Wypożyczalnia samochodów Pruszków - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Pruszków +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Pruszkowie

wynajem samochodów Pruszków

Wybierz miasto

wynajem samochodów Pruszków
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Pruszków tanio

Wypożyczalnia samochodów Pruszków - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Pruszków

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W trakcie wyszukiwania doskonałej firmy trudniącej się wynajmowaniem aut z całą pewnością należy brać pod ocenę doświadczenie, nastawienie do Klienta, lecz także i wszechstronność pojazdów, które można wypożyczać. Ta wypożyczalnia samochodów w Pruszkowie jest to miejsce, z jakiego będą mogli wygodnie korzystać wszyscy, niezależnie od faktu czy wynajem jest osobisty lub choćby dotyczy firm. Nasza bardzo mocno rozbudowana flota aut to wozy, które doskonale nadają się na przykład do podróży biznesowych. Wozy ładne, prestiżowe oraz zadbane technicznie będą wpłynąć na wizerunek firmy. Oczywiście jednak pojazdy mogą przydać się także osobom prywatnym do wakacyjnych podróży, przewozu cięższych przedmiotów lub również na przykład w sytuacji, gdy własny samochód odmówił posłuszeństwa w sytuacji, gdy jest potrzebny najbardziej. Nieustannie naprawiana flota aut naturalnie oferuje poczucie bezpieczeństwa, a przy tym ogromną niezawodność, dowożąc bezpiecznie w każde miejsce. U nas wynajem samochodów w Pruszkowie jest także naprawdę prosty. Wszystko dzięki ograniczeniu formalności, jak i takiemu opracowaniu umów, żeby pozostawały one jak najbardziej zrozumiałe dla naszych Naszych klientów. Chęć gwarantowania wynajmu na dobrym poziomie przekłada się w naszej firmie naturalnie również na dużą ich elastyczność. Wypożyczalnia aut w Pruszkowie tanio dostarcza wszystkie pojazdy zarówno przy wypożyczaniu krótkoterminowym, jak i na długi okres czasu, bardzo ważnym dla firm. Warto zaufać wypożyczalni doświadczonej, o silnej pozycji na rynku, jaka z całą pewnością sprosta wszystkim oczekiwaniom.

Wynajem samochodów Pruszków - Speedy Car

Dlaczego warto Pożyczenie auta zdecydowanie nie będzie musiało stać się drogą przez mękę oraz to właśnie między innymi z tego powodu, opłaca się skorzystać z naszych usług. Ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Pruszkowie zatroszczyła się o to, żeby maksymalnie ułatwiać sam proces wypożyczania auta. W efekcie też ilość spraw formalnych jest zmniejszona do minimum, jak i umowy przygotowywane są w sposób naprawdę rzetelny oraz zrozumiały dla Naszych klientów. Takie nastawienie czyni naszą firmę naprawdę konkurencyjną, umożliwiając na skorzystanie z auta w dowolnym momencie, ekspresowo oraz bez zbędnych trudności. Sam wynajem aut w Pruszkowie jest także w naszym przypadku bardzo bezpieczny, o czym można przekonać się już teraz. Przejrzyste umowy to podstawowy element, jednak drugi, często najistotniejszy, to fakt skrupulatnego troszczenia się o stan techniczny aut dostępnych w tej flocie. Bardzo rzetelne podchodzimy do kwestii badań technicznych, które wykonywane są regularnie. Jednocześnie i same naprawy prowadzone są w profesjonalnych serwisach oraz na najlepszych podzespołach. To dokładnie te elementy, a przy tym zachowanie atrakcyjnej ceny, czynią naszą firmę tak konkurencyjną na rynku, mogącą pochwalić się ogromnym wręcz zaufaniem. To nowoczesne nastawienie sprawia naturalnie, iż każda osoba bardzo prosto jest w stanie przystosować usługi do własnych konkretnych preferencji. Głęboko wierzymy w to, iż na możliwościach nie będą zawiedzione się zarówno osoby prywatne, ale i przedsiębiorcy potrzebujący aut do podróży biznesowych lub do sprawnej realizacji pracy sezonowej.

wypożyczalnia samochodów Pruszków tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Pruszków tanio

Ta solidna oraz doświadczona wypożyczalnia samochodów w Pruszkowie tanio zapewnia możliwość wynajmowania, przede wszystkim dzięki trzymaniu się dokładnie naszej misji, jaką stworzyliśmy sobie zaraz na starcie swojego funkcjonowania. Chcieliśmy stworzyć wypożyczalnię komfortową, bezpieczną, tanią oraz dającą wiele opcji każdej osobie. To właśnie dzięki staraniom do zrealizowania tych celów, obecnie posiadamy elastyczne oraz zrozumiałe umowy, ogromny wybór samochodów, a przy tym bardzo dbamy o stan techniczny pojazdów, czyli korzystanie z nich staje się zwyczajnie bezpieczne.

Cennik

Wynajem samochodów Pruszków tanio

Cennik wynajmu samochodu w Pruszkowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Pruszków Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Pruszków Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Pruszków Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Pruszków Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pruszków tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Pruszków Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pruszków Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Pruszków Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Pruszków Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Pruszków Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Pruszków Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPruszków Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPruszków Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Pruszków Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Pruszków tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: PruszkówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©