wypożyczalnia samochodów Opoczno +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Opocznie

wynajem samochodów Opoczno

Wybierz miasto

wynajem samochodów Opoczno
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Opoczno tanio

Wypożyczalnia samochodów Opoczno - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Opoczno

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie czymś absolutnie naturalnym jest używanie samochodów. Większość z nas posiada pojazdy, którymi ekspresowo oraz bezproblemowo jest w stanie dojeżdżać każdego dnia do miejsca pracy. Nierzadko jednak niestety auto lubi popsuć się akurat wtedy, gdy naprawdę je potrzebujemy. W tego typu sytuacjach ze wsparciem będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Opocznie, która nie tylko posiada duży wybór samochodów, lecz również zapewnia przystępne warunki cenowe, jakich ciężko szukać w innych wypożyczalniach. Tę ofertę kierujemy oczywiście również do biznesmenów poszukujących pojazdów do realizacji prac sezonowych bądź potrzebnych przykładowo do nagłych wyjazdów służbowych. Elastyczność naszych usług pozwala na szybkie dobranie oferty do preferencji oraz płacenie jedynie za to co faktycznie będzie potrzebne. Prowadzimy już długiego czasu wynajem samochodów w Opocznie oraz w tym okresie udało nam się w znacznym stopniu rozwinąć flotę oferowanych samochodów. Są to pojazdy nie tylko wygodne oraz solidne, lecz zawsze dostępne w różnorodnych segmentach. Niezależnie więc od tego czy jest konieczność skorzystania z samochodu małego, średniego czy pojemnego to tutaj na pewno odpowiedni wóz zawsze się odszuka. Dodatkowo dodatkowo poważnie troszczymy się o stan techniczny wszystkich aut, zwiększając tym samym poziom bezpieczeństwa w czasie podróży. Autami jeździ się przyjemnie także dzięki zadbanemu wnętrzu, co także jest dla nas priorytetem. Z całą pewnością nasza wypożyczalnia aut w Opocznie może sprostać oczekiwaniom każdego, nie pustosząc jednocześnie kieszeni. Opłaca się nawet teraz dokładnie zaznajomić się z naszymi możliwościami oraz przekonać się, że jesteśmy firmą, jakiej można ufać.

Wynajem samochodów Opoczno - Speedy Car

Dlaczego warto Zapewne wiele ludzi poważnie zastanawia się nad tym z jakiego powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Opocznie będzie mogła zapewniać tak profesjonalne usługi. Powiązane jest to w głównej mierze z naszym pełnym nakierunkowaniem na ogromne zadowolenie Klientów. Dobrze opracowana strategia wypożyczalni pozwoliła nam na zmniejszenie kosztów własnych oraz ograniczenie formalności powiązanych z spisywaniem umowy o korzystanie z oferty. Opłaca się zaufać naszej firmie przede wszystkim z tego powodu, że stawiamy bezpieczeństwo wszystkich Klientów ponad wszystko. To nie tylko bezpieczeństwo formalne, które związane jest z umowami w takiej formie konstruowanymi, aby były maksymalnie zrozumiałe To także bezpieczeństwo związane z korzystaniem z samochodów. Pojazdy zawsze wydawane są wszystkim Klientom w porządnym stanie technicznym, o który troszczymy się regularnie poprzez realizowanie przeglądów oraz serwisu na oryginalnych częściach. Opłaca się skorzystać z tej propozycji także z tego powodu, że chcemy, aby nasi Klienci mogli jeździć wygodnie. Stosunkowo nowa flota aut to wnętrza w świetnym stanie, które zawsze dokładnie czyścimy. Samochody oczywiście wydawane są z pełnym bakiem, a sam ich zwrot będzie szybki dzięki możliwości dostarczenia samochodu do różnych punktów. Wypożyczalnia samochodów w Opocznie tanio oraz profesjonalnie wykonuje wszystkie usługi, na jakich na pewno nikt nie będzie zawiedziony. Jesteśmy wypożyczalnią naprawdę elastyczną, która w każdej sytuacji dopasuje się do preferencji oraz postara sprostać wszystkim oczekiwaniom, zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i biznesmenów.

wypożyczalnia samochodów Opoczno tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Opoczno tanio

Nasza najważniejsza misja to wynajem aut w Opocznie, które są wygodne, zadbane technicznie, jak i jednocześnie niedrogie. Od startu własnego funkcjonowania stawialiśmy na inwestycje we flotę dobrych i niezawodnych samochodów, które gwarantują dobry komfort podróży. Dzięki odpowiednio prowadzonej polityce wypożyczalni możemy w znacznym stopniu obniżać nasze koszty, a więc jednocześnie zapewniać Klientom wyjątkowo konkurencyjne oferty cenowe, niezależnie od tego na jak długi okres będzie sam wynajem i jaki wóz będzie niezbędny.

Cennik

Wynajem samochodów Opoczno tanio

Cennik wynajmu samochodu w Opocznie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Opoczno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Opoczno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Opoczno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Opoczno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Opoczno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Opoczno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Opoczno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Opoczno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Opoczno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Opoczno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Opoczno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOpoczno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOpoczno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Opoczno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Opoczno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OpocznoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©