Wypożyczalnia samochodów Mysłowiece - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Mysłowiece +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Mysłowicach

wynajem samochodów Mysłowiece

Wybierz miasto

wynajem samochodów Mysłowiece
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Mysłowiece tanio

Wypożyczalnia samochodów Mysłowiece - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Mysłowiece

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Jakimi rzeczami musi się charakteryzować dobra wypożyczalnia pojazdów, z jakiej korzystanie jest czystą przyjemnością oraz gwarantuje najwyższy poziom satysfakcji? To na pewno niezwykle rozbudowana baza samochodów możliwa do wynajęcia, ale na tym fakcie dobre usługi zdecydowanie nie powinny się kończyć. Auta winny być bowiem często sprawdzane pod kątem mechanicznym, warunki umowy muszą zapewniać ogromną elastyczność, a przy tym naprawdę wygodna stanie się możliwość zwrócenia auta w różnorodnych punktach. Tym, na przykład, cechuje się propozycja naszej wypożyczalni, z jaką już teraz trzeba zapoznać się dokładniej. Jako profesjonalna oraz doświadczona wypożyczalnia samochodów w Mysłowicach będziemy mogli zaoferować swoim Klientom najodpowiedniejsze warunki na rynku, przy zachowaniu konkurencyjnych ofert cenowych. Naszą ideą od starcie było utworzenie wypożyczalni konkurencyjnej, która w głównej mierze dba o doskonały stan mechaniczny samochodów, o czym na nieszczęście naprawdę często zapominają pozostałe wypożyczalnie. Dlatego wszyscy Klienci zawsze korzystają z samochodów niezwykle bezpiecznych a także komfortowych, jakie zapewniają wysoki komfort podróżowania. Duża baza samochodów to naturalnie kolejna zaleta, gdyż w zależności od potrzeb da się wybierać auta małe, średnie bądź pojemne, w różnorodnych wersjach wyposażenia a także z różnorodnymi silnikami. Nasza wypożyczalnia aut w Mysłowicach to zdecydowanie idealny wybór, o czym bardzo szybko mogą się Państwo przekonać. Skorzystanie z tych usług absolutnie nie będzie wiązało się ze zbędnymi formalnościami, czyli spisanie umowy jest łatwe oraz szybko da się wyjechać wynajętym przez siebie pojazdem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą dużą flotą samochodów oraz z przystępnymi kosztami, jakie wszystkich naprawdę zaskoczą.

Wynajem samochodów Mysłowiece - Speedy Car

Dlaczego warto Wybór najodpowiedniejszej wypożyczalni samochodów w dzisiejszych czasach na pewno nie jest prosty. Konkurencja jest niezwykle duża, natomiast wybranie tej najodpowiedniejszej wypożyczalni wymaga zawsze dokładnej analizy oferty. Wykonywany przez naszą firmę wynajem samochodów w Mysłowicach to po pierwsze najwyższy poziom bezpieczeństwa, zaleta najistotniejsza, o jakiej niesłychanie często zapominają pozostałe wypożyczalnie. Nie staramy się osiągać maksymalnie wysokich dochodów nie myśląc o Klientach. W ten właśnie sposób stale sprawdzamy stan mechaniczny wszystkich samochodów oraz w razie potrzeby serwisujemy je w fachowych serwisach, opierając się tylko i wyłącznie na podzespołach dobrej klasy. To niezwykle ważne nie tylko z punktu widzenia bezpieczeństwa, lecz też i komfortu jazdy, szczególnie przy dłuższych wyjazdach. Jednocześnie także ta wypożyczalnia samochodów w Mysłowicach za niską cenę gwarantuje pojazdy z różnorodnych klas, różnych modeli a także w różnorodnych opcjach wyposażenia, jakie bezpośrednio dobieramy do preferencji. Auta są nie tylko sprawne mechanicznie, lecz zadbane we wnętrzu, co czyni jazdę sporo milszą, lecz nie przekłada się tu na bardzo wysokie koszty. Aby ułatwić naszym Klientom korzystanie z wynajmu postawiliśmy także na najwyższe zmniejszenie spraw formalnych, jakie niejednokrotnie zniechęcają ludzi do wynajmowania. Wynajem aut w Mysłowicach to spełnienie jedynie najważniejszych formalności oraz zapłacenie małej kaucji. Dodatkową zaletą jest to, że staramy się dopasować do potrzeb Klientów, zapewniając dogodne warunki umowy. Zarówno na krótki czas wynajem, jak i wynajem długoterminowy, nie stanie się w naszej firmie żadnym kłopotem oraz w dowolnym przypadku cena będzie przystępna.

wypożyczalnia samochodów Mysłowiece tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Mysłowiece tanio

Jak każda firma, zaczynając swoją firmę postawiliśmy przed nami parę założeń, do jakich stale dążymy oraz jakie realizujemy zgodnie z wymaganiami wszystkich Klientów. Poziom bezpieczeństwa, mało formalności oraz elastyczność to zalety, jakimi od początku kieruje się ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Mysłowicach oraz jakie naprawdę procentują w postaci największego zaufania w branży. Chociażby teraz mogą Państwo przekonać się jak przyjemne, wygodne oraz niedrogie jest korzystanie z naszej propozycji. Tylko w naszej firmie otrzymują Państwo całkowitą gwarancję satysfakcji.

Cennik

Wynajem samochodów Mysłowiece tanio

Cennik wynajmu samochodu w Mysłowicach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Mysłowiece Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Mysłowiece Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Mysłowiece Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Mysłowiece Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Mysłowiece tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Mysłowiece Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Mysłowiece Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Mysłowiece Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Mysłowiece Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Mysłowiece Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Mysłowiece Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMysłowiece Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMysłowiece Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Mysłowiece Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Mysłowiece tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: MysłowiecePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©