wypożyczalnia samochodów Orzesze +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Orzeszu

wynajem samochodów Orzesze

Wybierz miasto

wynajem samochodów Orzesze
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Orzesze tanio

Wypożyczalnia samochodów Orzesze - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Orzesze

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z auta jest dzisiaj dla nas czymś codziennym i często trudno wyobrazić sobie życie bez pojazdu. Niestety jednakże czasem nie jesteśmy w stanie skorzystać z swego auta, a bardzo pilnie go potrzebujemy. Spore trudność z autami mogą mieć także wypożyczalnie, które aut potrzebują wyłącznie od czasu do czasu i ich utrzymanie jest kompletnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Orzeszu jest w stanie jednak rozwiązać ów kłopot, zapewniając nie tylko dobre usługi, jednak i poważnie atrakcyjne ceny. Nasza wypożyczalnia to jednak nie tylko przystępne ceny, lecz i wielka wygoda korzystania z pożyczonych samochodów. Mamy bardzo odpowiednio rozwiniętą flotę samochodów, w której znajdują się auta z różnych klas oraz z liczny opcjami silnikowymi. Co jednak najważniejsze, jesteśmy w stanie zagwarantować dobry poziom bezpieczeństwa wszystkim współczesnym Klientom. Pojazdy nieustannie przechodzą badania techniczne, a w razie potrzeby wysyłane są na specjalistyczny serwis i naprawiane na dobrej jakości częściach. Wynajem aut w Orzeszu w tej firmie to pewność korzystania z świetnych aut, które bezpiecznie dowiozą do dowolnego celu oraz nie zawiodą na środku drogi. Specjalnie dla obecnych Klientów stawiamy także na dużą elastyczność, jaka przekłada się na przystępne warunki wynajmu, niezależnie od tego jak długo będzie on trwał. Wypożyczalnia aut w Orzeszu opracuje przystępne warunki wynajmu zarówno dla osób poszukujących auta na jeden dzień, jak i na mnóstwo tygodni. Korzystanie z wypożyczonego auta dzięki obecnej ofercie to czysta przyjemność.

Wynajem samochodów Orzesze - Speedy Car

Dlaczego warto Jako prawdziwi fachowcy na rynku, posiłkując się swoim wielkim doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać dzisiejszym wymaganiom Klientów, stając się tym samym niezwykle dobrą wypożyczalnią. Przede wszystkim jest to najtańsza wypożyczalnia aut w Orzeszu, gdzie ceny absolutnie nie idą w parze z niską jakością usług. Wręcz odwrotnie, dzięki ograniczeniu formalności oraz pełnej polityce biznesowej jesteśmy w stanie wykonywać swoje usługi na najwyższym osiągalnym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjności cen. Współczesna wypożyczalnia aut w Orzeszu tanio zapewnia auta z wielu klas, o które poważnie skrupulatnie dbamy nie tylko pod kątem porządku oraz czystości, ale także stanu technicznego. Mocno zależy nam na Państwa komforcie jazdy, ale także i na pełnym bezpieczeństwie. Auta z tego powodu bardzo regularnie poddajemy fachowym badaniom technicznym, a i zawsze w razie konieczności korzystamy ze specjalistycznych serwisów, które dbają o to, aby jakość napraw stała najwyższym poziomie. Z naszą pomocą mogą Państwo wypożyczać auta na każdy okres czasu, korzystając z elastycznych umów, gdzie niezależnie od długości wynajmu, koszt będzie zawsze konkurencyjna. Zatroszczyliśmy się również o to, aby najbardziej jak to osiągalne, ograniczyć kwestie związane z formalnościami podczas wypożyczania aut. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwaniom, a dobre samochody pozwolą na komfortową jazdę, niezależnie od jej długości.

wypożyczalnia samochodów Orzesze tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Orzesze tanio

Wykonując fachowe usługi na wynajem aut w Orzeszu naszą ważną misją jest oczywiście ogromne bezpieczeństwo Klientów. Jako jedna z nielicznych firm z owej branży tak poważnie przykładamy się do stanu mechanicznego floty naszych aut. Pojazdy nie tylko nieustannie przechodzą przeglądy, lecz przede wszystkim naprawiane są natychmiast, z wykorzystaniem najlepszych na rynku części. Podróże naszymi samochodami są bezpieczne, a jednocześnie mocno komfortowe, o czym nawet teraz przekonać może się każdy.

Cennik

Wynajem samochodów Orzesze tanio

Cennik wynajmu samochodu w Orzeszu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Orzesze Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Orzesze Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Orzesze Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Orzesze Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Orzesze tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Orzesze Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Orzesze Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Orzesze Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Orzesze Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Orzesze Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Orzesze Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOrzesze Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOrzesze Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Orzesze Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Orzesze tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OrzeszePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©