wypożyczalnia samochodów Police +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Policach

wynajem samochodów Police

Wybierz miasto

wynajem samochodów Police
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Police tanio

Wypożyczalnia samochodów Police - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Police

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie samochodów w dzisiejszych czasach naprawdę nie musi być niesympatycznym obowiązkiem. Bywają naturalnie sytuacje, w jakich to musimy skorzystać z pojazdu wypożyczonego, bo nasze przykładowo się popsuło, lub też na co dzień nie posiadamy pojazdu bowiem nie opłaca nam się go utrzymywać, natomiast pilna sytuacja wymaga jednak skorzystania z niego. Licznym osobom usługi tego typu kojarzą się z wielkimi kosztami, lecz nasza firma świetnie udowadnia, że wcale nie musi to stać się normą. Nasza nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Policach to miejsce, w którym każdy może znaleźć doskonale dopasowany do preferencji samochód i korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności cen. Posiadamy pojazdy z wielu klas, w tym pojazdy naprawdę duże i pakowne, które świetnie sprawdzą się na przykład do przewozu dużych rzeczy. Głęboko wierzymy w to, że wynajem samochodów w Policach w naszej firmie stanie się czystą przyjemnością też dzięki dużemu ograniczeniu formalności. Auto da się wypożyczyć tym samym szybko i na przejrzystych warunkach, a wiec bez niespodziewanych opłat i dopisków z gwiazdkami. Funkcjonując w branży od wielu lat zdobyliśmy duże doświadczenie, a i zaskarbiliśmy sobie ufność licznych Klientów. Wypożyczalnia aut w Policach daje dużą wygodę tak osobom prywatnym, jak i firmom chcącym pilnie skorzystać z pojazdu i na przykład odbyć podróż służbową. Na pewno sprostamy wszystkim wymaganiom i za każdym razem zaproponujemy konkurencyjną propozycję cenową, która to nie spustoszy żadnego portfela.

Wynajem samochodów Police - Speedy Car

Dlaczego warto Naturalnie wspaniałe słowa to najczęściej za mało, aby namówić kogoś do wypróbowania danych usług. W tym przypadku jednak słowa szybko się materializują, co da się ocenić również teraz. Wynajem aut w Policach opiera się o samochody dobrej marki, z wielu różnych klas i z maksymalnie bogatym, przez co i komfortowym, wyposażeniem. Nie trzeba również ufać nam na słowo, gdyż wystarczy sprawdzić osobiście, że wszystkie nasze samochody są w doskonałym stanie technicznym. Oferując gwarancję zadowolenia naturalnie przykładamy też dużą uwagę do czystości samych pojazdów, troszcząc się o to, aby docierały one do Klienta czyste i naszykowane również do odległej drogi. Oczywiście naprawdę ważne jest tutaj to, że nasza wypożyczalnia samochodów w Policach za niską cenę wykonuje wszystkie usługi, zapewniając równocześnie ich najwyższą jakość. Stawiamy na fachowe i rzetelne podejście do Naszych klientów. Objawia się to między innymi tym, że nie posiadamy żadnych niespodziewanych kosztów. Zawsze spisywana umowa jest przejrzysta, a do tego Klienci już na samym początku dostają całkowite informacje powiązane z naszymi kosztami dla wynajmowania. To właśnie z tego powodu zaufało nam tak dużo ludzi i możemy dzisiaj cieszyć się pozycją lidera w branży. Obdarzenie zaufaniem właśnie nas przyniesie korzyści każdej osobie, niezależnie od tego czy chcemy wynająć samochód do celów prywatnych, albo może jednak firmowych. Tutaj każdy dobierze umowę do preferencji i skorzysta z takich usług, które faktycznie są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Police tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Police tanio

Nowoczesna i równocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Policach jest efektem naszych usilnych starań o realizację wszystkich postawionych wcześniej celów. Przede wszystkim niesamowicie zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów, które objawia się poprzez uczciwe umowy oraz dbałość o stan techniczny pojazdów. Idąc jednak naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, staramy się zapewniać usługi jak najbardziej wygodne, a więc takie, które da się dopasować do preferencji i w jakich to płaci się tylko za to, z czego faktycznie się będzie korzystało.

Cennik

Wynajem samochodów Police tanio

Cennik wynajmu samochodu w Policach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Police Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Police Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Police Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Police Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Police tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Police Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Police Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Police Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Police Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Police Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Police Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPolice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPolice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Police Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Police tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: PolicePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©