wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów

Najtaniej w Ostrzeszowie

wynajem samochodów Ostrzeszów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ostrzeszów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ostrzeszów tanio

Wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Użytkowanie wynajętych aut zdecydowanie nie musi być kojarzone tylko i wyłącznie z bardzo dużymi cenami usług. Szukając najlepszej wypożyczalni w swojej okolicy trafili Państwo doskonale, gdyż nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Ostrzeszowie zapewnia nie tylko przystępne ceny, lecz też i niesamowicie fachowe podejście, a przy tym ogromną wręcz flotę świetnych samochodów. Nasza firma działa już na rynku od bardzo długiego czasu, stale rozwijając sieć, a przy tym inwestując w komfortowe samochody z różnych segmentów. Tym samym każdy nasz Klient otrzymuje ogromną swobodę związaną z wyborem pojazdu i jego skonfigurowaniem do indywidualnych potrzeb. W naszej firmie auta zawsze są wysprzątane, zatankowane pod korek, jak i w świetnym stanie technicznym, o jaki to bardzo skrupulatnie dbamy. Solidna i pewna wypożyczalnia samochodów w Ostrzeszowie udowadnia, że użytkowanie pojazdu wypożyczalnego zdecydowanie nie musi być bardzo drogie. Szykujemy naszą ofertę w takiej formie, by maksymalnie jak tylko się da dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Tym samym mogą Państwo u nas wynajmować auta na krótki i bardzo długi czas, zawsze korzystając z konkurencyjnych cen i wygodnych aut. Jesteśmy elastyczni i jednocześnie staramy się wyjść naprzeciw potrzebom Klienta. Z pewnością się dogadamy i dobierzemy formę wypożyczenia do potrzeb. Zachęcamy do przekonania już teraz jak ma wyglądać dobry wynajem aut w Ostrzeszowie. Jesteśmy pewni, że nasze usługi zawsze sprostają Państwa oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Ostrzeszów - Speedy Car

Dlaczego warto Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba może mieć inne wymagania związane z autem. Firmy wynajmują wozy do podróży służbowych, a niekiedy i do trudnej pracy. Osoby prywatne natomiast muszą dostać się szybko w dalekie miejsce lub na przykład przewieźć większe rzeczy, z wykorzystaniem auta o odpowiedniej wielkości. To podstawowy powód, dla jakiego nasza wypożyczalnia aut w Ostrzeszowie jest warta wypróbowania. Posiadamy szeroki wybór pojazdów z bardzo różnych segmentów, przez co możemy zawsze dopasować się do potrzeb Klientów. Niezależnie od wyboru możemy też zapewnić świetną sprawność techniczną pojazdów, o które stale dbamy, co oczywiście gwarantuje bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Ważnym autem naszej firmy jest również prostota oferowanego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Ostrzeszowie tanio dostarcza swoje auta w doskonałym stanie, lecz równocześnie i zmniejsza ilość formalności do absolutnych podstaw. Pokazujemy tym samym, że wypożyczenie auta nie będzie musiało być drogą przez mękę. Każda chętna osoba będzie mogła bardzo ekspresowo skorzystać z naszych doskonałych samochodów i cieszyć się ogromną swobodą z ich użytkowania. Równocześnie również staramy się uprościć naszym Klientom samo oddawanie wozów. Jest to do zrobienia w różnorodnych lokalizacjach, przez co nie trzeba zwracać pojazdu w tym samym miejscu, w jakim się go wypożyczyło. To właśnie dzięki tego typu podejściu jesteśmy dzisiaj firmą bardzo wartościową, która może pochwalić się na rynku bardzo dużym zaufaniem i zapewnia najwyższy poziom wygody oraz bezpieczeństwa związany z pożyczaniem aut.

wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ostrzeszów tanio

Nasza misja Osiągnięcie pozycji lidera na rynku wynajmowania aut wiązało się przede wszystkim z naszym ciągłym dążeniem do materializacji celów, które postawiliśmy przed sobą w początkach działalności. Naszym zadaniem nieustannie jest oczywiście, by oferować tani wynajem aut w Ostrzeszowie. Zawsze stawialiśmy bowiem na gwarantowanie bezpieczeństwa, czego wynikiem jest przede wszystkim dbanie o stan techniczny pojazdów. Wynajmowane wozy nie są zniszczone, prowadzi się je przyjemnie i bezpiecznie, a co więcej zawsze dostarczane są one do naszych Klientów w doskonałym stanie wizualnym, co oferuje podróż o wiele sympatyczniejszą.

Cennik

Wynajem samochodów Ostrzeszów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Ostrzeszów Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Ostrzeszów Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Ostrzeszów Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Ostrzeszów Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Ostrzeszów Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Ostrzeszów Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Ostrzeszów

Kontakt

Wynajem samochodów Ostrzeszów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: OstrzeszówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©