Wypożyczalnia samochodów Liszbark Warmiński - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Liszbark Warmiński +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Lidzbarku Warmińskim

wynajem samochodów Liszbark Warmiński

Wybierz miasto

wynajem samochodów Liszbark Warmiński
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Liszbark Warmiński tanio

Wypożyczalnia samochodów Liszbark Warmiński - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Liszbark Warmiński

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczenie auta może stać się usługą wartościową tak faktycznie dla każdego. Nawet mając prywatny pojazd na nieszczęście zdarzają się zdarzenia, w których to auto odmawia posłuszeństwa, a jest niezwykle potrzebne i to zaraz w tej chwili. Nasza wypożyczalnia samochodów w Lidzbarku Warmińskim będzie mogła w takich sytuacjach, lecz i w każdej innej, zapewnić nie tylko komfortowy, lecz i stosunkowo tani wynajem samochodów doskonale przystosowanych do preferencji. Dzięki swojej wieloletniej działalności zdążyliśmy doskonale rozbudować naszą flotę dobrych wozów. Dzięki temu Klienci będą mogli wybierać auta z wielu klas oraz dobierać je niesamowicie ekspresowo do konkretnych preferencji. Niesamowicie odpowiedzialnie podchodzimy także do spraw bezpieczeństwa. Wynajem samochodów w Lidzbarku Warmińskim to za każdym razem auta w doskonałym stanie technicznym, o jakie zawsze troszczymy się oraz naprawiamy na dobrych częściach. Przez swoje doświadczenie zdążyliśmy również do minimum ograniczyć wszelkie formalności związane z wynajmowaniem. W efekcie wypożyczalnia aut w Lidzbarku Warmińskim będzie mogła niesamowicie szybko wynająć wóz, na dogodnych warunkach oraz oczywiście w przystępnej cenie. Warto korzystać z pomocy fachowców oraz cieszyć się wynajętymi autami. Zawsze podchodzimy do naszych Naszych klientów w sposób osobisty, starając się dopasować usługi do wymagań, jak i wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z wypożyczaniem pojazdów.

Wynajem samochodów Liszbark Warmiński - Speedy Car

Dlaczego warto Na naszym rynku oczywiście nie brakuje przedsiębiorców trudniących się szeroko rozumianym wynajmowaniem samochodów, niejednokrotnie także w atrakcyjnych cenach. Na nieszczęście jednak bardzo często niska cena jest powiązana ze słabym stanem technicznym aut, oraz zapuszczonym wnętrzem. Jazda takim autem nie jest ani wygodna, ani też bezpieczna. Nasza wypożyczalnia samochodów w Lidzbarku Warmińskim za niską cenę oferuje swoje pojazdy, lecz równocześnie skrupulatnie troszczy się o ich stan techniczny. Dzięki dobrej optymalizacji wydatków możemy całkowicie zadbać o bezpieczeństwo wszystkich Klientów, jak i równocześnie zapewnić im duży poziom komfortu. Samochody wynajmujemy oczywiście czyste, umyte oraz zatankowane do pełna. Chcemy dodatkowo dopasować do potrzeb tak ludzi prywatnych, jak i przedsiębiorców. Przy wyborze tej wypożyczalni nie będzie więc mowy o wyróżnianiu jednej z owych grup. Wynajem aut w Lidzbarku Warmińskim jest wygodny, oczywiście dopasowywany do wymagań, a przy tym w każdym przypadku atrakcyjny cenowo. Nie ma dla naszej firmy znaczenia to czy pojazd będzie wynajmowany jedynie na jeden dzień, czy może na o wiele dłuższy czas Zawsze zaoferujemy przystępną cenę oraz oczywiście spróbujemy sprostać wszystkim oczekiwaniom. To absolutnie najistotniejsze zalety, jakie czynią naszą wypożyczalnię atrakcyjną oraz tak konkurencyjną na rynku. Trzeba tylko skontaktować się z naszymi konsultantami oraz dokładniej zaznajomić się z realizowanymi usługami. Wypożyczone auta sprawdzą się w podróżach służbowych, przy pilnych zleceniach, podczas wyjazdów wakacyjnych bądź na przykład jako wygodny środek przewozu pomiędzy portami lotniczymi.

wypożyczalnia samochodów Liszbark Warmiński tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Liszbark Warmiński tanio

Profesjonalna wypożyczalnia auto może zapewniać tak dobre warunki, oraz przystępne oferty cenowe, dzięki ścisłemu trzymaniu się wszystkich naszych celów. Od samego początku naszym celem stało się to, żeby Klienci wypożyczający auta mogli czuć się bezpiecznie oraz mogli cieszyć się komfortem podczas użytkowania samochodów. Z takiego to powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Lidzbarku Warmińskim tak poważnie troszczy się o stan techniczny aut, zapewnia przejrzyste umowy, a dodatkowo całkowitą opcję dopasowania wynajmu do własnych preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Liszbark Warmiński tanio

Cennik wynajmu samochodu w Lidzbarku Warmińskim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Liszbark Warmiński Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Liszbark Warmiński Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Liszbark Warmiński Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Liszbark Warmiński Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Liszbark Warmiński tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Liszbark Warmiński Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Liszbark Warmiński Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Liszbark Warmiński Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Liszbark Warmiński Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Liszbark Warmiński Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Liszbark Warmiński Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLiszbark Warmiński Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLiszbark Warmiński Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Liszbark Warmiński Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Liszbark Warmiński tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Liszbark WarmińskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©