Wypożyczalnia samochodów Łódź - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Łódź +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Łodzi

wynajem samochodów Łódź

Wybierz miasto

wynajem samochodów Łódź
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Łódź tanio

Wypożyczalnia samochodów Łódź - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Łódź

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie czymś zdecydowanie naturalnym staje się korzystanie z pojazdów. Większość osób ma pojazdy, którymi ekspresowo oraz wygodnie jest w stanie dojeżdżać każdego dnia do pracy. Niejednokrotnie tymczasem niestety samochód lubi popsuć się właśnie wtedy, kiedy naprawdę je będziemy potrzebować. W tego rodzaju sytuacjach ze wsparciem będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Łodzi, jaka nie jedynie ma pokaźny wybór aut, jednak także gwarantuje konkurencyjne warunki cenowe, jakich ciężko szukać w innych firmach. Naszą ofertę kierujemy naturalnie także do biznesmenów poszukujących samochodów do realizacji pracy sezonowej lub potrzebnych przykładowo do nagłych wyjazdów służbowych. Elastyczność naszych usług pozwala na szybkie dobranie usług do wymagań oraz płacenie dokładnie za to co naprawdę będzie niezbędne. Prowadzimy już długiego czasu wynajem samochodów w Łodzi oraz w owym okresie udało nam się znacząco poszerzyć flotę naszych wozów. Są to pojazdy nie tylko komfortowe oraz nowoczesne, ale w głównej mierze dostępne w wielu klasach. Niezależnie więc od tego czy istnieje konieczność skorzystania z pojazdu niewielkiego, średniego bądź pojemnego to tutaj z pewnością odpowiedni samochód za każdym razem się znajdzie. Mało tego dodatkowo bardzo dbamy o stan techniczny swoich samochodów, poprawiając w efekcie poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Wozami jeździ się przyjemnie również dzięki czystemu wnętrzu, co również jest dla naszej firmy priorytetowe. Z całą pewnością ta wypożyczalnia aut w Łodzi będzie mogła sprostać wymaganiom każdej osoby, nie pustosząc jednocześnie portfela. Opłaca się nawet w tej chwili skrupulatnie zapoznać się z naszymi możliwościami oraz przekonać się, iż jesteśmy wypożyczalnią, jakiej można zaufać.

Wynajem samochodów Łódź - Speedy Car

Dlaczego warto Zapewne sporo ludzi solidnie myśli nad tym z jakiego powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Łodzi jest w stanie gwarantować tak profesjonalne możliwości. Związane jest to w głównej mierze z naszym mocnym nakierunkowaniem na całkowite zadowolenie Klientów. Dobrze naszykowana strategia wypożyczalni pozwoliła nam na zmniejszenie kosztów prowadzenia biznesu oraz zmniejszenie formalności powiązanych z spisywaniem umowy o korzystanie z usług. Opłaca się zaufać naszej firmie po pierwsze dlatego, iż stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów ponad wszystko. To nie jedynie bezpieczeństwo formalne, jakie związane jest z umowami w takiej formie konstruowanymi, by były jak najbardziej zrozumiałe To również bezpieczeństwo związane z korzystaniem z pojazdów. Pojazdy za każdym razem przekazywane są wszystkim Klientom w porządnym stanie technicznym, o jaki dbamy regularnie poprzez realizowanie przeglądów oraz serwisu na dobrych podzespołach. Opłaca się skorzystać z naszej oferty również dlatego, iż staramy się, by nasi Klienci mogli podróżować przyjemnie. Całkiem nowa flota pojazdów to wnętrza w dobrym stanie, jakie zawsze dokładnie czyścimy. Auta naturalnie przekazywane są z pełnym bakiem, natomiast sam ich zwrot będzie łatwy dzięki możliwości dostarczenia pojazdu do wielu punktów. Wypożyczalnia samochodów w Łodzitanio oraz profesjonalnie realizuje wszystkie usługi, na jakich z pewnością nikt nie będzie zawiedziony. Jesteśmy wypożyczalnią naprawdę elastyczną, jaka w każdym przypadku przystosuje się do wymagań oraz postara sprostać wszystkim oczekiwaniom, tak w przypadku prywatnych klientów, jak i biznesmenów.

wypożyczalnia samochodów Łódź tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Łódź tanio

Nasza najważniejsza misja to wynajem aut w Łodzi, jakie są komfortowe, zadbane technicznie, a i jednocześnie tanie. Od startu własnego funkcjonowania stawiamy na inwestowanie we flotę nowoczesnych oraz niezawodnych aut, jakie zapewniają dobry komfort podróży. Dzięki dobrze prowadzonej polityce wypożyczalni jesteśmy w stanie wyraźnie obniżać nasze koszty, przez co jednocześnie gwarantować Klientom bardzo konkurencyjne oferty cenowe, niezależnie od tego na jaki okres będzie sam wynajem oraz który samochód będzie niezbędny.

Cennik

Wynajem samochodów Łódź tanio

Cennik wynajmu samochodu w Łodzi (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łódź Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łódź Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łódź Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łódź Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łódź tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łódź Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łódź Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łódź Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łódź Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łódź Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łódź Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁódź Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁódź Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łódź Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Łódź tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŁódźPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©