Wypożyczalnia samochodów Łowicz - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Łowicz +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Łowiczu

wynajem samochodów Łowicz

Wybierz miasto

wynajem samochodów Łowicz
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Łowicz tanio

Wypożyczalnia samochodów Łowicz - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Łowicz

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Dzisiaj czymś zdecydowanie naturalnym jest używanie pojazdów. Większość z nas ma auta, jakimi ekspresowo oraz komfortowo może dojeżdżać każdego dnia do pracy. Nierzadko jednak na nieszczęście auto potrafi popsuć się właśnie wtedy, kiedy bardzo je będziemy potrzebować. W tego typu sytuacjach ze wsparciem będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Łowiczu, która nie jedynie ma pokaźny wybór aut, ale też gwarantuje atrakcyjne ceny, których trudno szukać w innych firmach. Tę propozycję kierujemy oczywiście też do przedsiębiorców szukających aut do realizacji pracy sezonowej albo potrzebnych na przykład do pilnych wyjazdów biznesowych. Elastyczność tej oferty pozwala na łatwe dobranie usług do preferencji oraz płacenie jedynie za to co naprawdę jest potrzebne. Prowadzimy już od wielu lat wynajem samochodów w Łowiczu oraz w owym czasie udało nam się w znacznym stopniu rozwinąć flotę naszych samochodów. Są to pojazdy nie tylko wygodne oraz solidne, lecz zawsze dostępne w różnorodnych segmentach. Niezależnie więc od faktu czy istnieje potrzeba skorzystania z samochodu małego, średniego bądź pojemnego to u nas z pewnością odpowiedni pojazd zawsze się odnajdzie Mało tego również bardzo troszczymy się o stan techniczny wszystkich pojazdów, poprawiając tym samym poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Wozami jeździ się przyjemnie także dzięki czystemu wnętrzu, co również jest dla naszej firmy priorytetem. Na pewno nasza wypożyczalnia aut w Łowiczu może sprostać oczekiwaniom każdego, nie pustosząc równocześnie kieszeni. Opłaca się już teraz skrupulatnie zaznajomić się z tymi możliwościami oraz przekonać się, iż jesteśmy firmą, jakiej można ufać.

Wynajem samochodów Łowicz - Speedy Car

Dlaczego warto Pewnie mnóstwo ludzi solidnie myśli nad tym z jakiego powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Łowiczu będzie mogła zapewniać tak profesjonalne usługi. Związane jest to przede wszystkim z naszym mocnym nakierunkowaniem na całkowite zadowolenie Klientów. Dobrze przygotowana strategia firmy umożliwiła naszej firmie na obniżenie kosztów własnych oraz zmniejszenie formalności powiązanych z podpisywaniem umowy o korzystanie z usług. Opłaca się nam zaufać w głównej mierze dlatego, iż stawiamy bezpieczeństwo wszystkich Klientów ponad wszystko. To nie jedynie bezpieczeństwo formalne, jakie powiązane jest z umowami w taki sposób konstruowanymi, aby były jak najbardziej zrozumiałe To również bezpieczeństwo powiązane z korzystaniem z pojazdów. Auta zawsze przekazywane są naszym Klientom w odpowiednim stanie technicznym, o jaki troszczymy się stale poprzez realizowanie badań oraz serwisu na markowych podzespołach. Opłaca się skorzystać z tej oferty również dlatego, iż chcemy, aby nasi Klienci mogli jeździć wygodnie. Stosunkowo nowa baza samochodów to wnętrza w świetnym stanie, jakie zawsze dokładnie sprzątamy. Pojazdy oczywiście przekazywane są z pełnym bakiem, natomiast sam ich zwrot jest prosty dzięki opcji dostarczenia samochodu do różnych punktów. Wypożyczalnia samochodów w Łowiczu za niską cenę oraz profesjonalnie realizuje wszystkie usługi, na których z pewnością nikt się nie zawiedzie. Jesteśmy wypożyczalnią bardzo elastyczną, która za każdym razem dopasuje się do preferencji oraz postara sprostać wszystkim wymaganiom, zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i biznesmenów.

wypożyczalnia samochodów Łowicz tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Łowicz tanio

Nasza najważniejsza misja to wynajem aut w Łowiczu, jakie są wygodne, zadbane technicznie, a i równocześnie niedrogie. Od początku własnego funkcjonowania stawiamy na inwestycje we flotę nowoczesnych jak i niezawodnych aut, jakie zapewniają duży komfort podróżowania. Dzięki odpowiednio realizowanej polityce firmy potrafimy wyraźnie obniżać wszystkie koszty, przez co równocześnie zapewniać Klientom wyjątkowo konkurencyjne ceny, niezależnie od faktu na jaki okres będzie sam wynajem jak i jaki pojazd jest potrzebny.

Cennik

Wynajem samochodów Łowicz tanio

Cennik wynajmu samochodu w Łowiczu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łowicz Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łowicz Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łowicz Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łowicz Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łowicz tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łowicz Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łowicz Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łowicz Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łowicz Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łowicz Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łowicz Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁowicz Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁowicz Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łowicz Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Łowicz tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŁowiczPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©