wypożyczalnia samochodów Pisz +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Piszu

wynajem samochodów Pisz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Pisz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Pisz tanio

Wypożyczalnia samochodów Pisz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Pisz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Możliwości wypożyczalni auto zdecydowanie nie są dedykowane jedynie firmom, które poszukują aut do podróży biznesowych bądź do realizacji różnorodnych zleceń nagłych. Pojazdy takie przydają się ponieważ również osobom prywatnym. Nasza wypożyczalnia samochodów w Piszu ułatwi przykładowo szybkie podróżowanie pomiędzy portami lotniczymi, lub umożliwi załatwić wszelkie ważne zadania po wyjściu z samolotu i sprawny powrót na port lotniczy. Samochody użytkowane są również do podróży wakacyjnych, do przewożenia większych przedmiotów, jak i również jako auta zastępcze po stłuczce, kiedy to wóz tego typu jest finansowany z ubezpieczenia sprawcy zdarzenia drogowego. Wybranie naszej wypożyczalni będzie nie tylko komfortowe i tanie, lecz dodatkowo maksymalnie bezpieczne. Wynajem aut w Piszu to bowiem gwarancja korzystania z samochodu w bardzo dobrym stanie technicznym, który będzie również zadbany pod kątem wizualnym. W przypadku chęci skorzystania z pojazdu zastępczego pomożemy również w sfinalizowaniu wszelkich formalności. Ogromną zaletą naszej firmy będzie fakt, że udało nam się zmniejszyć do minimum liczbę formalności, jak i jednocześnie nasze umowy są niesłychanie przejrzyste, co oczywiście poprawia poziom bezpieczeństwa. Solidna wypożyczalnia aut w Piszu może więc sprostać oczekiwaniom każdej osoby, gwarantując elastyczne usługi, które szybko da się dobrać do konkretnych wymagań. Opłaca się przekonać się nawet dzisiaj o tym, że korzystanie z wypożyczalni aut może stać się zwyczajnie dużą przyjemnością. Z chęcią wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, jak i zawsze będziemy pomgać dobrać usługi do danych wymagań, gwarantując do tego zawsze przystępne oferty cenowe.

Wynajem samochodów Pisz - Speedy Car

Dlaczego warto Bez wątpienia rozmyślają teraz Państwo nad tym, dlaczego to właśnie tę firmę opłaca się wybrać i jej ufać. Na obecnym rynku naturalnie nie brakuje wypożyczalni samochodów, które również potrafią oferować przystępne warunki cenowe i oferować zróżnicowane warunki wypożyczania. Tylko jednak nasza wypożyczalnia samochodów w Piszu tanio oferuje samochody, które są w pełni sprawne techniczne. Trzeba pamiętać o tym, że sporo firm na nieszczęście nie dba o swoje samochody, kierując się jedynie zyskiem, niezależnie od faktu jakim kosztem będzie się to odbywało. Nasza wypożyczalnia podchodzi do kwestii wynajmowania zupełnie w inny sposób. Naprawdę zależy nam na zadowoleniu Naszych klientów, na ich wygodzie, ale i na poczuciu bezpieczeństwa, które da się osiągnąć przez oferowanie aut w doskonałym stanie. Naturalnie profesjonalny wynajem aut w Piszu, który obecnie oferujemy, to również wysoka elastyczność wynajmu. W naszej firmie, w przeciwieństwie do konkurencji, wynajem na krótki czas wcale nie musi okazać się nieopłacalny. zbyt kosztowny. oferty sprawia, że dobierzemy formę jak i cenę do danych preferencji i zawsze zaoferujemy przystępne warunki, niezależnie od faktu jak długo wynajmowanie będzie trwać. Dzięki temu nasza oferta może się stać świetna zarówno dla biznesmenów, jak i dla prywatnych klientów potrzebujących samochodu jedynie na dosłownie jeden dzień. Nasza ogromna flota pojazdów to pojazdy komfortowe i z możliwością poszerzenia o różnorodne wyposażenie fakultatywne. Wierzymy w to, że nasze usługi sprostają wszystkim oczekiwaniom i nie nadwyrężą nadmiernie żadnego portfela.

wypożyczalnia samochodów Pisz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Pisz tanio

Najważniejszą misją naszej firmy staje się oferowanie dużych możliwości wyboru pojazdów, a do tego również zapewnianie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W efekcie nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Piszu, jaka stale zmierza do realizacji własnej misji, posiada obecnie bardzo szeroki wybór aut z różnorodnych segmentów i w różnorodnych wersjach silnikowych. Regularnie trudnimy się również przeglądami swoich aut i szybko reagujemy na wszystkie pojawiające się usterki. To właśnie dbałość o najmniejsze elementy umożliwiła nam obecnie zająć pozycję lidera na rynku wynajmowania wozów.

Cennik

Wynajem samochodów Pisz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Piszu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Pisz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Pisz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Pisz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Pisz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pisz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Pisz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Pisz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Pisz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Pisz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Pisz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Pisz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPisz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPisz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Pisz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Pisz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: PiszPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©