Wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Aleksandrowie Łódzkim

wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki

Wybierz miasto

wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki tanio

Wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

By naprawdę cieszyć się zaletami wypożyczonego samochodu absolutnie nie wystarczy wyjątkowo niska cena usług. Tutaj bardzo istotne jest bowiem również to, by samochody były w jak najlepszym stanie technicznym, a i oczywiście, by były czyste w środku i gwarantowały dobry komfort. Sporo wypożyczalni na nieszczęście nie przykłada należytej uwagi do tego elementu. Samochody w niedostatecznym stanie technicznym, nierzadko nawet naprawdę zdezelowane, są naturalnie mało komfortowe, jednak przy tym stwarzają realne zagrożenie na drodze, ograniczając tym samym nasze poczucie bezpieczeństwa. Wybierając wynajem samochodów w Aleksandrowie Łódzkim realizowany przez naszą firmę, nie będzie się należało tym martwić Jako prawdziwi fachowcy na rynku możemy zapewnić najwyższej klasy usługi, jednak w przystępnych cenach. Od samego startu chcieliśmy, by ta wypożyczalnia samochodów w Aleksandrowie Łódzkim naprawdę wyraźnie wyróżniała się na lokalnym rynku, gwarantując wygodę, bezpieczeństwo jak i atrakcyjny cennik. Nie chcemy nikogo faworyzować, przez co bardzo atrakcyjny cenowo jest wynajem długoterminowy, ale także i na krótki czas z jakiego szczególnie chętnie chcą korzystać osoby prywatne. Zdajemy sobie także doskonale sprawę z tego, jak niewygodne potrafią być formalności związane z wypożyczaniem. Wyłącznie ta wypożyczalnia aut w Aleksandrowie Łódzkim znacząco ograniczyła owe formalności sprawiając, iż wynajem staje się łatwy i ekspresowy, umożliwiając na używanie samochodu kiedy tylko potrzebujemy. Nasza oferta kierowana jest tak do prywatnych klientów jak i do biznesmenów. Niezależnie jaka forma wypożyczania Państwa interesuje, w naszej firmie za każdym razem usługi pozostaną niedrogie i bezpieczne.

Wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż przez zdarzenia losowe na nieszczęście nierzadko samochody mogą zawieść nas dokładnie w sytuacji, gdy to najbardziej ich będziemy potrzebować. Na naprawianie będzie mogło już nie być wolnego czasu, natomiast i nie za każdym razem jesteśmy w stanie wypożyczyć auto od członka rodziny czy też znajomych. kogoś znajomego. z pomocą przychodzi wynajem aut w Aleksandrowie Łódzkim realizowany przez naszą firmę, który sprosta wszelkim wymaganiom i na pewno nie spustoszy portfela. Jest wiele powodów, dla jakich opłaca się skorzystać z naszych usług. Do takich najistotniejszych można zaliczyć nie tylko niską cenę. Ta bowiem nierzadko może świadczyć o złym stanie technicznym wynajmowanych pojazdów, jednak nie w naszym przypadku. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Aleksandrowie Łódzkim tanio i bezpiecznie realizuje swoje usługi. Niesamowicie troszczymy się o wszystkie samochody znajdujące się w naszej flocie. Dowolna znaleziona awaria jest od razu naprawiana, a przy tym samochody nieustannie przechodzą pełne przeglądy techniczne. Tym samym nasi Klienci oczywiście dostają i płacą za samochody wspaniale przygotowane do podróży, jakie nie zawiodą także na dłuższych trasach. Duży poziom bezpieczeństwa związany jest także z wykupowaniem dużych pakietów ubezpieczeniowych. Te chronią nie tylko naszą firmę, ale także i Klientów, jacy dostają wysoką ochronę ubezpieczeniową w razie wypadku czy kolizji. Z wielką przyjemnością chcemy pochwalić się także dobrymi rozwiązaniami, jakie umożliwiły nam znacząco ograniczyć formalności związane z wynajmowaniem. Wynajęcie samochodu nie musi być więc ani kosztowne, ani także nadmiernie skomplikowane.

wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki tanio

Kluczem do sukcesu naszej firmy na rynku staje się nie tylko stawianie na profesjonalnych pracowników i ciągłe powiększanie floty aut. Jest to w głównej mierze ogromne nastawianie na zadowolenie naszych Klientów i jako jedyna firma chcemy gwarantować satysfakcję z usług. Tą misją było utworzenie firmy bezpiecznej, z elastycznymi usługami, szerokim wyborem samochodów i atrakcyjnymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Aleksandrowie Łódzkim to samochody w doskonałym stanie technicznym jak i usługi, jakie można dopasować do preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki tanio

Cennik wynajmu samochodu w Aleksandrowie Łódzkim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Aleksandrów Łódzki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Aleksandrów Łódzki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Aleksandrów Łódzki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Aleksandrów Łódzki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Aleksandrów Łódzki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Aleksandrów Łódzki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikAleksandrów Łódzki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikAleksandrów Łódzki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Aleksandrów Łódzki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Aleksandrów Łódzki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Aleksandrów ŁódzkiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©