wypożyczalnia samochodów Piła +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Piła

Najtaniej w Pile

wynajem samochodów Piła

Wybierz miasto

wynajem samochodów Piła
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Piła tanio

Wypożyczalnia samochodów Piła - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Piła

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie aut to miejsca, w których powinniśmy mieć możliwość bezpiecznego, komfortowego a i jednocześnie taniego wynajmowania aut w bardzo porządnym stanie technicznym. Korzystanie z takich usług na pewno przydaje się osobom prywatnym, chociażby w sytuacji konieczności ekspresowego dojechania do odległego miejsca, albo zwyczajnej awarii pojazdu prywatnego, jaka to niestety nierzadkop zdarza się w najmniej odpowiednim momencie. To jednak też idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Nie każda firma korzysta z aut codziennie i utrzymanie swojej floty aut staje się w tego rodzaju sytuacji zupełnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Pile przygotowała propozycję naprawdę wygodną iż niesamowicie prosto dopasować ją do indywidualnych wymagań Jako pewna oraz szanowana na rynku firma, zapewniamy własnym Klientom pełne bezpieczeństwo, troszcząc się o dobry stan techniczny aut. Nie dopuszczamy do tego, by auta wyjechały na drogę uszkodzone regularnie je naprawiając oraz poddając regularnym przeglądom technicznym. Jednocześnie także nasz wynajem samochodów w Pile będzie niesamowicie wygodny oraz szybki. Osiągnęliśmy ten cel poprzez duże zmniejszenie formalności niezbędnych do spełnienia. Można niesamowicie szybko skorzystać z proponowanych usług oraz cieszyć się komfortowym autem dopasowanym do preferencji Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ogromną gamą usług, które oferuje nasza wypożyczalnia aut w Pile. Ogromny wybór aut, konkurencyjne warunki cenowe oraz profesjonalne podejście do Klienta to cechy, które utwierdzą Państwa w dokonaniu trafnego wyboru.

Wynajem samochodów Piła - Speedy Car

Dlaczego warto Tylko słowa to naturalnie zdecydowanie za mało, aby mieć absolutną pewność, iż usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Warto po prostu skontaktować się z nami oraz osobiście przekonać się o fakcie iż absolutnie nie wypowiadamy słów na wiatr. Oferujemy że jedynie tutaj wynajem aut w Pile nie wiąże się z niesamowicie dużymi kosztami a i jednocześnie, iż zapewniamy jedynie zadbane samochody. Każdy samochód przechodzi rygorystyczne przeglądy techniczne, a i w każdej sytuacji przed oddaniem go Klientowi będzie on skrupulatnie czyszczony oraz naturalnie tankowany pod korek Co jednak jeszcze ważniejsze, w przypadku proponowanych usług mogą Państwo mieć do wyboru pokaźną gamę samochodów z wielu klas. Mamy pojazdy dopasowane do wielu preferencji, w tym pojazdy duże oraz pojemne, z których pomocą można łatwo przewieźć nawet duże rzeczy. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasza wypożyczalnia samochodów w Pile tanio oferowała swoje usługi, jednak nie kosztem ich jakości. Poprzez porządnie opracowaną politykę firmy byliśmy w stanie znacząco zmniejszyć formalności. Oznacza to, iż mogą Państwo skorzystać z proponowanych usług niesamowicie ekspresowo, wypełniając parę formularzy oraz przedstawiając podstawowe dokumenty. Pobieramy też naprawdę niewielkie kaucje, a i odpowiednio ubezpieczamy swoje auta aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Zdecydowanie opłaca się korzystać z pomocy specjalistów firmy stawiającej na najlepsze auta dużą wygodę oraz najlepszy poziom bezpieczeństwa. Nie musisz nam wierzyć na słowo, jednak za każdym razem będziesz mógł ocenić nasze usługi na własną rękę.

wypożyczalnia samochodów Piła tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Piła tanio

Nasza firma od samego początku oparta jest na paru zasadach, których nieustannie trzymamy się po dziś dzień, oraz które zapewniają najlepszą jakość usług. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Pile po pierwsze w każdej sytuacji kieruje się dobrem Naszych klientów. Ma to przełożenie na najlepszy poziom bezpieczeństwa, przejrzyste umowy, niewiele formalności, a i naturalnie na dużą elastyczność usług, które każdy dobierze idealnie do własnych preferencji. Zachęcamy do skorzystania z proponowanych usług oraz do wyboru pojazdu idealnie dopasowanego do preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Piła tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Piła Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Piła Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Piła Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Piła Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Piła Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Piła tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Piła Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Piła Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Piła Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Piła Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Piła Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Piła

Kontakt

Wynajem samochodów Piła tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: PiłaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©