wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl

Najtaniej w Nowym Tomyślu

wynajem samochodów Nowy Tomyśl

Wybierz miasto

wynajem samochodów Nowy Tomyśl
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Nowy Tomyśl tanio

Wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Używanie wypożyczonych pojazdów zdecydowanie nie musi być kojarzone tylko i wyłącznie z naprawdę dużymi cenami usług. Poszukując najlepszej wypożyczalni blisko siebie trafili Państwo wręcz idealnie, ponieważ nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Nowym Tomyślu zapewnia nie tylko konkurencyjne ceny, lecz także i niesamowicie profesjonalne podejście, a przy tym pokaźną flotę wygodnych samochodów. Nasza firma funkcjonuje już na rynku od wielu lat, nieustannie rozwijając sieć, a przy tym inwestując w komfortowe pojazdy z różnorodnych segmentów. W ten sposób każdy nasz Klient otrzymuje dużą swobodę dla wyboru pojazdu oraz jego dopasowaniem do konkretnych wymagań. Tutaj samochody zawsze są posprzątane, zatankowane pod korek, a do tego w świetnym stanie technicznym, o jaki to naprawdę regularnie dbamy. Solidna oraz sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Nowym Tomyślu pokazuje, że korzystanie z pojazdu wypożyczalnego zdecydowanie nie musi być luksusem. Organizujemy naszą ofertę w taki sposób, by maksymalnie jak to możliwe dopasować ją do indywidualnych potrzeb. W ten sposób mogą Państwo u nas wynajmować pojazdy na krótszy jak i bardzo długi czas, za każdym razem korzystając z konkurencyjnych cen oraz wygodnych wozów. Jesteśmy elastyczni oraz równocześnie staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom Klienta. Bez wątpienia się dogadamy oraz dobierzemy formę wypożyczenia do potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia już dzisiaj jak ma wyglądać profesjonalny wynajem aut w Nowym Tomyślu. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi zawsze sprostają Waszym oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Nowy Tomyśl - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy może posiadać inne wymagania związane z autem. Firmy wypożyczają wozy do podróży służbowych, a niekiedy i do ciężkiej pracy. Osoby prywatne natomiast chcą dostać się szybko w dalekie miejsce albo chociażby przetransportować większe rzeczy, z pomocą auta o odpowiedniej wielkości. To najważniejszy powód, dla jakiego nasza wypożyczalnia aut w Nowym Tomyślu jest godna uwagi. Mamy szeroki wybór aut z bardzo różnorodnych segmentów, dzięki czemu potrafimy zawsze dopasować się do potrzeb Klientów. Niezależnie od wyboru będziemy mogli także zapewnić świetną sprawność techniczną aut, o jakie regularnie się troszczymy, co naturalnie przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wielkim autem naszej wypożyczalni jest także prostota realizowanego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Nowym Tomyślu tanio oferuje swoje pojazdy w świetnym stanie, lecz jednocześnie i ogranicza liczbę formalności do absolutnych podstaw. Udowadniamy w ten sposób, że wypożyczenie auta nie musi być drogą przez mękę. Każda chętna osoba ma możliwość bardzo ekspresowo skorzystać z naszych nowoczesnych wozów oraz cieszyć się dużą swobodą z ich użytkowania. Dodatkowo również staramy się ułatwiać naszym Klientom samo zwracanie samochodów. Jest to możliwe w różnych lokalizacjach, dzięki czemu nie trzeba zwracać pojazdu w tej samej lokalizacji, gdzie się go wypożyczyło. To właśnie dzięki takiemu podejściu jesteśmy obecnie firmą naprawdę wartościową, która cieszy się na rynku bardzo dużym zaufaniem oraz gwarantuje najwyższy poziom wygody oraz bezpieczeństwa związany z pożyczaniem wozów.

wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Nowy Tomyśl tanio

Nasza misja Uzyskanie pozycji lidera w branży wynajmu pojazdów było związane głównie z naszym usilnym dążeniem do materializacji celów, jakie postawiliśmy przed nami na starcie działalności. Naszym zadaniem nieustannie jest naturalnie, by gwarantować tani wynajem aut w Nowym Tomyślu. Nieustannie stawialiśmy bowiem na gwarantowanie bezpieczeństwa, czego efektem jest głównie dbanie o stan techniczny aut. Pożyczane wozy nie są zdezelowane, prowadzi się je bezproblemowo oraz bezpiecznie, a co więcej zawsze dostarczane są one do naszych Klientów w idealnym stanie wizualnym, co oferuje jazdę dużo milszą.

Cennik

Wynajem samochodów Nowy Tomyśl tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Nowy Tomyśl Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Nowy Tomyśl Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Nowy Tomyśl Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Nowy Tomyśl Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Nowy Tomyśl Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Nowy Tomyśl Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Nowy Tomyśl

Kontakt

Wynajem samochodów Nowy Tomyśl tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Nowy TomyślPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©