Wypożyczalnia samochodów Nowa Sól - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Nowa Sól +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Nowej Soli

wynajem samochodów Nowa Sól

Wybierz miasto

wynajem samochodów Nowa Sól
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Nowa Sól tanio

Wypożyczalnia samochodów Nowa Sól - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Nowa Sól

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Aby cieszyć się wypożyczonym pojazdem w dobrej cenie, i jednocześnie mieć pewność jego świetnego stanu technicznego, z pewnością warto zainteresować się naszą ofertą. Jesteśmy obecnie liderem na rynku, oferując wszystkim Klientom wysoki standard obsługi, elastyczne umowy, najlepsze warunki cenowe, jak i jednocześnie ogromną flotę samochodów. Ta wypożyczalnia samochodów w Nowej Soli to miejsce, jakiemu absolutnie można ufać i na jakim z pewnością nikt się nie zawiedzie. Nasza oferta oparta jest w głównej mierze na szerokiej flocie pojazdów, które da się łatwo dobrać do konkretnych wymagań. Posiadamy auta z różnych segmentów, przez co bez problemu da się wybierać spośród aut niewielkich i bardzo pojemnych, bogato lub mniej bogato wyposażonych, czy też z silnikami dopasowanymi idealnie do wymagań. Jesteśmy pewni tego iż realizowany przez nas wynajem aut w Nowej Soli sprosta oczekiwaniom każdego i nie nadwyręży nadmiernie kieszeni. Dokładamy wszelkich starań przy tym, by wozy były zawsze w idealnym stanie technicznym. Nasze auta stale przechodzą badania, a jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to natychmiast oddajemy je do naprawy w dobrych warsztatach. Naszykowana przez nas oferta dedykowana jest oczywiście tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, jakim na przykład nie opłaca się utrzymywanie prywatnej floty pojazdów. Z naszą pomocą wynajęcie pojazdu nie będzie ani drogie, ani tez niewygodne. Zmniejszyliśmy bowiem wszelkie formalności związane z wynajmem do minimum. Tym samym wynajem samochodów w Nowej Soli w naszej wypożyczalni stał się naprawdę prosty, dając gwarancję korzystania z najlepszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Nowa Sól - Speedy Car

Dlaczego warto Licznym osobom wynajmowanie pojazdów z całą pewnością kojarzy się z bardzo wysokimi kosztami. Co gorsza, często mamy obawy związane ze stanem technicznym pojazdów. Na nieszczęście dużo wypożyczalni wyraźnie nie troszczy się o flotę swoich pojazdów, jaka nie tylko nie prezentuje się odpowiednio wizualnie, lecz w głównej mierze jest zaniedbana technicznie. Jazda takim samochodem to niewielki komfort jak i zmniejszenie bezpieczeństwa podróży. W naszej wypożyczalni tego typu kłopotów absolutnie nie ma i jest to jedna z najważniejszych zalet, jakimi chcemy się pochwalić. Wypożyczalnia aut w Nowej Soli bardzo poważnie podchodzi do kwestii komfortu i bezpieczeństwa swoich Klientów. Troszczymy się o to, by auta były w nienagannym stanie technicznym, a do tego często je sprzątamy, przez co każda osoba korzystająca z oferowanych usług jeździ pojazdem schludnym i bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego jest to nadal najtańsza wypożyczalnia samochodów w Nowej Soli i warto przekonać się o tym już w tej chwili. Wygodne umowy to kolejna zaleta, dzięki której każdy nasz Klient jest w stanie bez problemu dobrać okres wynajmowania auta do swoich wymagań. Niezależnie od czasu trwania usługa zawsze będzie przystępna cenowo. Gwarantujemy także ekspresowy wynajem, zmniejszając formalności do minimum, jak i dodatkowo upraszczamy także zwrot samochodu, jaki jest wygodny i w każdej sytuacji dopasowany do potrzeb. Ta oferta bez wątpienia sprosta oczekiwaniom każdego i umożliwi cieszyć się komfortem jazdy w niedrogich, sprawnych i dobrze wyposażonych pojazdach. Zapraszamy już dzisiaj do kontaktu i do zaznajomienia się z naszymi dużymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Nowa Sól tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Nowa Sól tanio

Każda dobra firma może osiągnąć sukces w głównej mierze dzięki ścisłemu trzymaniu się określonych założeń i stałemu dążeniu do ich realizacji. Tak jest też w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Nowej Soli tanio wykonuje własne usługi, co stało się osiągalne dzięki stałemu inwestowaniu w siebie, rzetelnemu sprawdzaniu preferencji Klientów jak i stawianiu na pełną sprawność samochodów. Tą podstawową misją jest poprawienie dostępności wynajmu pojazdów. Przystępne ceny, przejrzyste umowy i mnóstwo pojazdów pozwalają nam tę misję realizować.

Cennik

Wynajem samochodów Nowa Sól tanio

Cennik wynajmu samochodu w Nowej Soli (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Nowa Sól Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Nowa Sól Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Nowa Sól Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Nowa Sól Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowa Sól tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Nowa Sól Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Nowa Sól Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Nowa Sól Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Nowa Sól Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Nowa Sól Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Nowa Sól Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikNowa Sól Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikNowa Sól Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Nowa Sól Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Nowa Sól tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Nowa SólPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©