wypożyczalnia samochodów Oborniki +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Oborniki

Najtaniej w Obornikach

wynajem samochodów Oborniki

Wybierz miasto

wynajem samochodów Oborniki
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Oborniki tanio

Wypożyczalnia samochodów Oborniki - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Oborniki

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Potrzebując usług związanych z wynajmem samochodów na pewno każdy liczy na atrakcyjne ceny, ale również i na odpowiednią jakość usług, a więc na przykład na doskonały stan techniczny pożyczanych oferowanych pojazdów. W przypadku naszej firmy jest to jak najbardziej osiągalne, ponieważ od samego startu własnej firmy stawialiśmy na najlepszą wygodę jak i bezpieczeństwo naszych Klientów. W ten sposób wypożyczalnia samochodów w Obornikach stała się niesłychanie konkurencyjna, oferując dobre warunki i duży wybór samochodów. Pojazdy zdecydowanie nie są już współcześnie luksusem. To najczęściej ważne narzędzie pracy, jakie umożliwia nam zarabiać pieniądze, jednak w ekspresowym czasie przemierzać nawet duże odległości. Dzięki nieustannemu inwestowaniu w swoją firmę, a także w naszą obsługę Klientów, jesteśmy w stanie zapewniać konkurencyjne usługi, dedykując wynajem nie tylko firmom, ale i osobom prywatnym, bez znaczenia od potrzeb. Nasza propozycja to w głównej mierze ogromna gama pojazdów z wielu segmentów, czyli na pewno każdy odszuka tu coś idealnego dla siebie. Równocześnie także wynajem samochodów w Obornikach w naszej firmie może być bardzo łatwy poprzez wyraźne ograniczenie formalności wymaganych w trakcie spisywania umowy. Ważnym podkreślenia jest również fakt, iż choć wypożyczalnia samochodów w Obornikach tanio posiada własne auta, to równocześnie gwarantuje wygodę jak i bezpieczeństwo podróżowania. Jest to realne dzięki dbałości o stan techniczny aut. Auta stale naprawiamy na oryginalnych podzespołach oraz w dobrych warsztatach, przez co ich stan zdecydowanie nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Wynajem samochodów Oborniki - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, iż warto korzystać z naszych usług, bez wątpienia doskonale świadczą przeróżne opinie wielu naszych zadowolonych Klientów, jakich to liczba stale rośnie. Najważniejsze są jednak czyny, a nie piękne słowa, i wobec tego chcemy tworzyć usługi, jakie są jak najlepiej dopasowane do potrzeb. Elastyczność naszej oferty bez wątpienia czyni naszą propozycję naprawdę konkurencyjną. Wypożyczalnia aut w Obornikach, jaką prowadzimy, nie jest dzięki temu dedykowana jedynie firmom, jacy to regularnie chcą wynajmować pojazdy przez długi czas. Na atrakcyjną ofertę cenową mogą bowiem u nas liczyć także osoby prywatne, także kiedy szukają pojazdu tylko na jeden dzień. Zawsze jesteśmy w stanie zaoferować ofertę atrakcyjną, i to pod każdym względem. Warto wypróbować naszej oferty także z tego powodu, iż zawsze ważny jest dla nas Klient oraz jego satysfakcja. Gwarantujemy fachową oraz uczynną obsługę klienta, świetne pakiety ubezpieczeń, możliwość dobrania wyposażenia auta do potrzeb, a do tego oferujemy bezpieczeństwo, ponieważ dbamy o auta, jakie zawsze są w doskonałym stanie technicznym. Pomimo, że jest to naprawdę tania wypożyczalnia samochodów w Obornikach to jednocześnie pojazdy nie są zniszczone. W większości to nowe roczniki popularnych marek aut, stale serwisowane w dobrych serwisach i z bardzo dobrze wysprzątanym wnętrzem. Bez wątpienia zaskoczy każdego to, iż za tak niewielkie pieniądze będzie można dostać usługi na najwyższym poziomie, jakie wcale nie są standardem w innych firmach.

wypożyczalnia samochodów Oborniki tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Oborniki tanio

Z całą pewnością nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Obornikach może pochwalić się licznymi ważnymi zaletami, jakie są głównie efektem stałego trzymania się zadań firmy, którą stworzyliśmy na starcie jej funkcjonowania. Nieustannie chcieliśmy stać się konkurencyjni nie jedynie dzięki ofertom cenowym, ale i świetnej sprawności pojazdów, jakie są komfortowe także dzięki dbaniu o wnętrze i generalny wygląd. Dodatkowo od samego startu stawialiśmy na duże zróżnicowanie, przez co dzisiejsza flota pojazdów jest bardzo porządnie rozbudowana i umożliwia dobrać pojazd do indywidualnych preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Oborniki tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Oborniki Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Oborniki Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Oborniki Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Oborniki Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Oborniki Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Oborniki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Oborniki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Oborniki Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Oborniki Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Oborniki Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Oborniki Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Oborniki

Kontakt

Wynajem samochodów Oborniki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: ObornikiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©