wypożyczalnia samochodów Przasnysz +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Przasnyszu

wynajem samochodów Przasnysz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Przasnysz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Przasnysz tanio

Wypożyczalnia samochodów Przasnysz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Przasnysz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajęcie samochodu, gdy jest nam bardzo potrzebny, absolutnie nie będzie musiało okazać się ani drogą przez mękę, ani również bardzo kosztowne. Żeby się o tym fakcie przekonać należy obecnie w tej chwili sprawdzić jakie możliwości gwarantuje nasza wypożyczalnia i co wyraźnie wyróżnia ją na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Przasnyszu posiada po pierwsze pokaźne doświadczenie, które to przekłada się oczywiście na dobrą jakość realizowanych usług. Nasza propozycja to opcja wynajęcia któregoś z wielu dobrych pojazdów, które dostępne są w różnorodnych segmentach i w różnych opcjach silnikowych. Niesamowicie ważne jest to, iż dla naszej firmy na pierwszym miejscu za każdym razem pozostaje Klient. Tym samym bardzo dbamy o doskonały stan techniczny swoich pojazdów. Auta bardzo często poddawane są przeglądom i w sytuacji konieczności naprawiane na dobrych podzespołach, w porządnych serwisach. Oczywiście wynajem samochodów w Przasnyszu będzie również usługą komfortową, czyli nie tylko auta są dokładnie wysprzątane, ale i same warunki wynajmu bardzo elastyczne. W zależności od potrzeb da się prosto przystosować umowę pod siebie i płacić jedynie za to, z czego faktycznie będziemy korzystali. Nasza wypożyczalnia aut w Przasnyszu nieustannie pracuje nad tym, żeby wynajem nie był związany z gąszczem formalności. Dobrze prowadząc politykę własnej wypożyczalni ograniczyliśmy sprawy związane z formalnościami, przez co samo wypożyczenie samochodu jest o wiele prostsze niż komukolwiek będzie mogło się wydawać. Warto już dzisiaj przetestować wszystkie możliwości i przekonać się o fakcie, iż jesteśmy wypożyczalnią, jakiej to zdecydowanie da się w pełni ufać.

Wynajem samochodów Przasnysz - Speedy Car

Dlaczego warto Decydując się na wybranie danych usług, każda osoba chce otrzymać oczywiście pewność dobrego wyboru. Czym wobec tego nasza wypożyczalnia wyróżnia się w branży i co przemawia na korzyść tych opcji? Bez wątpienia podstawą jest u nas stan techniczny samochodów. Choć auta z naszej floty są bardzo mocno użytkowane, to tymczasem robimy wszystko, żeby ich stan utrzymać na jak najwyższym poziomie, o czym na nieszczęście nierzadko zapominają pozostałe firmy. W efekcie wynajem aut w Przasnyszu jest niezwykle bezpieczny. Podróżowanie pojazdem w dobrym stanie technicznym to wygoda i pełne bezpieczeństwo podróży, co na pewno doceni każda osoba korzystająca z tych usług. Taka troska o stan techniczny aut nie przekłada się jednakże na niesamowicie wysoką cenę za wypożyczanie. Wciąż jesteśmy bardzo przystępni cenowo, a wszyscy Klienci mogą korzystać z dogodnych i zrozumiałych umów, które oczywiście pomożemy dopasować do potrzeb. Propozycja kierowana jest do wszelkich osób potrzebujących pojazd do wypożyczenia. Tak osoby prywatne, jak i biznesmeni, odnajdą u nas usługi w dobrej cenie i przystosowane do potrzeb. Pożyczenie auta z pewnością będzie mogło niezwykle ułatwić życie każdemu. Wypożyczalnia samochodów w Przasnyszu tanio zapewni auto zastępcze po stłuczce, pozwoli korzystać z auta do wyjazdów służbowych bądź wypożyczy samochód do wyjazdów wakacyjnych. Jesteśmy naprawdę elastyczni i zawsze chcemy dopasować do danych potrzeb. Warto przetestować nasze usługi już dzisiaj i przekonać się o fakcie, iż jesteśmy firmą godną zaufania.

wypożyczalnia samochodów Przasnysz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Przasnysz tanio

Najważniejszą misją naszej wypożyczalni zawsze było, i oczywiście jest dalej, oferowanie opcji doskonale dopasowanych do wymagań Klienta. To właśnie w ten sposób jesteśmy w stanie pochwalić się ogromną elastycznością, zrozumiałymi umowami, lecz także i przystępnymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Przasnyszu bez wątpienia jest w stanie sprostać wymaganiom każdej osoby, niezależnie od wymagań. Nasze zadbane samochody oferują podróż wygodną i bezpieczną, a atrakcyjne ceny pozwalają po prostu zaoszczędzić pieniądze.

Cennik

Wynajem samochodów Przasnysz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Przasnyszu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Przasnysz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Przasnysz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Przasnysz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Przasnysz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Przasnysz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Przasnysz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Przasnysz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Przasnysz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Przasnysz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Przasnysz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Przasnysz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPrzasnysz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPrzasnysz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Przasnysz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Przasnysz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: PrzasnyszPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©