wypożyczalnia samochodów Olecko +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Olecku

wynajem samochodów Olecko

Wybierz miasto

wynajem samochodów Olecko
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Olecko tanio

Wypożyczalnia samochodów Olecko - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Olecko

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajęcie auta będzie mogło być usługą przydatną tak naprawdę dla każdego. Nawet posiadając prywatny wóz niestety pojawiają się zdarzenia, w których to auto psuje się a jest niezwykle potrzebne i to zaraz w tej chwili. Nasza wypożyczalnia samochodów w Olecku będzie mogła w takich sytuacjach, lecz i w dowolnej innej, zapewnić nie tylko wygodny, ale i stosunkowo tani wynajem samochodów doskonale przystosowanych do wymagań. Dzięki własnej wieloletniej działalności udało nam się świetnie rozbudować naszą flotę solidnych pojazdów. Dzięki temu Klienci mogą wykorzystywać samochody z wielu klas i dobierać je bardzo ekspresowo do konkretnych wymagań. Naprawdę odpowiedzialnie podchodzimy również do spraw bezpieczeństwa. Wynajem samochodów w Olecku to w każdym przypadku auta w doskonałym stanie technicznym, o jakie nieustannie troszczymy się i serwisujemy na markowych częściach. Przez swoje doświadczenie udało nam się także do minimum zmniejszyć wszystkie formalności związane z wynajmem. Dzięki temu wypożyczalnia aut w Olecku będzie mogła bardzo szybko wynająć wóz, na dogodnych warunkach i oczywiście w atrakcyjnej cenie. Warto korzystać z pomocy specjalistów i cieszyć się wynajętymi pojazdami. Za każdym razem podchodzimy do naszych Naszych klientów w sposób indywidualny, starając się przystosować usługi do wymagań, jak i wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z wypożyczaniem pojazdów.

Wynajem samochodów Olecko - Speedy Car

Dlaczego warto Na obecnym rynku oczywiście nie brakuje firm trudniących się szeroko rozumianym wynajmowaniem pojazdów, często również w przystępnych cenach. Na nieszczęście jednak niesamowicie regularnie atrakcyjna cena idzie w parze ze słabym stanem technicznym aut, a także zaniedbanym wnętrzem. Jazda tego typu pojazdem nie będzie ani komfortowa, ani też bezpieczna. Ta wypożyczalnia samochodów w Olecku za niską cenę oferuje wszystkie samochody, lecz jednocześnie dokładnie troszczy się o ich stan techniczny. Dzięki pełnej optymalizacji kosztów potrafimy całkowicie zatroszczyć się o bezpieczeństwo wszystkich Klientów, a i jednocześnie zaoferować im duży poziom wygody. Samochody wynajmujemy oczywiście czyste, umyte i zatankowane pod korek. Staramy się też dopasować do potrzeb tak osób prywatnych, jak i biznesmenów. W przypadku naszej wypożyczalni nie będzie więc mowy o faworyzowaniu którejś z owych grup. Wynajem aut w Olecku będzie wygodny, za każdym razem dopasowywany do wymagań, a do tego w każdej sytuacji konkurencyjny cenowo. Nie ma dla nas znaczenia fakt czy wóz będzie wypożyczany jedynie na jedną dobę, czy może na dużo dłuższy okres czasu. Za każdym razem zaproponujemy konkurencyjną cenę i oczywiście spróbujemy sprostać wszystkim wymaganiom. To absolutnie najważniejsze cechy, jakie czynią naszą firmę atrakcyjną i tak konkurencyjną na rynku. Trzeba tylko skontaktować się z naszymi konsultantami i dokładniej zaznajomić się z realizowanymi usługami. Wypożyczone samochody sprawdzą się w przejazdach służbowych, przy nagłych zleceniach, w trakcie podróży wakacyjnych czy przykładowo jako komfortowy środek do podróży między lotniskami.

wypożyczalnia samochodów Olecko tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Olecko tanio

Nasza wypożyczalnia samochodów może gwarantować tak konkurencyjne warunki, i przystępne warunki cenowe, dzięki usilnemu trzymaniu się wszystkich naszych celów. Już na starcie naszym celem stało się to, aby Klienci wynajmujący auta mogli czuć się bezpiecznie i mogli cieszyć się komfortem w trakcie korzystania z pojazdów. Z takiego to powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Olecku tak bardzo troszczy się o stan techniczny aut, zapewnia zrozumiałe umowy, a dodatkowo pełną możliwość przystosowania wynajmu do własnych wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Olecko tanio

Cennik wynajmu samochodu w Olecku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Olecko Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Olecko Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Olecko Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Olecko Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Olecko tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Olecko Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Olecko Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Olecko Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Olecko Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Olecko Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Olecko Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikOlecko Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikOlecko Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Olecko Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Olecko tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: OleckoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©