wypożyczalnia samochodów Olkusz +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Olkuszu

wynajem samochodów Olkusz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Olkusz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Olkusz tanio

Wypożyczalnia samochodów Olkusz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Olkusz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Pilnie poszukujesz wozu i poszukujesz doświadczonej jak i taniej wypożyczalni? A być może Twój pojazd się zepsuł w najmniej dogodnym momencie i musisz możliwie najszybciej znaleźć samochód na zastępstwo? W tego rodzaju chwili opłaca się naturalnie skorzystać z oferty naszej wypożyczalni samochodów, jaka nie jedynie jest tania, ale gwarantuje dogodne warunki współpracy, a do tego posiada szeroką bazę aut. Nasza wypożyczalnia samochodów w Olkuszu z całą pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom, niezależnie od faktu czy niezbędny będzie wynajem na krótki czas albo z auta będzie się korzystało przez sporo dłuższy okres czasu. Bardzo istotny pozostaje tutaj przede wszystkim dostęp do ogromnej gamy aut. Da się wybrać spośród wielu marek samochodów, ich gabarytów, pojemności jednostek napędowych, a także decydować czy wolimy auto zasilane benzyną albo może dieslem. Do tego naprawdę dbamy o komfort a także poziom bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Zawsze samochód jest bardzo regularnie poddawany przegląd technicznym i w razie konieczności przechodzi pełny serwis, który zapewnia jego sprawność. Samochody tym samym są nie jedynie w dobrym stanie, ale oczywiście także bardzo bezpieczne. Jednocześnie dbamy także o odpowiedni stan wizualny aut. U nas dostaje się zatankowane do pełna i skrupulatnie wyczyszczone auto, którego wnętrze pozostaje w naprawdę dobrym stanie, umożliwiając na komfortowe podróżowanie. Wynajem samochodów w Olkuszu pomimo tego realizowany pozostaje w konkurencyjnej cenie, przy jednoczesnym zmniejszeniu formalności do minimum. Elastyczne warunki wynajmu, zrozumiałe umowy, atrakcyjne warunki cenowe i auta w doskonałym stanie technicznym to najwyraźniejsze cechy, jakimi może pochwalić się ta wypożyczalnia aut w Olkuszu. Zapraszamy do kontaktu i do poznania pełnych naszych możliwości.

Wynajem samochodów Olkusz - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z wypożyczalni samochodów nie będzie musiało być ani naprawdę kosztowne, ani też skomplikowane będąc związane z licznymi formalnościami, które uprzykrzają życie. Wynajem aut w Olkuszu może być zostać zrealizowany w niezwykle niewielkim czasie oraz bez niepotrzebnych spraw formalnych. Dbamy o wygodę własnych Klientów nie jedynie poprzez zmniejszanie wszystkich spraw formalnych, ale i poprzez przygotowywanie przejrzystych i prostych umów, by sam wynajem nie stwarzał jakichkolwiek nieoczekiwanych wątpliwości. Jako wypożyczalnia doświadczona oraz nowoczesna dbamy też o to, by nasi Klienci mieli do dyspozycji dużą bazę aut. Wypożyczalnia samochodów w Olkuszu tanio jest w stanie zaoferować auta z różnorodnych segmentów, w tym auta pojemniejsze do przewożenia cięższych rzeczy. Są to pojazdy komfortowo wyposażone, zadbane w środku, a do tego w pełni sprawne technicznie, poprzez co w trakcie podróży nimi będą mogli Państwo czuć się bezpiecznie. W przypadku naszej firmy oczywiście najistotniejsza jest jakość a także, w przeciwieństwie do własnej konkurencji, nie chcemy realizować wypożyczania za wszelką cenę. Nasze pojazdy regularnie przechodzą badania mechaniczne oraz w razie konieczności naprawiane są w wyspecjalizowanych serwisach. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa dbamy też o to, by pojazdy posiadały dobre polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie jedynie naszą firmę przed uszkodzeniami samochodów, lecz również wszystkich Klientów na wypadek groźnych zdarzeń na drodze. Jesteśmy też bardzo elastyczni w sprawie okresu wynajmu, oferując do tego opcję łatwego oddania pojazdu w miejscu dogodnym dla naszych Klientów.

wypożyczalnia samochodów Olkusz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Olkusz tanio

Aby zapewnić bardzo wysoki poziom usług, już na początku firmy ustaliliśmy sobie kilka ważnych założeń, które stale chcemy wykonywać, pozostając w ten sposób bardzo profesjonalną wypożyczalnią na rynku. Podstawową misją naszej wypożyczalni pozostaje ułatwienie procesu wynajmowania samochodów a także zaoferowanie szerokiego wyboru samych aut. Wobec tego ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Olkuszu to ograniczenie formalności do absolutnego minimum, jak i jednocześnie opcja wynajmowania aut różnorodnych marek, z wielu licznych klas.

Cennik

Wynajem samochodów Olkusz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Olkuszu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Olkusz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Olkusz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Olkusz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Olkusz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Olkusz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Olkusz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Olkusz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Olkusz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Olkusz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Olkusz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Olkusz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOlkusz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOlkusz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Olkusz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Olkusz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OlkuszPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©