Wypożyczalnia samochodów Oświęcim - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Oświęcim +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Oświęcimiu

wynajem samochodów Oświęcim

Wybierz miasto

wynajem samochodów Oświęcim
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Oświęcim tanio

Wypożyczalnia samochodów Oświęcim - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Oświęcim

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda powiązany z usługą wypożyczenia wozu jest niezaprzeczalna. Nie każdego stać na utrzymywanie własnego auta, a mało tego nierzadko zdarzają się sytuacje, iż własny pojazd popsuje się właśnie wtedy, jak jest nam potrzebny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Oświęcimiu rozwiązuje tymczasem taki kłopot, gwarantując ogromną gamę pojazdów do wypożyczenia w atrakcyjnych cenach. Ograniczamy sprawy formalne powiązane z wynajmowaniem do absolutnego minimum, a i jednocześnie staramy się również przygotować ofertę elastyczną, która będzie doskonale przystosowana do danych potrzeb. Wynajem samochodów Oświęcimiu daje tak naprawdę ogromną wygodę w jeżdżeniu. Nie trzeba zdawać się na transport miejski lub różnorodnego rodzaju transport zbiorowy, który może być zawodny, a w głównej mierze niejednokrotnie wydłuży nam czas podróżowania. Fachowe nastawienie do wypożyczania oraz dbałość o stan techniczny floty pojazdów są naszymi ważnymi zasadami, których staramy się trzymać od samego początku funkcjonowania działalności. Nasza wypożyczalnia aut w Oświęcimiu gwarantuje naprawdę szeroki wybór pojazdów o różnorodnych wielkościach oraz w wielu klasach. Można z tego powodu wynajmować auta zarówno do podróży służbowych, osobisty, ale i poważniejsze do przewozu cięższych przedmiotów. Dogodny cennik z pewnością nie obciąży Państwa kieszeni, a to profesjonalne podejście sprawi, iż chętnie powrócą Państwo do naszej firmy ponownie, oraz skorzystają z profesjonalnyc możliwości wypożyczania pojazdów na terenie miasta.

Wynajem samochodów Oświęcim - Speedy Car

Dlaczego warto? Pewnie zastanawiacie się Państwo dlaczego to właśnie nam opłaca się ufać oraz co powoduje, iż pozostajemy tak konkurencyjni w branży? Nasz wynajem aut w Oświęcimiu jest to bowiem w głównej mierze stawianie na poziom bezpieczeństwa Naszych klientów, co wiąże się zawsze z utrzymaniem bazy pojazdów w świetnym stanie technicznym. Dużo wypożyczalni aut nie jedynie nie troszczy się o stan techniczny aut, ale niejednokrotnie wynajmuje pojazdy bardzo wyeksploatowane, które posiadają zdezelowane oraz brudne wnętrze, co z pewnością pogarsza komfort jazdy. Tu pojazdy są naprawdę dobrze naszykowane do wypożyczania, przez co radość korzystania z nich jest na naprawdę dobrym poziomie. Ta wypożyczalnia samochodów w Oświęcimiu tanio oraz naprawdę elastycznie gwarantuje zrealizowanie wszystkich usług. Warunki cenowe są konkurencyjne niezależnie od tego czy wynajem będzie na naprawdę krótki okres czasu, lub może chcą Państwo wynająć pojazd na dużo dłuższy czas. Z naszą firmą można naprawdę łatwo dopasować zakres usług do preferencji oraz nie nadwyrężać jednocześnie własnego portfela. Dodatkowo dajemy swoim naszym Klientom ogromny zakres możliwości fakultatywnych, powiązanych w głównej mierze z komfortowym wyposażeniem samochodów. Mogą Państwo dostać pojazdy mające nawigację, relingi na dach lub przykładowo foteliki dla maluchów oraz płacić wyłącznie za takie opcje fakultatywne, które naprawdę są potrzebne. Jesteśmy przekonani o tym, iż wykonywane przez nas usługi sprostają Państwa oczekiwaniom. Nasza wiedza, doświadczenie oraz pokaźna baza pojazdów czynią nas faktycznie atrakcyjnymi na rynku. To właśnie z racji dobrej pozycji jesteśmy w stanie gwarantować tak konkurencyjne ceny.

wypożyczalnia samochodów Oświęcim tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Oświęcim tanio

Sukces naszej firmy to w głównej mierze skrupulatnie nakreślona misja działalności, której staramy się trzymać od samego startu, chcąc doprowadzać najmniejsze nawet szczegóły do perfekcji. Naszym najważniejszym założeniem staje się dostarczanie możliwości dogodnych, w konkurencyjnej cenie oraz z opcją wyboru ogromnej gamy pojazdów. Nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Oświęcimiu daje dzięki temu ogromną wygodę Klientom, jacy będą mogli dopasować czas wypożyczania, koszt jak i rodzaj samochodu do swoich osobistych potrzeb. Gwarantujemy też wygodę powiązaną z samym odbiorem jak i późniejszym zdaniem wozu.

Cennik

Wynajem samochodów Oświęcim tanio

Cennik wynajmu samochodu w Oświęcimiu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Oświęcim Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Oświęcim Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Oświęcim Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Oświęcim Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Oświęcim tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Oświęcim Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Oświęcim Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Oświęcim Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Oświęcim Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Oświęcim Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Oświęcim Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOświęcim Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOświęcim Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Oświęcim Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Oświęcim tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OświęcimPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©