wypożyczalnia samochodów Nowogard +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Nowogardzie

wynajem samochodów Nowogard

Wybierz miasto

wynajem samochodów Nowogard
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Nowogard tanio

Wypożyczalnia samochodów Nowogard - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Nowogard

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Znalezienie fachowej firmy zajmującej się wypożyczaniem pojazdów nie zawsze jest zadaniem prostym. Z jednej strony duża część z nas ma nadzieję naturalnie na atrakcyjną cenę, jednak nie można zapomnieć także o samej jakości wynajmu. Szczególnie istotne jest tutaj to, żeby firma bardzo dokładnie podchodziła do kwestii stanu technicznego samochodów. To ma wpływ nie tylko na wygodę jazdy, jednak w głównej mierze realnie ma przełożenie na nasze poczucie bezpieczeństwa, jakie to za każdym razem powinno być dla nas wręcz bezcenne. Wybierając możliwości które wykonywa nasza wypożyczalnia samochodów w Nowogardzie można otrzymać gwarancję, że stawia się na wiedzę oraz doświadczenie, czyli równocześnie i korzysta z bezpiecznych samochodów. Dla naszej firmy nieustannie priorytetem był, oraz wciąż jest, świetny stan techniczny pojazdów, jakie regularnie przechodzą badania oraz są serwisowane w profesjonalny serwisach. U nas wynajem samochodów w Nowogardzie to jednak także ogromna prostota oraz atrakcyjne oferty cenowe. Wszystkie umowy szykowane są tak, żeby były zrozumiałe oraz nie pojawiały się jakiekolwiek ukryte koszty. Pomimo doskonałych pojazdów oraz doskonałych warunków, nadal potrafimy pozostać konkurencyjni pod względem warunków cenowych. Wypożyczalnia aut w Nowogardzie kieruje swoją ofertę do każdej osoby, także do firm, umiejąc idealnie wręcz dopasować się do danych potrzeb. U nas nie ma też znaczenia czas wypożyczania. Niskie ceny zapewniamy tak w przypadku krótkiego wynajmu na doby, ale i przy pożyczaniu pojazdu na sporo dłuższy okres czasu, w zależności od wymagań.

Wynajem samochodów Nowogard - Speedy Car

Dlaczego warto Poszukując dobrej wypożyczalni z autami, duża część z nas bez wątpienia potrzebuje czuć się bezpiecznie. Co więcej zaraz po wypożyczeniu pojazdu nie chcemy zderzyć się z kosztami ukrytymi, a i dodatkowo każdy bez wątpienia oczekuje, że płacąc za usługi będzie korzystał z pojazdu dobrze przygotowanego do podróży. Wynajęty wóz musi być z tego powodu w pełni sprawny technicznie, ale i zadbany pod kątem estetyki, a więc przykładowo czysty we wnętrzu. Są to są dokładnie te zalety, jakie sprawiają, że wynajem aut w Nowogardzie w naszej wypożyczalni jest tak bardzo opłacalny oraz równocześnie tak wiele osób już nam zaufało. Najwspanialszą nagrodą dla naszej firmy jest satysfakcja Klienta, który często powraca oraz jeszcze raz korzysta z wynajmu. Każdy dostępny w naszej flocie samochód jest regularnie poddawany fachowym przeglądom technicznym. Tym samym jesteśmy w stanie określić prawdziwy stan oraz w razie konieczności zabrać samochód na dobry serwis, który oparty jest za każdym razem na markowych podzespołach. Wypożyczalnia samochodów w Nowogardzie tanio oraz uczciwie wykonuje wszystkie usługi. W trakcie podpisywania umowy skrupulatnie określamy całkowity koszt usług, nie stosując jakichkolwiek opłat ukrytych czy obostrzeń w umowach, o których nie będziemy przekazywać informacji. Rzetelne podejście, atrakcyjne warunki cenowe oraz przejrzystość umowy to cechy najważniejsze, którymi kierować musi się każda wypożyczalnia samochodów. Warto obdarzyć nas zaufaniem oraz komfortowo jak i bezpiecznie korzystać z pojazdów na elastycznych warunkach, czyli po prostu dobranych do indywidualnych potrzeb.

wypożyczalnia samochodów Nowogard tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Nowogard tanio

Każda ceniąca się firma, która ma nadzieję na duży sukces, musi mieć jasno nakreślone założenie oraz nieustannie dążyć do ich zrealizowania. W taki sposób dokładnie funkcjonuje nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Nowogardzie, która za najważniejszy cel określiła sobie satysfakcję oraz poczucie bezpieczeństwa Klienta. Dogodne warunki umowy, brak ukrytych opłat, w pełni sprawne pojazdy jak i przystępne ceny są dokładnie efektem dążenia do realizacji naszego założenia oraz do gwarantowania konkurencyjnych warunków w branży. Warto chociażby dzisiaj ocenić nasze wielkie możliwości.

Cennik

Wynajem samochodów Nowogard tanio

Cennik wynajmu samochodu w Nowogardzie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Nowogard Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Nowogard Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Nowogard Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Nowogard Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowogard tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Nowogard Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowogard Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Nowogard Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Nowogard Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Nowogard Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Nowogard Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikNowogard Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikNowogard Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Nowogard Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Nowogard tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: NowogardPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©