Wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Ostrowcu Świętokrzystkim

wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystając z oferty wypożyczalni aut zawsze należeć dostać gwarancję, iż wypożyczalnia jest nowoczesna oraz uczciwa, co ma przełożenie oczywiście na bezpieczne warunki wynajmowania. Takich obaw na pewno nie trzeba będzie mieć przy wyborze naszej wypożyczalni, jaka będzie mogła pochwalić się pokaźnym doświadczeniem, dużą flotą samochodów, a i przystępnymi cenami. Równocześnie jesteśmy w stanie zapewnić Was, iż atrakcyjna cena nie odbywa się tu kosztem naszych Klientów. W swojej flocie samochodowej mamy samochody jedynie w bardzo dobrym stanie technicznym, o które regularnie dbamy jak i które dostarczamy Państwu także solidnie wysprzątane oraz oczywiście zatankowane pod korek. Nasza wypożyczalnia samochodów w Ostrowcu Świętokrzystkim to miejsce, jakiemu zdecydowanie można ufać oraz która sprawia, iż wynajem aut może się stać prostszy niż komukolwiek będzie mogło się wydawać. Jest to osiągalne przede wszystkim dzięki naszej dużej elastyczności, jaka ma przełożenie na ogromną swobodę powiązaną z czasem wynajmu. Nie ma znaczenia czy potrzebują Państwo aut jedynie na jedną dobę, bądź także potrzebują korzystać z niego przez dużo tygodni. W dowolnym przypadku cena będzie konkurencyjna oraz przystosowana do konkretnych potrzeb. Wynajem samochodów w Ostrowcu Świętokrzystkim dedykowany będzie w takiej formie naprawdę do każdej osoby, a więc tak do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców Naprawdę chcemy, by zapewnić naszym Klientom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Przekłada się to nie jedynie na dobry stan techniczny samochodów, lecz też i na przejrzyste umowy, jakich podpisanie nie wymaga przebrnięcia przez las formalności. Jesteśmy pewni tego, iż nasza oferta sprosta Państwa oczekiwaniom.

Wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski - Speedy Car

Dlaczego warto Przed wybraniem danej wypożyczalni aut każdy chce tego typu wypożyczalnię skrupulatnie ocenić, by mieć pewność dokonania trafnego wyboru. W tym przypadku wynajem aut w Ostrowcu Świętokrzystkim staje się wartościowy nie tylko z powodu niskiej ceny, jaka z pewnością będzie niesamowicie atrakcyjna na rynku. To bowiem pojazdy, o które należycie dbamy pod każdym kątem. Nieustannie analizujemy stan technicznych wszystkich aut oraz dokonujemy wszystkich wymaganych napraw, naturalnie korzystając z doskonałych jakościowo części oraz z oferty najdoskonalszych na rynku serwisów. Dbając o Państwa komfort nasze pojazdy są też skrupulatnie sprzątane. Schludne oraz przytulne wnętrze z pewnością poprawia komfort każdej podróży autem. Nasza odpowiednia polityka umożliwiła nam też ułatwić sam wynajem do maksimum. Dzięki temu wypożyczalnia samochodów w Ostrowcu Świętokrzystkim za niską cenę oferuje wszystkie auta oraz nie próbuje utrudniać Klientom użytkowania nich. Należy jedynie tylko parę małych formalności, by cieszyć się wypożyczonym pojazdem. Wszystkie umowy szykowane są w taki sposób, by były jak najlepiej zrozumiałe dla naszych Klientów oraz nie pozostawiały jakichkolwiek wątpliwości. To dokładnie dzięki tym elementom staliśmy się obecnie tak konkurencyjną firmą na rynku. Sprawnie dobieramy wynajem do wymagań Klientów, stawiamy na najlepsze ubezpieczenia wszystkich samochodów, a i mamy w ofercie auta z różnych klas. Z tego powodu jesteśmy w stanie spełniać potrzeby związane z wielkością samochodów, ich wyposażeniem bądź typem silnika, co dla licznych osób naprawdę ma ogromne znaczenie.

wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Już na starcie istnienia nasza wypożyczalnia aut w Ostrowcu Świętokrzystkim ustawiła przed sobą parę ważnych celów, jakich ciągła realizacja umożliwiła nam zaliczać ogromne sukcesy na rynku. Ukierunkowanie się na wymagania Klienta, gwarantowanie bezpieczeństwa oraz przejrzystości umów są dokładnie naszą misją, którą realizujemy niezwykle skrupulatnie. Dodatkowo nasza wypożyczalnia to też najtańsza wypożyczalnia samochodów w (miasto), miejsce bezpieczne oraz cenione, w jakim każdy niesamowicie ekspresowo może wypożyczyć pojazd oraz cieszyć się swobodą przemieszczania.

Cennik

Wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Cennik wynajmu samochodu w Ostrowcu Świętokrzystkim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ostrowiec Świętokrzyski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ostrowiec Świętokrzyski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrowiec Świętokrzyski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ostrowiec Świętokrzyski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ostrowiec Świętokrzyski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ostrowiec Świętokrzyski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOstrowiec Świętokrzyski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOstrowiec Świętokrzyski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ostrowiec Świętokrzyski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Ostrowiec Świętokrzyski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Ostrowiec ŚwiętokrzyskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©