wypożyczalnia samochodów Lublin +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Lublinie

wynajem samochodów Lublin

Wybierz miasto

wynajem samochodów Lublin
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Lublin tanio

Wypożyczalnia samochodów Lublin - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Lublin

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko wyobrazić sobie życie bez samochodu. Pojazdy przydają nam się do dojeżdżania do miejsca pracy, pozwalają szybko jeździć na dużych odległościach, możemy z ich pomocą przewieźć duże rzeczy, bądź komfortowo oraz szybko zabierać własne dzieci do szkół. To oczywiście wyłącznie przykłady wykorzystania aut, które przecież bardzo potrzebne będą też firmom, do prowadzenia swej działalności. Nie za każdym razem jednakże utrzymywanie auta jest dla danej osoby bądź firmy opłacalne, jednak za każdym razem da się wybrać nasz wynajem aut w Lublinie, ciesząc się wygodą użytkowania sprawnych samochodów, lecz także i konkurencyjną cenę. Profesjonalna wypożyczalnia naprawdę poważnie podchodzi do wykonywanych zadań, co oczywiście przekłada się na wysoką jakość wynajmu, atrakcyjne ceny, jednak i ogromną elastyczność. Nasza oferta skierowana jest tak do ludzi prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Ułatwiamy także życie osobom po zdarzeniach komunikacyjnych, oferując nowoczesne samochody zastępcze. Wypożyczalnia samochodów w Lublinie udowadnia, ze wypożyczalnia pojazdów w niskiej cenie nie musi oznaczać równocześnie marnego stanu mechanicznego aut. Naszym podstawowym zadaniem jest zaoferowanie Klientom najwyższego poziomu bezpieczeństwa, czyli gwarantowania pojazdów w idealnym stanie, wysprzątanych oraz odpowiednio przygotowanych do jazdy. Nowoczesna wypożyczalnia aut w Lublinie ułatwia też w znacznym stopniu sam proces wypożyczania. Doskonale prowadzona polityka wypożyczalni umożliwiła nam bowiem w znacznym stopniu zmniejszyć formalności związane z wynajmowaniem, a i równocześnie też przygotowaliśmy proste umowy, w jakich nigdy nie będzie jakichkolwiek opłat ukrytych.

Wynajem samochodów Lublin - Speedy Car

Dlaczego warto Nasza wypożyczalnia jest dziś naprawdę konkurencyjna w branży nie jedynie z tego powodu, że oferuje tak atrakcyjne warunki cenowe. Wiele ludzi na pewno posiada w tej chwili obawy, że niedrogi wynajem aut w Lublinie jest obarczony wadą w formie zaniedbanych technicznie pojazdów. W przypadku liczny podobnych firm niestety jest coś takiego prawdą, jednak nie w naszym przypadku i właśnie to wyróżnia ową ofertę, od innych obecnych dzisiaj na rynku. Dla naszej firmy dobry stan techniczny aut, oraz bezpieczeństwo Klientów, to kwestie absolutnie priorytetowe, na jakich mocno się skupiamy. Auta bardzo często poddawane są przeglądom technicznym oraz jak tylko znajdziemy usterki, to natychmiast je usuwamy. Jednocześnie też dbamy o to, aby samochody naprawiać w dobrych warsztatach, a i za każdym razem stosować wysokiej jakości części. Wypożyczalnia samochodów w Lublinie tanio oraz bez problemu wykonywa swoje usługi, o czym należy przekonać się nawet teraz. Jesteśmy pewni tego, że nasza oferta sprosta wymaganiom tak ludzi prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nasza konkurencyjność to bowiem też oferowanie usług niezwykle elastycznych, czyli możliwość dopasowania czasu wynajmu pojazdów do indywidualnych wymagań, a przy tym cieszenie się niską ceną w każdym przypadku. Warto przekonać się o fakcie, że oferta tej wypożyczalni została naprawdę solidnie przygotowana sprawiając, że wynajem pojazdów może się stać opłacalny oraz pozwala cieszyć się z wszelkich cech powiązanych z użytkowaniem aut. Posiadamy szeroki wybór samochodów, a więc każdy może tu wyszukać coś odpowiedniego dla siebie.

wypożyczalnia samochodów Lublin tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Lublin tanio

Misja profesjonalnej wypożyczalni została niesłychanie skrupulatnie określona zaraz z pierwszym dniem zaczęcia działalności. To właśnie trzymanie się naszych wytycznych oraz nieustanne inwestowanie w siebie, pozwoliło nam obecnie być firmą naprawdę konkurencyjną. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Lublinie za każdym razem stawiała na wygodę jak i bezpieczeństwo Klientów, które jest dla naszej firmy absolutnym priorytetem. Próbując sprostać wymaganiom każdej osoby, nieustannie inwestujemy też we flotę solidnych oraz naprawdę wygodnych samochodów, z jakich już w tej chwili każdy może skorzystać.

Cennik

Wynajem samochodów Lublin tanio

Cennik wynajmu samochodu w Lublinie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lublin Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lublin Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lublin Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lublin Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lublin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lublin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lublin Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lublin Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lublin Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lublin Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lublin Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLublin Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLublin Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lublin Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Lublin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: LublinPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©