wypożyczalnia samochodów Limanowa +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Limanowej

wynajem samochodów Limanowa

Wybierz miasto

wynajem samochodów Limanowa
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Limanowa tanio

Wypożyczalnia samochodów Limanowa - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Limanowa

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda związana z opcją wypożyczenia wozu jest niezaprzeczalna. Nie każdego stać na utrzymanie własnego auta, a do tego niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, iż prywatny pojazd popsuje się właśnie w sytuacji, jak będzie on nam potrzebny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Limanowej rozwiązuje jednak taki kłopot, zapewniając szeroką gamę aut do wypożyczenia w konkurencyjnych ofertach cenowych. Ograniczamy sprawy formalne związane z wypożyczaniem do absolutnego minimum, a i równocześnie chcemy też naszykować propozycję wygodną, jaka będzie doskonale dopasowana do konkretnych preferencji. Wynajem samochodów Limanowej zapewnia tak naprawdę ogromną swobodę w podróżowaniu. Nie trzeba zdawać się na transport miejski albo różnorodnego typu przewóz zbiorowy, jaki jest być zawodny, a przede wszystkim często wydłuży nam okres podróży. Fachowe podejście do wypożyczania oraz dbałość o stan mechaniczny floty aut są naszymi ważnymi zasadami, jakich staramy się trzymać od samego początku funkcjonowania działalności. Nasza wypożyczalnia aut w Limanowej daje niezwykle duży wybór aut o różnych wielkościach oraz w wielu segmentach. Można z tego powodu wynajmować auta tak do podróży służbowych, osobisty, jednak i większe do przewożenia gabarytowych przedmiotów. Elastyczny cennik z pewnością nie obciąży Państwa portfela, natomiast nasze dobre podejście sprawi, iż chętnie powrócą Państwo do nas ponownie, oraz skorzystają z dobrych możliwości wypożyczania aut na terenie miasta.

Wynajem samochodów Limanowa - Speedy Car

Dlaczego warto? Zapewne kombinujecie Państwo dlaczego to właśnie naszej firmie opłaca się ufać oraz co powoduje, iż jesteśmy tak konkurencyjni na rynku? Nasz wynajem aut w Limanowejto bowiem po pierwsze stawianie na bezpieczeństwo Naszych klientów, co będzie wiązało się zawsze z utrzymaniem bazy aut w świetnym stanie mechanicznym. Wiele wypożyczalni pojazdów nie tylko nie troszczy się o stan mechaniczny samochodów, jednak często wypożycza auta mocno wyeksploatowane, jakie posiadają zdezelowane oraz brudne wnętrze, co z pewnością obniża komfort podróżowania. U nas auta są naprawdę dobrze naszykowane do wypożyczania, przez co przyjemność korzystania z nich jest na niezwykle wysokim poziomie. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Limanowej tanio oraz niezwykle elastycznie gwarantuje wykonanie własnych usług. Oferty cenowe są atrakcyjne niezależnie od tego czy wynajmowanie będzie na niezwykle krótki okres czasu, lub może zdecydują się Państwo pożyczyć pojazd na o wiele dłuższy czas. Z naszą firmą można niezwykle prosto przystosować zakres usług do potrzeb oraz nie nadwyrężać równocześnie własnego portfela. Dodatkowo gwarantujemy wszystkim Klientom ogromny zakres usług fakultatywnych, powiązanych przede wszystkim z komfortowym wyposażeniem aut. Będą mogli Państwo otrzymać pojazdy wyposażone w GPS, relingi dachowe lub przykładowo foteliki dla dzieciaków oraz płacić tylko za takie opcje dodatkowe, jakie faktycznie są potrzebne. Jesteśmy przekonani o tym, iż wykonywane przez naszą firmę usługi sprostają Państwa oczekiwaniom. Duża wiedza, doświadczenie oraz wielka flota aut czynią nas naprawdę atrakcyjnymi w branży. To właśnie z racji dobrej pozycji będziemy w stanie gwarantować tak atrakcyjne oferty cenowe.

wypożyczalnia samochodów Limanowa tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Limanowa tanio

Sukces naszej wypożyczalni to po pierwsze dokładnie określona misja firmy, której staramy się trzymać od samego początku, chcąc doprowadzać najmniejsze nawet szczegóły do perfekcji. Naszym najważniejszym założeniem pozostaje dostarczanie możliwości elastycznych, w atrakcyjnej cenie oraz z opcją wyboru ogromnej gamy aut. Nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Limanowej zapewnia dzięki temu dużą swobodę Naszym klientom, którzy są w stanie przystosować okres wypożyczania, cenę jak i rodzaj pojazdu do swoich osobistych preferencji. Zapewniamy też wygodę powiązaną z samym odbiorem jak i późniejszym oddaniem samochodu.

Cennik

Wynajem samochodów Limanowa tanio

Cennik wynajmu samochodu w Limanowej (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Limanowa Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Limanowa Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Limanowa Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Limanowa Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Limanowa tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Limanowa Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Limanowa Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Limanowa Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Limanowa Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Limanowa Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Limanowa Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLimanowa Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLimanowa Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Limanowa Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Limanowa tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: LimanowaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©