Wypożyczalnia samochodów Ostróda - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Ostróda +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Ostródzie

wynajem samochodów Ostróda

Wybierz miasto

wynajem samochodów Ostróda
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Ostróda tanio

Wypożyczalnia samochodów Ostróda - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Ostróda

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Pożyczenie auta może być usługą interesującą tak faktycznie dla każdej osoby. Nawet mając swój pojazd na nieszczęście pojawiają się sytuacje, w jakich to auto odmawia posłuszeństwa, a jest niezwykle potrzebne i to już dzisiaj. Nasza wypożyczalnia samochodów w Ostródzie może w takich sytuacjach, lecz i w każdej innej, zagwarantować nie tylko komfortowy, ale i stosunkowo tani wynajem aut świetnie dopasowanych do potrzeb. Dzięki swojej wieloletniej działalności udało nam się świetnie poszerzyć naszą flotę solidnych aut. Dzięki temu Klienci będą mogli wybierać auta z wielu segmentów i dobierać je naprawdę ekspresowo do konkretnych potrzeb. Naprawdę odpowiedzialnie podchodzimy również do spraw bezpieczeństwa. Wynajem samochodów w Ostródzie to w każdym przypadku samochody w doskonałym stanie technicznym, o jakie zawsze dbamy i naprawiamy na dobrych częściach. Przez swoje doświadczenie udało nam się także do minimum ograniczyć wszystkie formalności związane z wynajmem. W ten sposób wypożyczalnia aut w Ostródzie może naprawdę szybko wynająć wóz, na elastycznych warunkach i oczywiście w konkurencyjnej cenie. Warto korzystać z oferty profesjonalistów i cieszyć się wynajętymi samochodami. Zawsze podchodzimy do naszych Klientów w sposób indywidualny, próbując przystosować usługi do preferencji, jak i wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z wypożyczaniem samochodów.

Wynajem samochodów Ostróda - Speedy Car

Dlaczego warto Na współczesnym rynku oczywiście nie brak firm zajmujących się szeroko rozumianym wynajmem wozów, często również w atrakcyjnych cenach. Niestety jednak bardzo regularnie niewielka cena idzie w parze ze złym stanem technicznym pojazdów, jak i zapuszczonym wnętrzem. Podróż tego typu samochodem nie będzie ani komfortowa, ani także bezpieczna. Nasza wypożyczalnia samochodów w Ostródzie tanio oferuje własne pojazdy, lecz równocześnie skrupulatnie troszczy się o ich stan techniczny. Dzięki dobrej optymalizacji kosztów jesteśmy w stanie całkowicie zatroszczyć się o bezpieczeństwo wszystkich Naszych klientów, a i równocześnie zaoferować im dobry poziom komfortu. Pojazdy wypożyczamy zawsze wysprzątane, umyte i zatankowane pod korek. Chcemy także dopasować do preferencji zarówno ludzi prywatnych, jak i przedsiębiorców. Przy wyborze naszej firmy nie ma z tego powodu mowy o wyróżnianiu jednej z tych grup. Wynajem aut w Ostródzie będzie elastyczny, zawsze dopasowywany do preferencji, a przy tym w każdym przypadku konkurencyjny cenowo. Nie ma dla nas znaczenia fakt czy pojazd będzie wypożyczany wyłącznie na jedną dobę, czy może na dużo dłuższy okres czasu. Zawsze zapewnimy konkurencyjną cenę i oczywiście spróbujemy sprostać wszystkim wymaganiom. To zdecydowanie najważniejsze zalety, jakie czynią naszą firmę wartościową i tak konkurencyjną na rynku. Wystarczy tylko skontaktować się z profesjonalnymi pracownikami i dokładniej zapoznać się z realizowanymi usługami. Wypożyczone auta sprawdzą się w przejazdach służbowych, przy sezonowych zleceniach, podczas wyjazdów wakacyjnych bądź przykładowo jako komfortowy środek przewozu między portami lotniczymi.

wypożyczalnia samochodów Ostróda tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Ostróda tanio

Nasza wypożyczalnia auto może oferować tak konkurencyjne warunki, i atrakcyjne ceny, dzięki usilnemu trzymaniu się wszystkich naszych założeń. Od samego początku naszym założeniem stało się to, żeby Klienci wynajmujący samochody czuli się bezpiecznie i mogli cieszyć się komfortem podczas korzystania z aut. Z takiego to powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Ostródzie tak mocno troszczy się o stan techniczny pojazdów, gwarantuje zrozumiałe umowy, a mało tego całkowitą opcję przystosowania usług do indywidualnych potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Ostróda tanio

Cennik wynajmu samochodu w Ostródzie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Ostróda Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Ostróda Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Ostróda Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Ostróda Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostróda tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Ostróda Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Ostróda Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Ostróda Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Ostróda Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Ostróda Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Ostróda Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOstróda Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOstróda Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Ostróda Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Ostróda tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OstródaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©