Wypożyczalnia samochodów Płońsk - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Płońsk +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Płońsku

wynajem samochodów Płońsk

Wybierz miasto

wynajem samochodów Płońsk
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Płońsk tanio

Wypożyczalnia samochodów Płońsk - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Płońsk

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Pożyczenie samochodu, gdy jest nam bardzo potrzebny, zdecydowanie nie musi okazać się ani drogą przez mękę, ani też bardzo kosztowne. Żeby się o tym przekonać należy nawet teraz przetestować jakie możliwości oferuje nasza wypożyczalnia oraz co w znacznym stopniu wyróżnia ją na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Płońsku ma po pierwsze pokaźne doświadczenie, jakie to ma przełożenie naturalnie na wysoką jakość realizowanych usług. Nasza propozycja to możliwość wynajęcia jednego z różnorodnych nowoczesnych pojazdów, jakie oferowane są w różnych klasach oraz w różnych opcjach silnikowych. Bardzo istotne jest to, że dla naszej firmy na pierwszym miejscu nieustannie jest Klient. W efekcie bardzo dbamy o idealny stan techniczny własnych samochodów. Auta bardzo często poddawane są badaniom oraz w razie konieczności serwisowane na markowych podzespołach, w profesjonalnych warsztatach. Naturalnie wynajem samochodów w Płońsku będzie też usługą wygodną, a więc nie tylko pojazdy są dokładnie wysprzątane, ale oraz same warunki wynajmowania bardzo elastyczne. Zależnie od wymagań można łatwo przystosować umowę pod siebie oraz płacić jedynie za to, z czego faktycznie będziemy korzystać. Nasza wypożyczalnia aut w Płońsku stale pracuje nad tym, by wynajem nie był związany z gąszczem spraw formalnych. Odpowiednio prowadząc politykę swojej firmy zmniejszyli kwestie związane z formalnościami, a więc samo pożyczenie auta staje się o wiele łatwiejsze niż komukolwiek może się wydawać. Opłaca się nawet teraz sprawdzić wszystkie możliwości oraz przekonać się o fakcie, że jesteśmy firmą, której to zdecydowanie można całkowicie zaufać.

Wynajem samochodów Płońsk - Speedy Car

Dlaczego warto Decydując się na wybór danych usług, każdy chce mieć naturalnie pewność odpowiedniego wyboru. Czym w takim razie nasza wypożyczalnia wyróżnia się w branży oraz co procentuje na korzyść jej opcji? Bez wątpienia podstawą jest tutaj stan techniczny pojazdów. Pomimo tego, że auta z tej floty są bardzo intensywnie wykorzystane to tymczasem robimy wszystko, by ich stan utrzymać na możliwe najlepszym poziomie, o czym niestety niejednokrotnie zapominają inne wypożyczalnie. Tym samym wynajem aut w Płońsku staje się niesamowicie bezpieczny. Przemieszczanie samochodem w dobrym stanie technicznym to wygoda oraz ogromne bezpieczeństwo podróży, co z całą pewnością doceni każda osoba korzystająca z naszych usług. Taka troska o stan techniczny aut nie ma przełożenia jednakże na niesamowicie dużą cenę za wypożyczanie. Wciąż jesteśmy bardzo przystępni cenowo, a nasi Klienci mogą korzystać z elastycznych jak i zrozumiałych umów, jakie za każdym razem pomożemy dopasować do potrzeb. Propozycja kierowana jest do wszelkich osób potrzebujących pojazd na wynajem. Zarówno osoby prywatne, jak i biznesmeni, odnajdą u nas wynajem w świetnej cenie oraz dopasowane do potrzeb. Pożyczenie auta bez wątpienia może mocno ułatwić życie każdej osobie. Wypożyczalnia samochodów w Płońsku tanio zapewni auto zastępcze po kolizji, pozwoli korzystać z auta do wyjazdów biznesowych czy wypożyczy samochód do podróży wakacyjnych. Jesteśmy niezwykle elastyczni oraz za każdym razem chcemy przystosować do danych potrzeb. Opłaca się sprawdzić nasze możliwości chociażby teraz oraz przekonać się o fakcie, że jesteśmy firmą godną zaufania.

wypożyczalnia samochodów Płońsk tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Płońsk tanio

Najważniejszą misją tej firmy nieustannie pozostawało, oraz naturalnie jest dalej, dostarczanie usług jak najlepiej dobranych do preferencji Naszych klientów. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie poszczycić się dużą elastycznością, zrozumiałymi umowami, jednak również i konkurencyjnymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Płońsku na pewno będzie w stanie sprostać wymaganiom każdego, niezależnie od wymagań. Wszystkie zadbane auta gwarantują podróż wygodną oraz bezpieczną, natomiast przystępne ceny umożliwiają zwyczajnie zaoszczędzić pieniądze.

Cennik

Wynajem samochodów Płońsk tanio

Cennik wynajmu samochodu w Płońsku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Płońsk Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Płońsk Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Płońsk Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Płońsk Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Płońsk tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Płońsk Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Płońsk Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Płońsk Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Płońsk Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Płońsk Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Płońsk Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPłońsk Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPłońsk Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Płońsk Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Płońsk tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: PłońskPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©