wypożyczalnia samochodów Olsztyn +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Olsztynie

wynajem samochodów Olsztyn

Wybierz miasto

wynajem samochodów Olsztyn
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Olsztyn tanio

Wypożyczalnia samochodów Olsztyn - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Olsztyn

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Możliwości wypożyczalni pojazdów absolutnie nie są oferowane tylko firmom, jakie poszukują aut do wyjazdów służbowych albo do zrealizowania różnorodnych zleceń sezonowych. Auta takie przydają się ponieważ też osobom prywatnym. Nasza wypożyczalnia samochodów w Olsztynie ułatwi choćby szybkie jeżdżenie pomiędzy lotniskami, albo umożliwi załatwić wszelkie sprawy po wyjściu z samolotu i szybki powrót na lotnisko. Auta użytkowane są też do wyjazdów wakacyjnych, do przewożenia gabarytowych rzeczy, a i też jako pojazdy zastępcze po stłuczce, kiedy to pojazd taki jest opłacany z polisy sprawcy zdarzenia drogowego. Wybranie naszej wypożyczalni jest nie jedynie komfortowe i niedrogie, jednak także maksymalnie bezpieczne. Wynajem aut w Olsztynie to u nas gwarancja korzystania z auta w bardzo dobrym stanie technicznym, który jest też zadbany pod kątem wizualnym. W razie chęci wzięcia samochodu zastępczego pomagamy też w załatwieniu wszelkich formalności. Ogromną zaletą naszej wypożyczalni jest fakt, iż zdążyliśmy zmniejszyć do minimum ilość formalności, a i jednocześnie nasze umowy są niezwykle zrozumiałe, co oczywiście zwiększa poziom bezpieczeństwa. Solidna wypożyczalnia aut w Olsztynie może z tego powodu sprostać wymaganiom każdej osoby, oferując dogodne usługi, jakie szybko można dopasować do konkretnych preferencji. Opłaca się przekonać się nawet teraz o tym, iż korzystanie z wypożyczalni samochodów może być zwyczajnie czystą przyjemnością. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości, a i za każdym razem będziemy pomgać dobrać usługi do konkretnych potrzeb, oferując jednocześnie zawsze konkurencyjne warunki cenowe.

Wynajem samochodów Olsztyn - Speedy Car

Dlaczego warto Z całą pewnością zastanawiają się teraz Państwo nad tym, dlaczego to właśnie naszą wypożyczalnię warto wybrać i jej zaufać. Na współczesnym rynku oczywiście nie brakuje wypożyczalni pojazdów, jakie też mogą mieć konkurencyjne ceny i oferować zróżnicowane warunki wypożyczania. Jedynie jednak nasza wypożyczalnia samochodów w Olsztynie tanio zapewnia pojazdy, które są całkowicie sprawne techniczne. Warto nie zapominać o tym, iż wiele firm niestety nie troszczy się o swoje pojazdy, kierując się tylko i wyłącznie zyskiem, niezależnie od faktu jakim kosztem będzie się to odbywało. Nasza firma podchodzi do spraw wypożyczania zdecydowanie inaczej. Niezwykle zależy naszej firmie na satysfakcji Klientów, na ich wygodzie, lecz i na poczuciu bezpieczeństwa, jakie można osiągnąć przez oferowanie samochodów w doskonałym stanie. Naturalnie profesjonalny wynajem aut w Olsztynie, jaki obecnie gwarantujemy, to też wysoka elastyczność wynajmu. W naszej firmie, w przeciwieństwie do firm konkurencyjnych, wynajem krótkoterminowy zdecydowanie nie musi stać się nieopłacalny. Elastyczność usług sprawia, iż dobierzemy formę i cenę do indywidualnych preferencji i za każdym razem zaoferujemy konkurencyjne warunki, niezależnie od faktu jak długo wypożyczanie będzie trwać. Tym samym nasza propozycja może się stać idealna tak dla przedsiębiorców, jak i dla prywatnych klientów poszukujących auta tylko na dosłownie jeden dzień. Nasza szeroka flota samochodów to pojazdy komfortowe i z możliwością rozbudowania o różnorodne wyposażenie fakultatywne. Ufamy w to, iż te usługi sprostają wszystkim wymaganiom i nie nadwyrężą zbytnio żadnego portfela.

wypożyczalnia samochodów Olsztyn tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Olsztyn tanio

Najważniejszą misją naszej wypożyczalni staje się zapewnianie dużych możliwości wyboru pojazdów, a jednocześnie też oferowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Z tego powodu nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Olsztynie, która nieustannie zmierza do zrealizowania swojej misji, ma obecnie niesłychanie szeroki wybór aut z różnorodnych segmentów i w liczny wersjach jednostek napędowych. Nieustannie trudnimy się też przeglądami wszystkich samochodów i natychmiastowo reagujemy na wszystkie pojawiające się awarie. To właśnie troska o najmniejsze elementy pozwoliła naszej firmie dzisiaj zająć miejsce lidera na rynku wypożyczania aut.

Cennik

Wynajem samochodów Olsztyn tanio

Cennik wynajmu samochodu w Olsztynie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Olsztyn Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Olsztyn Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Olsztyn Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Olsztyn Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Olsztyn tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Olsztyn Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Olsztyn Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Olsztyn Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Olsztyn Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Olsztyn Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Olsztyn Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOlsztyn Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOlsztyn Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Olsztyn Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Olsztyn tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OlsztynPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©