wypożyczalnia samochodów Mielec +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Mielcu

wynajem samochodów Mielec

Wybierz miasto

wynajem samochodów Mielec
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Mielec tanio

Wypożyczalnia samochodów Mielec - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Mielec

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda związana z usługą wypożyczenia pojazdu pozostaje bezdyskusyjna. Nie każdego stać na utrzymanie prywatnego samochodu a do tego nierzadko zdarzają się zdarzenia, że prywatny pojazd popsuje się właśnie w sytuacji, kiedy jest nam potrzebny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Mielcu rozwiązuje tymczasem ten kłopot, oferując szeroką gamę aut do wynajęcia w konkurencyjnych cenach. Ograniczamy formalności powiązane z wynajmowaniem do absolutnego minimum, a i równocześnie chcemy również naszykować usługę elastyczną, jaka będzie idealnie przystosowana do danych preferencji. Wynajem samochodów Mielcu oferuje tak naprawdę ogromną wygodę w przemieszczaniu. Nie trzeba zdawać się na komunikację miejską bądź różnorodnego typu przewóz zbiorowy, jaki jest być zawodny, a przede wszystkim nierzadko wydłuży nam okres podróżowania. Dobre podejście do wypożyczania i troska o stan techniczny floty wozów są naszymi ważnymi zasadami, jakich staramy się trzymać od samego startu funkcjonowania działalności. Ta wypożyczalnia aut w Mielcu gwarantuje bardzo duży wybór aut o różnych wielkościach i w wielu klasach. Można więc wynajmować auta tak do wyjazdów biznesowych, osobisty, lecz i większe do przewożenia gabarytowych rzeczy. Elastyczny cennik z pewnością nie obciąży Państwa kieszeni, a to fachowe podejście sprawi, że z chęcią powrócą Państwo do naszej firmy ponownie, i skorzystają z profesjonalnyc możliwości wypożyczania wozów na terenie miasta.

Wynajem samochodów Mielec - Speedy Car

Dlaczego warto? Zapewne kombinujecie Państwo z jakiego powodu to właśnie nam warto zaufać i co powoduje, że jesteśmy tak atrakcyjni na rynku? Profesjonalny wynajem aut w Mielcu jest to u nas w głównej mierze stawianie na bezpieczeństwo Naszych klientów, co wiąże się oczywiście z utrzymaniem bazy aut w doskonałym stanie mechanicznym. Dużo wypożyczalni samochodów nie jedynie nie troszczy się o stan techniczny samochodów, lecz nierzadko wypożycza samochody bardzo wyeksploatowane, które mają zdezelowane i brudne wnętrze, co bez wątpienia zmniejsza komfort jazdy. Tu auta są bardzo dobrze przygotowane do wynajmu, poprzez co radość korzystania z nich stoi na bardzo dobrym poziomie. Ta wypożyczalnia samochodów w Mielcu tanio i bardzo elastycznie zapewnia realizację własnych usług. Oferty cenowe są konkurencyjne niezależnie od faktu czy wynajmowanie będzie na bardzo krótki termin albo może chcą Państwo pożyczyć pojazd na dużo dłuższy czas. Z nami można bardzo łatwo przystosować zakres wynajmu do potrzeb i nie nadwyrężać równocześnie swojego portfela. Dodatkowo dajemy własnym naszym Klientom duży zakres możliwości fakultatywnych, powiązanych przede wszystkim z wygodnym wyposażeniem aut. Będą mogli Państwo dostać pojazdy posiadające nawigację, relingi na dach albo chociażby foteliki dla dzieciaków i płacić jedynie za te opcje dodatkowe, które faktycznie są niezbędne. Jesteśmy przekonani o tym, że wykonywane przez nas usługi mogą sprostać Państwa wymaganiom. Nasza wiedza, doświadczenie i pokaźna flota aut czynią nas niezwykle atrakcyjnymi w branży. To właśnie z powodu mocnej pozycji będziemy w stanie zapewniać tak atrakcyjne oferty cenowe.

wypożyczalnia samochodów Mielec tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Mielec tanio

Sukces naszej firmy to w głównej mierze dokładnie nakreślona misja firmy, której staramy się trzymać od samego startu, próbując doprowadzać najmniejsze nawet szczegóły do perfekcji. Naszym głównym założeniem jest oferowanie możliwości dogodnych, w konkurencyjnej cenie i z opcją wyboru ogromnej gamy samochodów. Ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Mielcu oferuje tym samy wielką wygodę Naszym klientom, którzy mogą przystosować czas wynajmu, koszt jak i typ samochodu do wszystkich osobistych preferencji. Oferujemy też komfort powiązaną z samym odbiorem jak i późniejszym zwróceniem samochodu.

Cennik

Wynajem samochodów Mielec tanio

Cennik wynajmu samochodu w Mielcu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Mielec Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Mielec Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Mielec Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Mielec Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Mielec tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Mielec Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Mielec Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Mielec Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Mielec Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Mielec Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Mielec Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMielec Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMielec Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Mielec Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Mielec tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: MielecPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©