Wypożyczalnia samochodów Ozorków - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Ozorków +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Ozorkowie

wynajem samochodów Ozorków

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ozorków
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ozorków tanio

Wypożyczalnia samochodów Ozorków - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ozorków

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajmowanie pojazdów dzisiaj zdecydowanie nie musi być przykrym obowiązkiem. Zdarzają się oczywiście sytuacje, w których to musimy skorzystać z auta wypożyczonego, bo nasze przykładowo się popsuło, lub też na co dzień nie posiadamy auta ponieważ nie opłaca nam się go finansować, natomiast pilna sytuacja wymaga jednak skorzystania z niego. Licznym osobom usługi tego typu kojarzą się z spektakularnymi kosztami, jednak nasza firma świetnie pokazuje, iż naprawdę nie musi to stać się normą. Nasza solidna wypożyczalnia samochodów w Ozorkowie to miejsce, gdzie każdy będzie mogła odnaleźć idealnie przystosowany do wymagań pojazd oraz korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności cen. Oferujemy pojazdy z liczny klas, w tym auta bardzo duże oraz pojemne, jakie świetnie sprawdzą się chociażby do przewozu większych rzeczy. Naprawdę wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Ozorkowie w naszej firmie stanie się ogromną przyjemnością również dzięki znacznemu ograniczeniu formalności. Pojazd da się wypożyczyć dzięki temu ekspresowo oraz na zrozumiałych warunkach, a wiec bez ukrytych kosztów oraz ustaleń z gwiazdkami. Pracując na rynku od wielu lat zdobyliśmy pokaźne doświadczenie, jak i zaskarbiliśmy sobie zaufanie wielu Klientów. Wypożyczalnia aut w (miasto) zapewnia ogromną wygodę tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom potrzebującym natychmiast skorzystać z auta oraz chociażby odbyć podróż biznesową. Na pewno sprostamy wszelkim oczekiwaniom oraz zawsze zaproponujemy atrakcyjną ofertę cenową, jaka to nie opróżni żadnego portfela.

Wynajem samochodów Ozorków - Speedy Car

Dlaczego warto Oczywiście piękne słowa to zazwyczaj zbyt mało, by przekonać kogoś do skorzystania z konkretnych usług. W naszym przypadku jednak słowa natychmiast się materializują, co da się sprawdzić także w tej chwili. Wynajem aut w Ozorkowie oparty jest o samochody dobrej marki, z wielu różnorodnych klas oraz z naprawdę bogatym, przez co i komfortowym, wyposażeniem. Nie trzeba też ufać nam na słowo, ponieważ wystarczy sprawdzić osobiście, iż wszystkie te samochody są w świetnym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję satysfakcji oczywiście przykładamy też ogromną uwagę do czystości samych samochodów, dbając o to, by docierały one do Klientów wysprzątane oraz gotowe także do dalszej drogi. Naturalnie bardzo ważne jest tu to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Ozorkowie tanio wykonuje wszystkie usługi, gwarantując równocześnie ich największą jakość. Stawiamy na fachowe oraz uczciwe podejście do Naszych klientów. Skutkuje to między innymi tym, iż nie posiadamy jakichkolwiek ukrytych kosztów. Każda spisywana umowa jest zrozumiała, a do tego Klienci już od początku dostają całkowite informacje związane z wszystkimi kosztami dla wynajmowania. To właśnie z tego powodu zaufało nam tak wiele ludzi oraz możemy dzisiaj cieszyć się pozycją lidera w branży. Obdarzenie zaufaniem właśnie nas przyniesie korzyści każdemu, niezależnie od faktu czy chcemy wynająć pojazd do celów prywatnych, czy może jednak biznesowych. U nas każda osoba dobierze umowę do wymagań oraz skorzysta z tych usług, jakie naprawdę są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Ozorków tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ozorków tanio

Nowoczesna oraz równocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Ozorkowie jest efektem naszych nieustannych starań o wykonanie wszystkich określonych wcześniej celów. Przede wszystkim niesamowicie zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów, jakie jest oferowane poprzez przejrzyste umowy i troskę o stan techniczny pojazdów. Idąc jednak naprzeciw preferencjom naszych Klientów, chcemy dostarczać usługi jak najbardziej wygodne, czyli takie, jakie da się dobrać do wymagań oraz w których to należy płacić wyłącznie za to, z czego naprawdę się korzysta.

Cennik

Wynajem samochodów Ozorków tanio

Cennik wynajmu samochodu w Ozorkowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ozorków Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ozorków Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ozorków Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ozorków Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ozorków tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ozorków Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ozorków Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ozorków Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ozorków Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ozorków Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ozorków Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOzorków Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOzorków Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ozorków Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Ozorków tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OzorkówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©