wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski

Najtaniej w Ostrowie Wielkopolskim

wynajem samochodów Ostrów Wielkopolski

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ostrów Wielkopolski
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ostrów Wielkopolski tanio

Wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Użytkowanie wynajętych pojazdów wcale nie musi być kojarzone tylko i wyłącznie z niesłychanie wysokimi cenami usług. Poszukując uczciwej wypożyczalni w swojej okolicy trafili Państwo doskonale, gdyż nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Ostrowie Wielkopolskim oferuje nie tylko atrakcyjne ceny, ale też i naprawdę profesjonalne podejście, a przy tym pokaźną flotę nowoczesnych pojazdów. Nasza firma działa już na rynku od wielu lat, nieustannie rozbudowując sieć, a przy tym inwestując w komfortowe auta z różnorodnych klas. Dzięki temu każdy wynajmujący dostaje ogromną swobodę dla wyboru auta oraz jego skonfigurowaniem do konkretnych preferencji. Tutaj samochody zawsze są wysprzątane, zalane do pełna, jak i w doskonałym stanie technicznym, o jaki to bardzo skrupulatnie dbamy. Profesjonalna oraz pewna wypożyczalnia samochodów w Ostrowie Wielkopolskim udowadnia, iż korzystanie z auta wypożyczalnego wcale nie musi być bardzo drogie. Organizujemy naszą ofertę tak, by maksymalnie jak tylko się da dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu mogą Państwo w naszej firmie wynajmować pojazdy na krótki jak i bardzo długi czas, w każdym przypadku korzystając z przystępnych cen oraz komfortowych samochodów. Jesteśmy elastyczni oraz równocześnie staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom Klienta. Bez wątpienia się dogadamy oraz dopasujemy formę wypożyczenia do potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia już w tej chwili jak powinien być realizowany profesjonalny wynajem aut w Ostrowie Wielkopolskim. Jesteśmy przekonani, iż nasze usługi zawsze sprostają Państwa oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Ostrów Wielkopolski - Speedy Car

Dlaczego warto Mamy pełną świadomość tego, iż każda osoba może posiadać inne wymagania związane z samochodem. Firmy wynajmują auta do służbowego podróżowania, a czasem i do ciężkiej pracy. Osoby prywatne za to potrzebują dostać się w krótkim czasie w oddalone miejsce czy chociażby przewieźć duże rzeczy, z wykorzystaniem auta o odpowiedniej wielkości. To najważniejszy powód, dla jakiego nasza wypożyczalnia aut w Ostrowie Wielkopolskim jest warta wypróbowania. Mamy pokaźny wybór samochodów z bardzo różnych klas, przez co jesteśmy w stanie zawsze dopasować się do potrzeb Klientów. Niezależnie od wyboru możemy też zagwarantować doskonałą sprawność techniczną samochodów, o które nieustannie się troszczymy, co naturalnie gwarantuje bardzo duży poziom bezpieczeństwa. Dużym autem naszej wypożyczalni jest też prostota samego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Ostrowie Wielkopolskim tanio oferuje wszystkie samochody w pierwszorzędnym stanie, ale jednocześnie i zmniejsza liczbę formalności do absolutnych podstaw. Udowadniamy w ten sposób, iż wypożyczenie auta nie musi być drogą wyboistą. Każda chętna osoba będzie mogła bardzo ekspresowo skorzystać z wszystkich najlepszych aut oraz cieszyć się ogromną swobodą z ich korzystania. Dodatkowo również staramy się ułatwiać naszym wynajmującym samo zwracanie wozów. Jest to możliwe w różnych miejscach, przez co nie trzeba oddawać samochodu w tym samym miejscu, w jakim się go wynajęło. To dokładnie dzięki tego typu podejściu jesteśmy dziś firmą bardzo konkurencyjną, która cieszy się na rynku bardzo dużym zaufaniem oraz zapewnia najlepszy poziom wygody jak i bezpieczeństwa związany z wynajmowaniem samochodów.

wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ostrów Wielkopolski tanio

Nasza misja Osiągnięcie pozycji lidera na rynku wynajmu pojazdów było związane przede wszystkim z naszym usilnym dążeniem do realizacji celów, które postawiliśmy przed sobą w początkach działalności. Naszym zadaniem zawsze jest naturalnie, by gwarantować tani wynajem aut w Ostrowie Wielkopolskim. Nieustannie stawialiśmy bowiem na zapewnianie bezpieczeństwa, czego wynikiem jest przede wszystkim dbanie o stan techniczny samochodów. Wynajmowane auta nie są zdezelowane, prowadzi się je wygodnie oraz bezpiecznie, a do tego zawsze trafiają one do wszystkich Klientów w doskonałym stanie wizualnym, co czyni jazdę o wiele sympatyczniejszą.

Cennik

Wynajem samochodów Ostrów Wielkopolski tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Ostrów Wielkopolski Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Ostrów Wielkopolski Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Ostrów Wielkopolski Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Ostrów Wielkopolski Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Ostrów Wielkopolski Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Ostrów Wielkopolski Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Ostrów Wielkopolski

Kontakt

Wynajem samochodów Ostrów Wielkopolski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Ostrów WielkopolskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©