Wypożyczalnia samochodów Łomianki - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Łomianki +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Łomiankach

wynajem samochodów Łomianki

Wybierz miasto

wynajem samochodów Łomianki
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Łomianki tanio

Wypożyczalnia samochodów Łomianki - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Łomianki

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Dobre wypożyczalnie samochodów w każdej sytuacji stawiają oczywiście na ogromną flotę aut, dogodne warunki korzystania z nich, a przy tym na profesjonalną obsługę Klientów. Niestety jednak, odnalezienie tego rodzaju firmy na rynku nierzadko może być niesamowicie poważnym problemem. Firmy naprawdę często nie troszczą się o stan techniczny aut, jak i najczęściej wyróżniają jedynie wynajem długoterminowy, a więc wypożyczanie samochodów na krótki czas przestaje się kalkulować. Nasza wypożyczalnia samochodów w Łomiankach będzie mogła tymczasem poszczycić się dobrym nastawieniem, a więc dogodnymi umowami, szerokimi opcjami wynajmu jak i pojazdami, jakie są w doskonałym stanie technicznym. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, iż użytkowanie wynajmowanych aut może być niezbędne nie jedynie przedsiębiorcom, lecz i osobom prywatnym. Pojazdy niejednokrotnie psują się dokładnie wtedy, gdy najbardziej ich potrzebujemy, jak i czasem potrzeba nam pojemniejszego wozu do przewiezienia czegoś gabarytowego. U nas więc, wynajem samochodów w Łomiankach będzie komfortowy dla każdego. Troszczymy się o profesjonalną obsługę Naszych klientów, o przystosowanie wynajmu do potrzeb, jak i chcemy zaoferować atrakcyjny poziom cen, niezależnie od tego na jaki okres wynajem ma być wykonywany. Duża wiedza jak i doświadczenie mają przełożenie również na inwestowanie w dobre oraz wygodne samochody. Flota jest dzisiaj niesłychanie rozbudowana, oraz opiewa na samochody z wielu klas, w tym z wieloma wersjami silnikowymi. Wypożyczalnia aut w Łomiankach jest więc maksymalnie nakierowana na oczekiwania Naszych klientów, jakie zawsze stawiane są na pierwszym miejscu.

Wynajem samochodów Łomianki - Speedy Car

Dlaczego warto By mieć pewność wyboru naprawdę dobrej firmy, która zajmuje się wynajmowaniem aut, trzeba oczywiście porównać jej ofertę z konkurencją. Jakimi rzeczami w takim razie różni się wynajem aut w Łomiankach w naszej firmie, od tych samych usług zapewnianych przez naszą konkurencję? Podstawową, oraz pewnie dla wielu najistotniejszą, różnicą będzie tutaj niezwykła dbałość o stan techniczny samochodów. Pomimo tego że mamy niezwykle dużą flotę aut, to jednak odpowiednio realizowana polityka umożliwia naszej firmie w pełni monitorować ich stan techniczny. W naszej firmie nie może być sytuacji, w której to Klient wyjedzie z naszej wypożyczalni wozem nie do końca sprawnym, zabrudzonym we wnętrzu czy też z nieuzupełnionym bakiem. Cenimy naszych Klientów, jak i jednocześnie troszczymy się o ich najwyższe poczucie bezpieczeństwa jak i o komfort. Wypożyczalnie aut mogą niestety stwarzać sporo problemów powiązanych z samym wynajmem. Skutkuje to wieloma formalnościami, jak i niestety również mało elastycznymi warunkami, jak i również trudnym brzmieniem umów, jakie nierzadko rodzą różnorodne wątpliwości. W naszym przypadku wypożyczalnia samochodów w Łomiankach tanio oraz naprawdę rzetelnie podchodzi do swoich usług. Sprawy formalne zmniejszone są do minimum, usługi są elastyczne, a same umowy naszykowane w taki sposób, żeby były czytelne oraz przejrzyste dla każdego. W takiej formie wykonywane usługi naszej wypożyczalni to gwarancja, iż będzie korzystało się z pomocy specjalistów, płacąc atrakcyjne ceny za korzystanie wyłącznie z tych opcji, jakie naprawdę są potrzebne. Z nami wynajęcie auta na pewno będzie czystą przyjemnością, niezależnie od tego jak długi ma być okres najmu.

wypożyczalnia samochodów Łomianki tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Łomianki tanio

Zadaniem tej firmy po pierwsze było, oraz oczywiście jest dalej, realizowanie usług związanym z wynajmem auta na najwyższym poziomie, oraz jednoczesne dostosowywanie się do wymagań Klientów. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Łomiankach daje pewność korzystania z samochodów zadbanych technicznie, prostotę umów, dogodne warunki, jak i wygodne możliwości dla zwracania samochodów. Chcemy sprostać oczekiwaniom zarówno osób prywatnych, jak i biznesmenów, analizując rynek oraz dostosowując usługi do wymagań każdego.

Cennik

Wynajem samochodów Łomianki tanio

Cennik wynajmu samochodu w Łomiankach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łomianki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łomianki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łomianki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łomianki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łomianki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łomianki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łomianki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łomianki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łomianki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łomianki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łomianki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁomianki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁomianki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łomianki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Łomianki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŁomiankiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©