Wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Międzyrzeczu Podlaskim

wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski

Wybierz miasto

wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski tanio

Wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach zdecydowanie ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie bez auta. Auta przydają nam się do dojazdów do pracy, pozwalają ekspresowo podróżować na dużych odległościach, jesteśmy w stanie z ich pomocą przewieźć większe rzeczy, albo bezproblemowo i ekspresowo zabierać swoje dzieci do szkoły. To naturalnie wyłącznie przykłady wykorzystania aut, jakie przecież bardzo niezbędne są też firmom, do prowadzenia swojej działalności. Nie w każdej sytuacji jednakże utrzymywanie samochodu jest dla danej osoby albo firmy opłacalne, lecz zawsze da się wybrać nasz wynajem aut w Międzyrzeczu Podlaskim, ciesząc się wygodą korzystania z dobrych aut, lecz również i konkurencyjną cenę. Nasza wypożyczalnia bardzo poważnie podchodzi do realizowanych zadań, co naturalnie ma przełożenie na dużą jakość usług, przystępne ceny, jednak i ogromną elastyczność. Nasza propozycja skierowana jest tak do osób prywatnych, jak i do firm. Upraszczamy też funkcjonowanie osobom po wypadkach komunikacyjnych, oferując nowoczesne samochody zastępcze. Wypożyczalnia samochodów w Międzyrzeczu Podlaskim pokazuje, ze wypożyczalnia pojazdów w niskiej cenie nie będzie musiała oznaczać jednocześnie marnego stanu mechanicznego aut. Naszym podstawowym zadaniem pozostaje zapewnienie Klientom największego poziomu bezpieczeństwa, a więc gwarantowania aut w idealnym stanie, wysprzątanych i dobrze przygotowanych do jazdy. Profesjonalna wypożyczalnia aut w Międzyrzeczu Podlaskim upraszcza też wyraźnie sam proces wypożyczania. Dobrze realizowana polityka wypożyczalni umożliwiła naszej firmie bowiem wyraźnie zmniejszyć sprawy formalne powiązane z wypożyczaniem, a i jednocześnie też przygotowaliśmy proste umowy, w których nigdy nie będzie żadnych opłat niespodziewanych.

Wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski - Speedy Car

Dlaczego warto Nasza wypożyczalnia pozostaje dzisiaj naprawdę konkurencyjna na rynku nie jedynie dlatego, iż oferuje tak przystępne ceny. Dużo osób z pewnością posiada w tej chwili obawy, iż niedrogi wynajem aut w Międzyrzeczu Podlaskim jest obarczony skazą w formie zapuszczonych technicznie pojazdów. W przypadku wielu podobnych wypożyczalni na nieszczęście jest to prawdą, lecz nie w tym przypadku i właśnie to wyróżnia ową propozycję, od pozostałych obecnych dzisiaj na rynku. Dla naszej firmy porządny stan techniczny aut, i poczucie bezpieczeństwa Klientów, to kwestie absolutnie priorytetowe, na których poważnie się skupiamy. Pojazdy bardzo często poddawane są badaniom technicznym i jak tylko znajdziemy usterki, to natychmiast je usuwamy. Jednocześnie też dbamy o to, aby samochody naprawiać w dobrych warsztatach, a i zawsze korzystać z dobrej jakości podzespoły. Wypożyczalnia samochodów w Międzyrzeczu Podlaskim tanio i bez problemu realizuje wszystkie usługi, o czym warto przekonać się chociażby teraz. Jesteśmy pewni tego, iż nasza propozycja sprosta oczekiwaniom tak osób prywatnych, jak i firm. Nasza konkurencyjność to bowiem także oferowanie usług bardzo elastycznych, a więc opcja dopasowania czasu najmu pojazdów do osobistych wymagań, a do tego cieszenie się atrakcyjną ceną w każdym przypadku. Warto przekonać się o tym, iż propozycja naszej wypożyczalni została bardzo solidnie przemyślana sprawiając, iż wynajem pojazdów będzie opłacalny i pozwala radować się z wszystkich zalet powiązanych z użytkowaniem aut. Mamy szeroki wybór pojazdów, a z tego powodu każdy jest w stanie u nas wyszukać coś idealnego dla siebie.

wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski tanio

Misja profesjonalnej wypożyczalni została niesłychanie dokładnie nakreślona już z pierwszym dniem rozpoczęcia działalności. To właśnie trzymanie się tych wytycznych i nieustanne inwestowanie w siebie, pozwoliło naszej firmie dzisiaj być firmą naprawdę konkurencyjną. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Międzyrzeczu Podlaskim za każdym razem stawiała na komfort i poczucie bezpieczeństwa Klientów, jakie pozostaje dla naszej firmy absolutnym priorytetem. Chcąc sprostać oczekiwaniom każdego, stale inwestujemy także we flotę solidnych i bardzo komfortowych aut, z których już dzisiaj każdy może skorzystać.

Cennik

Wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski tanio

Cennik wynajmu samochodu w Międzyrzeczu Podlaskim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Międzyrzecz Podlaski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Międzyrzecz Podlaski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Międzyrzecz Podlaski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Międzyrzecz Podlaski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Międzyrzecz Podlaski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Międzyrzecz Podlaski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMiędzyrzecz Podlaski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMiędzyrzecz Podlaski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Międzyrzecz Podlaski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Międzyrzecz Podlaski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Międzyrzecz PodlaskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©