tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Przemyśl tanio

Sukces tej wypożyczalni to w głównej mierze dokładnie nakreślona misja firmy, jakiej staramy się trzymać od samego startu, starając się doprowadzać najdrobniejsze nawet elementy do ideału. Naszym głównym celem jest zapewnianie usług elastycznych, w przystępnej cenie oraz z opcją wyboru pokaźnej gamy aut. Nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Przemyślu zapewnia dzięki temu ogromną swobodę Naszym klientom, jacy mogą dopasować czas wypożyczania, koszt jak i typ pojazdu do swoich indywidualnych wymagań. Oferujemy też komfort związaną z samym odebraniem jak i późniejszym oddaniem samochodu.

Cennik

Wynajem samochodów Przemyśl tanio

Cennik wynajmu samochodu w Przemyślu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Przemyśl Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Przemyśl Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Przemyśl Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Przemyśl Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Przemyśl tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Przemyśl Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Przemyśl Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Przemyśl Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Przemyśl Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Przemyśl Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Przemyśl Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPrzemyśl Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPrzemyśl Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Przemyśl Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Przemyśl tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: PrzemyślPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©