wypożyczalnia samochodów Nowy Targ +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Nowym Targu

wynajem samochodów Nowy Targ

Wybierz miasto

wynajem samochodów Nowy Targ
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Nowy Targ tanio

Wypożyczalnia samochodów Nowy Targ - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Nowy Targ

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Natychmiast potrzebujesz auta i szukasz profesjonalnej oraz taniej wypożyczalni? A być może Twój samochód się zepsuł w najmniej odpowiednim momencie i musisz jak najszybciej odnaleźć pojazd na zastępstwo? W tego typu sytuacji warto oczywiście skorzystać z usług naszej wypożyczalni aut, która nie jedynie jest tania, jednak gwarantuje elastyczne warunki współpracy, a do tego posiada ogromną bazę samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Nowym Targu na pewno sprosta wszelkim wymaganiom, niezależnie od faktu czy niezbędny będzie wynajem na krótki czas albo z samochodu będzie się korzystało przez sporo dłuższy czas. Bardzo ważny pozostaje tutaj po pierwsze dostęp do ogromnej gamy samochodów. Da się wybierać spośród licznych modeli aut, ich gabarytów, pojemności silników, a także decydować czy wolimy auto zasilane benzyną albo może olejem napędowym. Oprócz tego niezwykle dbamy o wygodę jak i bezpieczeństwo wszystkich Naszych klientów. Zawsze pojazd jest bardzo często poddawany badaniom technicznym i w razie potrzeby przechodzi kompleksowy serwis, który gwarantuje jego pełną sprawność. Samochody w ten sposób są nie jedynie niezawodne, jednak zawsze również bardzo bezpieczne. Jednocześnie dbamy także o dobry stan wizualny aut. U nas otrzymuje się zatankowane do pełna i skrupulatnie wyczyszczone auto, którego wnętrze pozostaje w niezwykle dobrym stanie, pozwalając na wygodne jeżdżenie. Wynajem samochodów w Nowym Targu mimo tego wykonywany pozostaje w konkurencyjnej cenie, przy równoczesnym zmniejszeniu formalności do minimum. Elastyczne warunki wynajmowania, zrozumiałe umowy, przystępne warunki cenowe i auta w idealnym stanie technicznym to najwyraźniejsze cechy, którymi może pochwalić się nasza wypożyczalnia aut w Nowym Targu. Zachęcamy do kontaktu i do poznania wszystkich naszych zalet.

Wynajem samochodów Nowy Targ - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z firmy wypożyczającej samochody nie będzie musiało być ani niezwykle drogie, ani również skomplikowane będąc związane z licznymi formalnościami, jakie uprzykrzają życie. Wynajem aut w Nowym Targu może zostać zrealizowany w niezwykle niewielkim czasie a także bez zbędnych spraw formalnych. Dbamy o wygodę wszystkich Klientów nie jedynie poprzez ograniczanie wszystkich formalności, jednak i poprzez szykowanie zrozumiałych i prostych umów, by cały wynajem nie powodował jakichkolwiek nieoczekiwanych wątpliwości. Jako wypożyczalnia doświadczona a także nowoczesna dbamy również o to, by wszyscy Klienci mieli do dyspozycji dużą bazę pojazdów. Wypożyczalnia samochodów w Nowym Targu tanio jest w stanie zagwarantować auta z licznych klas, w tym samochodu większe do przewożenia gabarytowych przedmiotów. Są to pojazdy komfortowo wyposażone, zadbane w środku, a do tego całkowicie sprawne technicznie, poprzez co w trakcie podróżowania nimi będą mogli Państwo czuć się bezpiecznie. W przypadku naszej firmy zawsze najważniejsza będzie jakość oraz, w przeciwieństwie do swojej konkurencji, nie staramy się prowadzić wypożyczania za wszelką cenę. Wszelkie pojazdy regularnie przechodzą przeglądy techniczne a także w razie potrzeby naprawiane są w dobrych serwisach. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa dbamy również o to, żeby wozy posiadały dobre polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie jedynie naszą wypożyczalnię przed uszkodzeniami pojazdów, jednak również naszych Klientów w razie groźnych zdarzeń na drodze. Jesteśmy również bardzo elastyczni w sprawie czasu wynajmowania, gwarantując do tego opcję bezproblemowego zwrotu auta w miejscu wygodnym dla naszych Klientów.

wypożyczalnia samochodów Nowy Targ tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Nowy Targ tanio

Żeby zaoferować bardzo wysoki poziom możliwości, zaraz na początku działalności ustaliliśmy sobie kilka istotnych celów, jakie stale staramy się wykonywać, pozostając dzięki temu bardzo profesjonalną wypożyczalnią w branży. Główną misją naszej firmy pozostaje skrócenie procesu wypożyczania aut i zaoferowanie szerokiego wyboru samych pojazdów. Z tego powodu nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Nowym Targu to ograniczenie formalności do minimum, jak i jednocześnie opcja wypożyczania pojazdów licznych modeli, z wielu licznych klas.

Cennik

Wynajem samochodów Nowy Targ tanio

Cennik wynajmu samochodu w Nowym Targu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Nowy Targ Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Nowy Targ Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Nowy Targ Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Nowy Targ Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Targ tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Nowy Targ Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Targ Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Nowy Targ Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Nowy Targ Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Nowy Targ Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Nowy Targ Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikNowy Targ Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikNowy Targ Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Nowy Targ Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Nowy Targ tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Nowy TargPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©