Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Nowym Sączu

wynajem samochodów Nowy Sącz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Nowy Sącz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Nowy Sącz tanio

Wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Pilnie potrzebujesz samochodu i poszukujesz doświadczonej oraz taniej wypożyczalni? A może Twój samochód się zepsuł w najmniej odpowiednim momencie i trzeba jak najszybciej odszukać samochód na zastępstwo? W tego rodzaju chwili opłaca się naturalnie skorzystać z usług naszej wypożyczalni pojazdów, jaka nie jedynie jest niedroga, ale zapewnia elastyczne warunki współpracy, a do tego posiada bogatą bazę pojazdów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Nowym Sączu bez wątpienia sprosta wszystkim wymaganiom, niezależnie od tego czy niezbędny jest wynajem krótkoterminowy albo z samochodu będzie się korzystało przez sporo dłuższy okres. Naprawdę istotny pozostaje tu w głównej mierze dostęp do bogatej gamy pojazdów. Da się wybrać spośród różnych modeli pojazdów, ich wielkości, pojemności silników, jak i decydować czy chcemy auto napędzany benzyną albo może ropą. Oprócz tego bardzo troszczymy się o komfort jak i bezpieczeństwo swoich Klientów. Każdy samochód jest naprawdę często poddawany badaniom mechanicznym i w razie potrzeby przechodzi pełny serwis, jaki gwarantuje jego pełną sprawność. Samochody w ten sposób są nie jedynie w dobrym stanie, ale oczywiście także naprawdę bezpieczne. Jednocześnie troszczymy się także o odpowiedni stan wizualny aut. W naszej firmie otrzymuje się zatankowane do pełna i skrupulatnie wyczyszczone auto, którego wnętrze pozostaje w niezwykle dobrym stanie, pozwalając na komfortowe podróżowanie. Wynajem samochodów w Nowym Sączu pomimo tego wykonywany pozostaje w atrakcyjnej cenie, przy równoczesnym ograniczeniu spraw formalnych do absolutnego minimum. Wygodne warunki wynajmu, przejrzyste umowy, przystępne warunki cenowe i auta w świetnym stanie mechanicznym to najwyraźniejsze zalety, którymi może poszczycić się ta wypożyczalnia aut w Nowym Sączu. Zachęcamy do kontaktu i do poznania całych naszych możliwości.

Wynajem samochodów Nowy Sącz - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z firmy wypożyczającej samochody nie będzie musiało być ani bardzo kosztowne, ani też trudne, będąc związane z wieloma formalnościami, które uprzykrzają życie. Wynajem aut w Nowym Sączu może być zostać wykonany w niezwykle niewielkim czasie i bez zbędnych spraw formalnych. Troszczymy się o komfort własnych Klientów nie jedynie przez zmniejszanie wszystkich formalności, ale i przez przygotowywanie zrozumiałych oraz prostych umów, aby cały wynajem nie stwarzał żadnych niepotrzebnych wątpliwości. Jako firma doświadczona i profesjonalna troszczymy się również o to, aby wszyscy Klienci mieli do dyspozycji wielką bazę samochodów. Wypożyczalnia samochodów w Nowym Sączu tanio jest w stanie zapewnić auta z różnorodnych segmentów, w tym samochodu większe do przewozu cięższych przedmiotów. Są to pojazdy dobrze wyposażone, zadbane we wnętrzu, a do tego w pełni sprawne technicznie, przez co w trakcie podróży nimi będą mogli Państwo czuć się bezpiecznie. Dla naszej firmy zawsze najistotniejsza będzie jakość i, w przeciwieństwie do własnej konkurencji, nie staramy się prowadzić wynajmowania za wszelką cenę. Nasze pojazdy często przechodzą przeglądy mechaniczne i w razie potrzeby naprawiane są w profesjonalnych serwisach. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa troszczymy się również o to, aby wozy posiadały odpowiednie polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie jedynie naszą firmę przed uszkodzeniami aut, ale również wszystkich Klientów w razie groźnych zdarzeń na drodze. Jesteśmy również bardzo elastyczni w kwestii czasu wynajmu, gwarantując do tego usługę szybkiego zwrotu pojazdu w miejscu wygodnym dla naszych Klientów.

wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Nowy Sącz tanio

Aby zaoferować jak najbardziej wysoki poziom usług, zaraz na początku działalności nakreśliliśmy sobie parę ważnych założeń, które stale staramy się wykonywać, pozostając dzięki temu bardzo konkurencyjną firmą na rynku. Główną misją naszej firmy pozostaje ułatwienie procesu wypożyczania pojazdów i zapewnienie ogromnego wyboru samych samochodów. Wobec tego ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Nowym Sączu to zmniejszenie spraw formalnych do minimum, jak i równocześnie opcja wypożyczania pojazdów różnorodnych modeli, z wielu różnych segmentów.

Cennik

Wynajem samochodów Nowy Sącz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Nowym Sączu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Nowy Sącz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Nowy Sącz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Nowy Sącz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Nowy Sącz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowy Sącz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Nowy Sącz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Nowy Sącz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Nowy Sącz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Nowy Sącz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikNowy Sącz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikNowy Sącz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Nowy Sącz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Nowy Sącz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Nowy SączPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©