wypożyczalnia samochodów Malbork +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Malborku

wynajem samochodów Malbork

Wybierz miasto

wynajem samochodów Malbork
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Malbork tanio

Wypożyczalnia samochodów Malbork - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Malbork

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajęcie samochodu będzie mogło okazać się usługą interesującą tak naprawdę dla każdego. Nawet mając swój pojazd na nieszczęście pojawiają się sytuacje, w których to auto odmawia posłuszeństwa, a jest bardzo potrzebne i to zaraz w tej chwili. Nasza wypożyczalnia samochodów w Malborku będzie mogła w takich sytuacjach, lecz i w każdej innej, zaoferować nie tylko wygodny, lecz i naprawdę niedrogi wynajem aut idealnie dopasowanych do wymagań. Dzięki własnej wieloletniej działalności zdążyliśmy doskonale rozwinąć naszą flotę nowoczesnych aut. W ten sposób Klienci będą mogli wykorzystywać pojazdy z różnorodnych klas i dopasowywać je bardzo szybko do konkretnych wymagań. Niesamowicie odpowiedzialnie podchodzimy także do spraw bezpieczeństwa. Wynajem samochodów w Malborku to w każdym przypadku samochody w bardzo dobrym stanie technicznym, o które stale troszczymy się i serwisujemy na dobrych częściach. Poprzez swoje doświadczenie zdążyliśmy również do minimum zmniejszyć wszystkie formalności powiązane z wypożyczaniem. Dzięki temu wypożyczalnia aut w Malborku jest w stanie bardzo szybko wynająć pojazd, na wygodnych warunkach i oczywiście w konkurencyjnej cenie. Warto korzystać z pomocy fachowców i cieszyć się wypożyczonymi samochodami. Zawsze podchodzimy do wszystkich Klientów w sposób osobisty, starając się przystosować wynajem do preferencji, jak i rozwiać wszystkie wątpliwości powiązane z wypożyczaniem pojazdów.

Wynajem samochodów Malbork - Speedy Car

Dlaczego warto Na współczesnym rynku oczywiście nie brakuje firm trudniących się szeroko pojętym wypożyczaniem wozów, niejednokrotnie także w konkurencyjnych cenach. Na nieszczęście jednak niesamowicie regularnie niska cena idzie w parze ze słabym stanem technicznym pojazdów, jak i zaniedbanym wnętrzem. Podróżowanie tego typu samochodem nie jest ani wygodna, ani też bezpieczna. Nasza wypożyczalnia samochodów w Malborku za niską cenę oferuje wszystkie pojazdy, lecz jednocześnie skrupulatnie troszczy się o ich stan techniczny. Dzięki odpowiedniej optymalizacji kosztów możemy całkowicie zadbać o bezpieczeństwo wszystkich Naszych klientów, a i jednocześnie zaoferować im duży poziom komfortu. Samochody wypożyczamy oczywiście czyste, umyte i zatankowane do pełna. Staramy się też dopasować do wymagań zarówno osób prywatnych, jak i biznesmenów. Przy wyborze naszej firmy nie będzie z tego powodu mowy o faworyzowaniu którejś z tych grup. Wynajem aut w Malborku jest elastyczny, zawsze dopasowywany do preferencji, a przy tym w każdej sytuacji przystępny cenowo. Nie ma dla nas znaczenia to czy pojazd będzie wypożyczany wyłącznie na jedną dobę, lub może na o wiele dłuższy czas Zawsze zaoferujemy konkurencyjną cenę i oczywiście postaramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. To zdecydowanie najważniejsze cechy, które czynią naszą wypożyczalnię atrakcyjną i tak konkurencyjną w branży. Wystarczy tylko skontaktować się z profesjonalnymi konsultantami i dokładniej zapoznać się z oferowanymi usługami. Wynajęte pojazdy sprawdzą się w podróżach biznesowych, przy pilnych zleceniach, podczas wyjazdów wakacyjnych bądź przykładowo jako wygodny środek do podróży pomiędzy portami lotniczymi.

wypożyczalnia samochodów Malbork tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Malbork tanio

Profesjonalna wypożyczalnia auto może zapewniać tak dobre warunki, i przystępne warunki cenowe, dzięki ścisłemu trzymaniu się wszystkich naszych założeń. Już na starcie naszym założeniem stało się to, żeby Klienci wynajmujący samochody czuli się bezpiecznie i mogli cieszyć się wygodą podczas korzystania z pojazdów. Z tego to powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Malborku tak bardzo troszczy się o stan techniczny pojazdów, gwarantuje zrozumiałe umowy, a mało tego całkowitą możliwość przystosowania usług do własnych wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Malbork tanio

Cennik wynajmu samochodu w Malborku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Malbork Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Malbork Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Malbork Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Malbork Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Malbork tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Malbork Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Malbork Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Malbork Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Malbork Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Malbork Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Malbork Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikMalbork Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikMalbork Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Malbork Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Malbork tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: MalborkPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©