Wypożyczalnia samochodów Myślenice - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Myślenice +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Myślenicach

wynajem samochodów Myślenice

Wybierz miasto

wynajem samochodów Myślenice
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Myślenice tanio

Wypożyczalnia samochodów Myślenice - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Myślenice

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda powiązany z usługą wypożyczenia pojazdu pozostaje bezdyskusyjna. Nie wszystkich stać na utrzymywanie prywatnego samochodu a mało tego często zdarzają się sytuacje, iż własny pojazd zepsuje się właśnie wtedy, gdy jest nam niezbędny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Myślenicach rozwiązuje jednak ten kłopot, zapewniając ogromną gamę samochodów do wynajęcia w przystępnych cenach. Ograniczamy sprawy formalne powiązane z wynajmem do absolutnego minimum, jak i jednocześnie chcemy również naszykować propozycję wygodną, jaka będzie idealnie dopasowana do konkretnych wymagań. Wynajem samochodów Myślenicach daje tak naprawdę pełną swobodę w przemieszczaniu. Nie trzeba zdawać się na komunikację miejską czy różnorodnego rodzaju przewóz zbiorowy, który jest być zawodny, a w głównej mierze niejednokrotnie wydłuży nam czas podróży. Dobre podejście do wypożyczania oraz troska o stan mechaniczny floty pojazdów są naszymi podstawowymi zasadami, których trzymamy się od samego początku funkcjonowania firmy. Nasza wypożyczalnia aut w Myślenicach gwarantuje naprawdę szeroki wybór samochodów o różnych gabarytach oraz w wielu segmentach. Da się więc wypożyczać auta zarówno do wyjazdów służbowych, osobisty, jednak i poważniejsze do przewozu cięższych rzeczy. Elastyczny cennik z całą pewnością nie obciąży żadnej kieszeni, a nasze fachowe podejście sprawi, iż chętnie powrócą Państwo do naszej firmy ponownie, oraz skorzystają z dobrych możliwości wypożyczania pojazdów w mieście.

Wynajem samochodów Myślenice - Speedy Car

Dlaczego warto? Pewnie zastanawiacie się Państwo dlaczego to właśnie nam opłaca się zaufać oraz co sprawia, iż jesteśmy tak konkurencyjni na rynku? Profesjonalny wynajem aut w Myślenicach to bowiem w głównej mierze nastawienie na bezpieczeństwo Naszych klientów, co wiąże się zawsze z utrzymaniem bazy samochodów w doskonałym stanie technicznym. Wiele wypożyczalni samochodów nie jedynie nie troszczy się o stan mechaniczny pojazdów, jednak niejednokrotnie wynajmuje pojazdy bardzo wyeksploatowane, które mają zdezelowane oraz brudne wnętrze, co na pewno zmniejsza komfort jazdy. Tu samochody są bardzo dobrze przygotowane do wynajmowania, poprzez co przyjemność korzystania z nich stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nasza wypożyczalnia samochodów w Myślenicach tanio oraz naprawdę elastycznie gwarantuje zrealizowanie swoich usług. Warunki cenowe są przystępne niezależnie od faktu czy wynajmowanie będzie na naprawdę krótki termin lub może chcą Państwo pożyczyć pojazd na o wiele dłuższy czas. Z nami da się naprawdę łatwo dobrać zakres oferty do preferencji oraz nie nadwyrężać jednocześnie własnego portfela. Mało tego dajemy własnym Klientom duży zakres możliwości dodatkowych, powiązanych w głównej mierze z komfortowym wyposażeniem samochodów. Będą mogli Państwo otrzymać auta wyposażone w nawigację, relingi dachowe lub chociażby foteliki dla maluchów oraz płacić tylko za te opcje fakultatywne, które naprawdę są potrzebne. Jesteśmy przekonani o tym, iż realizowane przez naszą firmę usługi mogą sprostać Państwa wymaganiom. Ogromna wiedza, doświadczenie oraz ogromna flota samochodów czynią nas niezwykle atrakcyjnymi w branży. To właśnie z powodu mocnej pozycji będziemy w stanie gwarantować tak atrakcyjne ceny.

wypożyczalnia samochodów Myślenice tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Myślenice tanio

Sukces tej wypożyczalni to w głównej mierze skrupulatnie nakreślona misja działalności, której trzymamy się od samego startu, próbując doprowadzać najdrobniejsze nawet elementy do perfekcji. Naszym podstawowym zadaniem jest dostarczanie możliwości elastycznych, w konkurencyjnej cenie oraz z możliwością wyboru dużej gamy aut. Nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Myślenicach daje tym samy ogromną swobodę Klientom, jacy są w stanie dobrać okres wynajmowania, koszt oraz typ pojazdu do swoich osobistych wymagań. Gwarantujemy również komfort związaną z samym odbiorem oraz późniejszym zdaniem pojazdu.

Cennik

Wynajem samochodów Myślenice tanio

Cennik wynajmu samochodu w Myślenicach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Myślenice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Myślenice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Myślenice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Myślenice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Myślenice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Myślenice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Myślenice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Myślenice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Myślenice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Myślenice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Myślenice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMyślenice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMyślenice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Myślenice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Myślenice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail:
Adres: MyślenicePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©