wypożyczalnia samochodów Luboń +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Luboń

Najtaniej w Luboniu

wynajem samochodów Luboń

Wybierz miasto

wynajem samochodów Luboń
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Luboń tanio

Wypożyczalnia samochodów Luboń - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Luboń

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie pojazdów to miejsca, gdzie powinniśmy mieć możliwość bezpiecznego, komfortowego a i jednocześnie niedrogiego wypożyczania pojazdów w naprawdę dobrym stanie technicznym. Korzystanie z tego rodzaju usług bez wątpienia przydaje się osobom prywatnym, przykładowo w razie konieczności szybkiego dojechania do dalekiego miejsca, lub zwykłej awarii pojazdu prywatnego, która to niestety nierzadkop zdarza się w najmniej odpowiednim momencie. To tymczasem także idealne rozwiązanie dla biznesmenów Nie każda firma korzysta z pojazdów na co dzień i utrzymywanie swojej floty pojazdów jest w tego typu sytuacji absolutnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Luboniu naszykowała propozycję naprawdę wygodną iż bardzo łatwo dopasować ją do własnych wymagań Jako doświadczona oraz zaufana na rynku firma, gwarantujemy własnym Klientom pełne bezpieczeństwo, dbając o doskonały stan techniczny samochodów. Nie dopuszczamy do tego, żeby samochody wyjechały na drogę uszkodzone regularnie je serwisując oraz poddając regularnym przeglądom technicznym. Jednocześnie także nasz wynajem samochodów w Luboniu jest bardzo wygodny oraz szybki. Osiągnęliśmy ten cel poprzez duże zmniejszenie formalności niezbędnych do spełnienia. Można bardzo szybko skorzystać z proponowanych usług oraz cieszyć się komfortowym samochodem dobranym do preferencji Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ogromną gamą usług, które oferuje nasza wypożyczalnia aut w Luboniu. Szeroki wybór aut, konkurencyjne oferty cenowe oraz fachowe podejście do Klienta to cechy, które utwierdzą Państwa w zrobieniu trafionego wyboru.

Wynajem samochodów Luboń - Speedy Car

Dlaczego warto Tylko słowa to oczywiście absolutnie zbyt mało, żeby mieć absolutną pewność, iż usługi realizowane są na dobrym poziomie. Opłaca się po prostu skontaktować się z naszą firmą oraz osobiście przekonać się o tym, iż zdecydowanie nie wypowiadamy słów na wiatr. Gwarantujemy, że jedynie u nas wynajem aut w Luboniu nie wiąże się z bardzo wysokimi opłatami, a i równocześnie, iż gwarantujemy jedynie zadbane pojazdy. Każdy samochód przechodzi profesjonalne przeglądy techniczne, a i zawsze przed wydaniem go Klientowi jest on skrupulatnie czyszczony oraz oczywiście zatankowany do pełna. Co tymczasem jeszcze istotniejsze w przypadku proponowanych usług można mieć do wyboru dużą gamę samochodów z różnorodnych segmentów. Mamy samochody dostosowane do różnorodnych wymagań, w tym auta większe oraz pojemne, z jakich pomocą można bez problemu przewieźć nawet duże rzeczy. Dokładamy najwyższych starań do tego, żeby nasza wypożyczalnia samochodów w Luboniu) tanio gwarantowała własne usługi, lecz nie poprzez obniżenie ich jakości. Poprzez porządnie naszykowaną politykę firmy byliśmy w stanie w znacznym stopniu ograniczyć formalności. Oznacza to, iż można skorzystać z proponowanych usług bardzo szybko, wypełniając parę formularzy oraz przedstawiając podstawowe dokumenty. Pobieramy także stosunkowo niewielkie kaucje, a i dobrze ubezpieczamy własne pojazdy, żeby zwiększyć poziom bezpieczeństwa. Zdecydowanie opłaca się korzystać z pomocy specjalistów firmy stawiającej na najporządniejsze pojazdy, pełną wygodę i doskonały poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba nam ufać na słowo, lecz za każdym razem możesz przetestować nasze usługi osobiście.

wypożyczalnia samochodów Luboń tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Luboń tanio

Nasza działalność od samego startu oparta była na kilku zasadach, jakich wiernie trzymamy się po dziś dzień, oraz które oferują najwyższą jakość usług. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Luboniu przede wszystkim zawsze kieruje się dobrem Naszych klientów. Ma to przełożenie na doskonały poziom bezpieczeństwa, zrozumiałe umowy, nieliczne formalności, a i oczywiście na ogromną elastyczność usług, które każdy dopasuje dokładnie do swoich potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do wyboru pojazdu świetnie dobranego do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Luboń tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Luboń Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Luboń Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Luboń Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Luboń Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Luboń Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Luboń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Luboń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Luboń Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Luboń Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Luboń Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Luboń Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Luboń

Kontakt

Wynajem samochodów Luboń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: LubońPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©