wypożyczalnia samochodów Lubsko +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Lubsku

wynajem samochodów Lubsko

Wybierz miasto

wynajem samochodów Lubsko
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Lubsko tanio

Wypożyczalnia samochodów Lubsko - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Lubsko

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

By cieszyć się wynajętym pojazdem w dobrej cenie, oraz równocześnie dostać gwarancję jego doskonałego stanu technicznego, z pewnością opłaca się zainteresować się naszą propozycją. Jesteśmy obecnie liderem na rynku, oferując wszystkim Klientom wysoki standard obsługi, dogodne umowy, najlepsze warunki cenowe, jak i równocześnie ogromną flotę samochodów. Ta wypożyczalnia samochodów w Lubsku to miejsce, jakiemu absolutnie można zaufać oraz na jakim z pewnością nikt nie będzie zawiedziony. Nasza propozycja oparta jest w głównej mierze na bogatej flocie pojazdów, jakie można prosto dobrać do konkretnych potrzeb. Mamy samochody z różnych klas, a więc szybko można wybierać spośród aut niewielkich oraz bardzo dużych, bogato bądź mniej bogato wyposażonych, albo też z jednostkami napędowymi dobranymi jak najlepiej do potrzeb. Jesteśmy przekonani o tym, że realizowany przez nas wynajem aut w Lubsku sprosta oczekiwaniom każdego oraz nie nadwyręży zbytnio portfela. Dokładamy najwyższych starań przy tym, by auta były w każdym przypadku w doskonałym stanie technicznym. Nasze auta nieustannie przechodzą badania, a jeśli tylko będzie taka potrzeba, to natychmiast zaprowadzamy je do serwisu w fachowych serwisach. Przygotowana przez naszą firmę propozycja dedykowana jest naturalnie zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, jakim przykładowo nie opłaca się utrzymywanie własnej floty aut. Z naszą pomocą wynajęcie pojazdu nie będzie ani drogie, ani tez uciążliwe. Ograniczyliśmy bowiem wszelkie formalności powiązane z wypożyczaniem do minimum. Dzięki temu wynajem samochodów w Lubsku w naszej wypożyczalni stał się niesłychanie łatwy, dając gwarancję korzystania z najlepszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Lubsko - Speedy Car

Dlaczego warto Wielu osobom wypożyczanie aut z całą pewnością może kojarzyć się z bardzo dużymi kosztami. Co gorsza, często mamy obawy powiązane ze stanem technicznym aut. Na nieszczęście sporo firm wyraźnie nie troszczy się o flotę własnych pojazdów, jaka nie tylko nie wygląda doskonale wizualnie, lecz w głównej mierze jest zaniedbana technicznie. Podróż takim wozem to niski komfort oraz ograniczenie bezpieczeństwa podróży. W naszej wypożyczalni takich problemów naprawdę nie ma i jest to jedna z najważniejszych cech, którymi jesteśmy w stanie się pochwalić. Wypożyczalnia aut w Lubsku bardzo solidnie podchodzi do kwestii komfortu jak i bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Troszczymy się o to, by auta były w idealnym stanie technicznym, a do tego stale je sprzątamy, a więc każda osoba korzystająca z tych usług jeździ pojazdem schludnym oraz bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego jest to nadal najtańsza wypożyczalnia samochodów w Lubsku i opłaca się przekonać się o tym fakcie chociażby w tej chwili. Wygodne umowy to kolejna zaleta, dzięki której każdy nasz Klient jest w stanie szybko dopasować okres wynajmu samochodu do swoich potrzeb. Niezależnie od okresu trwania usługa zawsze będzie przystępna cenowo. Gwarantujemy również szybki wynajem, ograniczając formalności do minimum, jak i dodatkowo upraszczamy również zwrot samochodu, który jest wygodny oraz przede wszystkim przystosowany do potrzeb. Ta propozycja na pewno sprosta oczekiwaniom każdego oraz pozwoli cieszyć się wygodą podróżowania w niedrogich, nowoczesnych oraz doskonale wyposażonych samochodach. Zapraszamy chociażby teraz do kontaktu oraz do zaznajomienia się z naszymi ogromnymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Lubsko tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Lubsko tanio

Każda porządna firma może osiągnąć sukces w głównej mierze dzięki ambitnemu trzymaniu się nakreślonych celów oraz ciągłemu dążeniu do ich realizacji. Tak jest też w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Lubsku za niską cenę wykonuje swoje usługi, co stało się możliwe dzięki ciągłemu inwestowaniu w my, dokładnemu monitorowaniu preferencji Klientów oraz stawianiu na całkowitą sprawność samochodów. Tą ważną misją jest poprawienie dostępności wynajmu samochodów. Przystępne oferty cenowe, zrozumiałe umowy oraz mnóstwo aut umożliwiają nam tę misję wykonywać.

Cennik

Wynajem samochodów Lubsko tanio

Cennik wynajmu samochodu w Lubsku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lubsko Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lubsko Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lubsko Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lubsko Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lubsko tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lubsko Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lubsko Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lubsko Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lubsko Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lubsko Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lubsko Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLubsko Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLubsko Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lubsko Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Lubsko tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: LubskoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©