Wypożyczalnia samochodów Płock - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Płock +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Płocku

wynajem samochodów Płock

Wybierz miasto

wynajem samochodów Płock
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Płock tanio

Wypożyczalnia samochodów Płock - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Płock

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Solidne wypożyczalnie samochodów w każdej sytuacji stawiają oczywiście na szeroką flotę pojazdów, dogodne warunki korzystania z nich, a przy tym na profesjonalną obsługę Klientów. Niestety jednak, znalezienie tego rodzaju wypożyczalni na rynku niejednokrotnie okazuje się być bardzo poważnym problemem. Firmy naprawdę często nie dbają o stan techniczny pojazdów, a i niejednokrotnie wyróżniają tylko wynajem długoterminowy, a więc wypożyczanie samochodów na niewielki okres czasu przestaje się kalkulować. Nasza wypożyczalnia samochodów w Płocku może tymczasem pochwalić się nowoczesnym nastawieniem, czyli dogodnymi umowami, szerokimi możliwościami wynajmowania a także pojazdami, które są w doskonałym stanie technicznym. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że użytkowanie wypożyczanych aut może być potrzebne nie tylko biznesmenom, ale i osobom prywatnym. Samochody często psują się dokładnie w sytuacji, jak najmocniej ich będziemy potrzebować, a i czasem potrzeba nam pojemniejszego wozu do przewiezienia czegoś ciężkiego. W naszej firmie więc, wynajem samochodów w Płocku jest wygodny dla każdego. Dbamy o profesjonalną obsługę Naszych klientów, o dopasowanie usług do potrzeb, a i staramy się zagwarantować przystępny poziom cen, niezależnie od faktu na jaki okres wynajem będzie wykonywany. Duża wiedza a także doświadczenie przekładają się też na inwestycje w dobre oraz komfortowe auta. Baza jest obecnie bardzo rozwinięta, oraz opiewa na samochody z różnych segmentów, w tym z wieloma wersjami silnikowymi. Wypożyczalnia aut w Płocku jest więc bardzo nakierowana na wymagania Naszych klientów, które za każdym razem stawiane są na pierwszym miejscu.

Wynajem samochodów Płock - Speedy Car

Dlaczego warto Żeby dostać gwarancję wybrania faktycznie profesjonalnej firmy, jaka zajmuje się wynajmowaniem pojazdów, trzeba oczywiście porównać jej ofertę z konkurencją. Jakimi rzeczami wobec tego różni się wynajem aut w Płocku w naszej firmie, od tych wszystkich opcji oferowanych przez dużą konkurencję? Najważniejszą, oraz zapewne dla wielu najistotniejszą, różnicą staje się tu niezwykła troska o stan techniczny aut. Pomimo tego że posiadamy niezwykle pokaźną flotę aut, to jednakże dobrze realizowana polityka pozwala nam w pełni monitorować ich stan techniczny. W naszej firmie nie może być sytuacji, w jakiej to Klient wyjedzie z naszej wypożyczalni autem nie do końca sprawnym, brudnym w środku bądź też z pustym bakiem. Cenimy naszych Klientów, a i równocześnie troszczymy się o ich maksymalne bezpieczeństwo jak i o wygodę. Wypożyczalnie pojazdów potrafią niestety stwarzać wiele problemów związanych z samym wypożyczaniem. Objawia się to wieloma formalnościami, a i niestety też mało elastycznymi warunkami, jak i też skomplikowanym brzmieniem umów, które niejednokrotnie rodzą różne wątpliwości. W naszym przypadku wypożyczalnia samochodów w Płocku tanio oraz bardzo rzetelnie podchodzi do swoich usług. Sprawy formalne zmniejszone są do minimum, usługi są wygodne, a wszystkie umowy naszykowane tak, by pozostawały czytelne oraz zrozumiałe dla każdego. W takiej formie realizowane usługi naszej wypożyczalni to pewność, że korzysta się z pomocy profesjonalistów, płacąc konkurencyjne ceny za korzystanie tylko z tych opcji, które faktycznie są potrzebne. Z naszą firmą wypożyczenie auta z całą pewnością stanie się czystą przyjemnością, niezależnie od faktu jak długi będzie okres najmu.

wypożyczalnia samochodów Płock tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Płock tanio

Misją naszej wypożyczalni po pierwsze było, oraz oczywiście jest dalej, wykonywanie usług powiązanym z wynajmem auta na najlepszym poziomie, oraz równoczesne dopasowywanie się do wymagań Klientów. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Płocku oferuje gwarancję korzystania z pojazdów zadbanych technicznie, przejrzystość umów, dogodne warunki, a i elastyczne możliwości dla zwracania aut. Chcemy sprostać oczekiwaniom zarówno ludzi prywatnych, jak i firm, badając rynek oraz dostosowując wynajem do wymagań każdego.

Cennik

Wynajem samochodów Płock tanio

Cennik wynajmu samochodu w Płocku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Płock Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Płock Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Płock Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Płock Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Płock tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Płock Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Płock Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Płock Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Płock Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Płock Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Płock Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPłock Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPłock Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Płock Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Płock tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: PłockPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©